masinák

 

Fórumok
Wii Party
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2010 dec 18 szo , 08:58
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Előre is köszi were!
Vissza az elejére
Weboldal
were
2010 dec 20 h , 09:11

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Na megvolt a Wii-s összeröffenés és elég jól sikerült, ebben nagy szerepe volt a Wii Party-nak. Jól összerakott játék ami igazán kellemes szórakozás. Próbáltunk több fajta táblás jellegű játékot és nagyon tetszett..sok sok minijátékkal van megtűzdelve a küzdelem felé vezető út. Bár én egy kicsit úgy érzem esélykiegyenlítős lett mint a Mario Kart de azért játszható. A minijátékok nagyon változatosak, vannak logikai, reflex, ügyességi és gyorsasági játékok. Sok olyan van amit önmagában is lehet játszani mert annyira jól össze lettek rakva.

Összességében az a véleményem hogy tökéletes party játék 2-3-4 személynek egyaránt. Egyedül is el lehet vele szórakozni de valljuk be nem erre találták ki. Aki inkább egyedül játszik a konzolon az szerintem hanyagolja, viszont aki társaságban annak szerintem kötelező darab.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 20 h , 09:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez szupi,akkor tuti nem fogom megbánni,hogy megvettem.
Köszi a játékról írt véleményt were.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2010 dec 27 h , 03:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,akkor íme az én véleményem a játékról......Nagyon jól fogalmazott were is,bizony ez egy remekül összerakott party játék.Ki merem jelenteni,hogy bizony ez a party játékok KIRÁLYA,legalább is ez az én véleményem.És ezt úgy mondom,hogy mi csak kétszemélyesen nyomtuk,én és az öregem.Remek szórakozást biztosított,fantasztikus hangulatot adott az egész napnak attól a perctől fogva,hogy betettem a Wii-mbe.Akik szeretik a Mii-ket és természetesen a party játékokat,azoknak kötelező darab,ha kihagyja azt bánni fogja.Mellesleg ez is azok közé a játékok közé tartozik,ami megéri az árát.
Vissza az elejére
Weboldal
AndrasXX
2010 dec 28 k , 12:42

Regisztrált tag #3140
Regisztrált: 2010 dec 26 v , 12:16
Üzenetek: 3
Bocs, ha alap a kérdés. A remote-os Wii Party-ban remote plus van? Vagy a régi?
Vissza az elejére
abdias
2010 dec 28 k , 12:53

Regisztrált tag #2835
Regisztrált: 2010 nov 08 h , 05:42
Üzenetek: 156
Sima remote.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 28 k , 04:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen AndrasXX,a sima van,mivel a játékhoz nincsen szükség Motion Plus-os támogatásra.

[ Módosítva 2010 dec 28 k , 04:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
AndrasXX
2010 dec 29 sze , 12:45

Regisztrált tag #3140
Regisztrált: 2010 dec 26 v , 12:16
Üzenetek: 3
Kösz a válaszokat. Mivel a csak Wii Party-t tartalmazó csomagot 8kFt-ért láttam, a remote-tal együtt pedig 11.5k, ezért gondoltam, hogy ez csak az alap remote lesz.

Nálunk csak most kapták a gyerekek karácsonyra a Wii-t és egyelőre a gyári remote plus van meg egy extra szintén plus. A Wii Party játék leírása tetszik, meg ti is jókat mondtatok róla itt a fórumon, ezért felmerült bennem, hogy a szilveszteri bulit még fel lehetne dobni egy pár extra játékkal. Viszont ha olyat vennék, amiben van remote, akkor jó lenne, ha azt is be lehetne dobni a játékba az összes multiplayer játéknál.

Mivel én még csak a remote plus-t próbáltam, nincs elképzelésem sem, hogy mekkor a különbség a két verzió között. Pl. a Just Dance-hez is elég a síma remote?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2010 dec 29 sze , 12:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát,ha egy igazán jól sikerült szilvesztert akarsz,akkor feltétlen szerezd be a Wii Party-t.Nem fogod megbánni.Motion Plus-os Remote-al is tudod játszani a játékot,csak mivel a játék nem támogatja ezért nem is fogja használni.A Motion Plus pontosabb mozgásérzékelést biztosít,de a sima Remote-al sincsen semmi baj.Ja és természetesen azzal is tudod játszani,összesen 4 Remote-al lehet játszani.

Just Dance-el kapcsolatban nem tudok segíteni,mert az nincsen meg nekem és azt ne is ebben a topik-ban folytasd,mert annak is van külön topik-ja.
Vissza az elejére
Weboldal
were
2010 dec 29 sze , 09:06

Regisztrált tag #1535
Regisztrált: 2010 jan 07 cs , 10:10
Lakóhely: Veszprém
Üzenetek: 355
Szerintem nincs szükség 4 darab motion plus-os remote-ra, mert ritka az olyan játék ahol 4 motion plust lehet hadrendbe állítani. Még talán a Wii Sports Resorts-ba sincs olyan ahol egy képernyőn 4-en tudnak játszani így a 2 szerintem bőven elég. Nekem konkrétan 2 remoteom van, most már mind2 motion plus-os és nem tervezem több beszerzését mert sok embertől tudok kölcsön kérni ha kell egy nagyobb wii bulihoz.

A Wii Party -val biztosan jó boltot csinálsz én javaslom a beszerzését mert szerintem mindenkinek tetszeni fog az összetett de mégis egyszerű és követhető játékmenet és a sok izgalmas minijáték.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1766 másodperc, 0.0731 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,552kb