masinák

 

Fórumok
3DS játékok (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  3DS  3DS Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 okt 07 v , 08:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Csabo001: - Ne a Mario 3D Land-el hasonlítsd össze,mert persze hogy elhasal mellette,de nem is lehet egy osztályba sorolni ôket.
Azért is mondtam,hogy a New Super Mario Bros (DS) és a New Super Mario Bros Wii-hez képest fejlôdött a cucc.
Mondjuk én ha lett volna ilyen a Wii-s verzióban is,tudtam volna neki örülni.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 04:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis emlékeztetô,hogy nemsokára érkezik 3DS-re a Paper Mario......,ami szerény véleményem szerint jóra sikeredett (már amennyit ki lehet venni a kis videóból) legalábbis a Wii-s Super Paper Mario-nál nekem jobban bejön ez.
Sokban emlékeztet a Gamecube-os Paper Mario-ra,ami szerintem az összes Paper Mario közül a legjobb volt.
A 3DS-es Paper Mario a hírek szerint december 7.-én fog megjelenni.

Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 okt 09 k , 05:28

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
MongooseNX71 írta ...

Igen. Csakhát Te a 3-4 ezres árkategóriába sorolod. MOST. Mikor lesz szted ennyi? A 3DS debütjekor kijött játékok kerülnek ennyibe, alsó hangon. A DS -el együtt megjelent Mario 64 DS kerül boltokban(!) használtan 4-5k -ba. Mikor lesz egy 3DS -es Mario game 4 ezer? talán 2025 -ben ???
És ha már Mario: nekem a Tenis Open volt hasonlóan nagy "csalódás". Leginkább a njátékmenetben. egyszerűen nem tudtam élvezni. És tartalmilag is sokkal többet vártam tőle, ment is a levesbe és helyette jött Kid Icarus.


Erre csak azt tudom mondani, hogy tudni kell hol keresd a jó árakat, dobozos kb a gépben nem volt Mario64 DS-t vettem 2000Ft-ért. S azért, mert analóggal nagyon nagy móka 3DS-en.
Super Mario 3D Land-et vettem 6000Ft-ért ami szintén nagyon jó ár, tekintve, hogy kb május elején vettem.





Norbi(HUN) írta ...

Egy kis emlékeztetô,hogy nemsokára érkezik 3DS-re a Paper Mario......,ami szerény véleményem szerint jóra sikeredett (már amennyit ki lehet venni a kis videóból) legalábbis a Wii-s Super Paper Mario-nál nekem jobban bejön ez.
Sokban emlékeztet a Gamecube-os Paper Mario-ra,ami szerintem az összes Paper Mario közül a legjobb volt.
A 3DS-es Paper Mario a hírek szerint december 7.-én fog megjelenni.



Ez az a játék, amit munkanélküliként is beszerzek azonnal, én imádtam a Wii-s Paper mario-t is, sajnos N64-es részhez nem volt szerencsém de videók alapján ez jobban hajaz arra, összes videót megnéztem, egyszerűen óriási lesz. Várom.


[ Módosítva 2012 okt 09 k , 05:41 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 05:55
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nekem megvan a Nintendo64-es Paper Mario is.
És ha az tetszett,akkor a hajadat tépnéd ha láttad volna a Gamecube-os Paper Mario-t,hogy miért nem játszottál vele.
Nekem a Wii-s verzió csalódás volt a Gamecube-os után.
Gamecube-osban sokkal jobbak a feladványok,rejtvények és szerintem a történet is.
Nem egy 5-6 órás cucc,jól ellehet vele lenni,nagyon magávalragadó a sztoria.Emlékszem,hogy örültem mikor hosszabb idô elteltével újra a gépbe volt a korong és megfejtettem egy olyan rejtvényt,amin már jó ideje nem tudtam tovább jutni.Még a kutyámat is megtáncoltattam.
Szóval egy kicsit irigy is vagyok erre a 3DS-es Paper Mario-ra,mert a Gamecube-os Paper Mario-t eleveníti fel nekem,amivel mindig nagy élmény volt játszani.
Remélem Wii U-ra is valami hasonló Paper Mario-t fognak majd összegyúrni.
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 okt 09 k , 06:17

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Norbi(HUN) írta ...

Nekem megvan a Nintendo64-es Paper Mario is.
És ha az tetszett,akkor a hajadat tépnéd ha láttad volna a Gamecube-os Paper Mario-t,hogy miért nem játszottál vele.
Nekem a Wii-s verzió csalódás volt a Gamecube-os után.
Gamecube-osban sokkal jobbak a feladványok,rejtvények és szerintem a történet is.
Nem egy 5-6 órás cucc,jól ellehet vele lenni,nagyon magávalragadó a sztoria.Emlékszem,hogy örültem mikor hosszabb idô elteltével újra a gépbe volt a korong és megfejtettem egy olyan rejtvényt,amin már jó ideje nem tudtam tovább jutni.Még a kutyámat is megtáncoltattam.
Szóval egy kicsit irigy is vagyok erre a 3DS-es Paper Mario-ra,mert a Gamecube-os Paper Mario-t eleveníti fel nekem,amivel mindig nagy élmény volt játszani.
Remélem Wii U-ra is valami hasonló Paper Mario-t fognak majd összegyúrni.


Igen, valamilyen formában még pótolnom kell ezt a két címet. De a Wii-s nekem nagyon bejött.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 06:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az a legfontosabb barátom.
Bepótolni majd biztos lesz még rá alkalmad,teszem azt megveszed a GC-st,a Nintendo64-est meg leszeded a Shop Channel-rôl.
Vagy ha majd lesz Wii U-d,leszeded a Nintendo Network-ön az eShop-ból.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 okt 09 k , 06:53
Vendég

Ok. MAjd szólj, ha 4k -ért tudsz SMB2 -t. Annyiért nekem is kell egy. Akár 2 év múlva is...


Toby írta ...

Nekünk Darklight Crypt hiányzik.

HA kell, az éppen van. 7500 -ért tudom vini szombaton Bp -re, de csak akkor, ha tuti kell !!!

[ Módosítva 2012 okt 09 k , 06:56 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 06:58
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Please szerkeszd a hozzászólásodat,mert nem gyôzöm szerkeszteni.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 okt 09 k , 07:24
Vendég

Asszem, ma csak ezt az egyet kellett. Sry, igazad van amúgy. Csak rohanás van. (Ennyire pörög az oldal, atya, örvendj !!!()
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 09 k , 07:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Thanks!
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2037 másodperc, 0.0820 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,571kb