masinák

 

Fórumok
Wii Party
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
brukibalint
2010 okt 09 szo , 11:12

Regisztrált tag #2065
Regisztrált: 2010 ápr 18 v , 09:09
Üzenetek: 17
Sziasztok!

Már nagyon vártam ezt a játékot, és egy cseppet sem csalódtam. Hihetetlenül szórakoztató, minőségi partyjáték. Nem csak gyerekeknek!
Csak ajánlani tudom. A nintendo most is színvonalas játékot adott ki a kezéből. Kezdődnek a ZH-k, de egy ilyen játék mellett kinek van ideje csekélységekre?! :D
Szóval vegyétek és egyétek!


[ Módosítva 2010 okt 09 szo , 11:14 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 okt 10 v , 12:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,skacok kell ennél több?Én is így érzek a játék iránt és én még csak a trailer-eket láttam róla.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 okt 10 v , 12:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
És,hogy tudjátok mire számítsatok,ha megveszitek a játékot......



Ismertető:

Szórakozz családoddal a 80 különböző minijáték segítségével! A Wii Party egy egészen új játékélményt kínál. A játék ezúttal nem csupán a képernyőn fog zajlani, hanem az egész szobád részesévé válik a mókának. A 13 játékmód páros, party és kompetitív funkciót is magában rejt: segítsd társadat, vagy épp gátold meg sikerében! Próbára tehetitek barátságotokat az egyensúlyjátékban, ahol egymásra hangolódva kell kiegyenlítenetek a hajót a vízfelszínen, nehogy valamelyikőtök elsüllyedjen. A Time Bomb során egymás között kell adogatnotok a Wiimote-ot, de ha nem vagytok elég pontosak, vége a játéknak! A Hide 'n' Hunt szórakoztatva hozza össze a családot: bújjatok az asztal alá, keressétek a kanapé mögött a virtuálisan eldugott Wiimote-ot! Ha megálljátok a nevetést, hallhatjátok a pittyegést is, mely segít megtalálni a kontrollert.
Party Phil segít neked kiválasztani, hogy mivel játssz: csak mondd meg neki, hogy mennyi időd van vagy milyen típusú játékkal szeretnél játszani, és ő megmondja, hogy mit válassz!
- 80 minijáték vár Rád!
- A 13 játékmód páros, party és kompetitív funkciót is magában rejt
: segítsd társadat, vagy épp gátold meg sikerében! A Metroid francise legújabb darabja!
- Az egész nappalit játéktérré változtatja a legújabb Wii Party játék.
Vissza az elejére
Weboldal
pulsarxp
2010 okt 23 szo , 01:09

Regisztrált tag #2245
Regisztrált: 2010 jún 05 szo , 05:25
Üzenetek: 3
Nagyon, nagyon jó ez a játék... egyszerűen nem lehet abba hagyni! És az a rengeteg játék ami van benne... jobbnál jobbak!

azt nem tudjátok miért csak remote-al lehet megvenni? vagy majd később lesz remote nélküli változat is?

[ Módosítva 2010 okt 23 szo , 01:16 ]
Vissza az elejére
KillerMill
2010 dec 01 sze , 07:25

Regisztrált tag #295
Regisztrált: 2008 szept 28 v , 07:27
Üzenetek: 11
Első benyomások alapján egész jó, de sajnos elég gyorsan rálehet unni, ezért inkább csak olyan" nem tudunk mit kezdeni magunkkal > akkor játszunk ezzel című játék..." Nekem a rayman tv party egy hajszállal jobban bejöTT. (főleg ott a táncolós, és a zenekaros módok) de ez még változhat... (változott is )

ui: a baba ringatásos mini gamen viszont óriásit röhögtünk D

[ Módosítva 2010 dec 08 sze , 07:22 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 01 sze , 07:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát ja,végül is nem vagyunk egyformák.Mondjuk én ezzel a játékkal biztos jól ellennék,főleg ha négyen játszanánk,nem hiszem hogy hamar túl tennék rajta.
Vissza az elejére
Weboldal
KillerMill
2010 dec 08 sze , 07:19

Regisztrált tag #295
Regisztrált: 2008 szept 28 v , 07:27
Üzenetek: 11
Na akkor gyorsan vissza is szívom az előbbit , kegyetlen szórakoztató , kipróbáltuk négyesben haveromnál, vmi eszméletlen sokat röhögtünk, meg sokat versenyeztünk, ha a csajok nem lettek volna hulla fáradtak (és ha nem csak két remotunk lett volna), akkor tuti hajnalig megy a "party" (így kb. 3,5 órát toltuk)...szóval bátran ajánlom ,mert egyszerű, de mégis nagyon szórakoztató játék, így mindenkinek befog jönni..

a legjobb most per pill: a remotot elrejtő minigame, az kész , fetrengtem a visítástól amikor láttam , ahogy a többiek bevadulva/kétségbe esve keresik a távirányítókat ...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 08 sze , 07:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én is pont ilyenre gondoltam a WiiParty esetében.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 dec 17 p , 06:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,mondhatom azt,hogy ez a játék már 100% a karácsonyfa alatt lesz,pont ma vettem meg úgyhogy kari után jönnek majd az általam tapasztalt dolgok,vélemények.
Mondjuk azt már most tudom,hogy remekül fogok vele szórakozni.Tetszik benne,hogy a Mii-nkel lehet játszani,így ők kerülnek a fő szerepben.Na,de a többit majd az ünnepek után.
Vissza az elejére
Weboldal
were
2010 dec 17 p , 11:46

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Ma kipróbáltam és eddig nagyon tetszik... holnap jönnek is át estére haverokés toljuk 4esben...kölcsön is kértem +2 remoteot nehogy úgy járjunk mint KillerMill-ék... majd jövőhéten lehet én is beszámolok kicsit hosszabban.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1870 másodperc, 0.0673 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,572kb