masinák

 

Fórumok
Monster Hunter 4 Ultimate
Wii Hungary!  Fórumok  3DS  3DS Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
hunMyrte
2015 márc 23 h , 10:08


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220




Folytatódik a Monster Hunter sorozat, a negyedik számozott epizód ráadásul jelentős újdonságokat hoz a szörnyvadászat mindennapjaiba. Óriási bejárható terület, brutális szörnyetegek százai, és egy hős, aki képes lehet megmenteni a világot - hát kell ennél több?A Monster Hunter 4 Ultimate sokkal nagyobb hangsúlyt fektet a hatalmas, szabadon bejárható területre, melyet most már sokkal egyszerűbben átszelhetünk hősünk dinamikusabb mozgásának hála. Természetesen nem csak a hegyek megmászása vált könnyebbé, hanem immár akár az óriási szörnyetegeket is megmászhatjuk, hogy így jussunk közelebb gyengepontjukhoz!A szörnyek vadászatához képességek és fegyverek egész arzenáljával fegyverezhetjük fel magunkat, de emellett minden ügyességünkre is szükségünk lesz, ha a környék legveszélyesebb fenevadjaira pályázunk. Márpedig az igazán busás jutalmak az ilyen teremtményekért járnak...

Alkosd meg saját karakteredet, válassz fegyvernemet és képességeket a vadászathoz,
Kövesd a környék legveszélyesebb szörnyetegeinek nyomait, találd meg gyengepontjaikat, és végezz velük a felajánlott jutalmakért cserébe,
Online multiplayer lehetőség, hogy ne csak egyedül harcolhass!




A nagy sikerű Monster Hunter széria következő darabja, immáron 3DS-en (remélem később kiadják WiiU-ra is).

Ha szeretsz szörnyeket vadászni egyedül, vagy multiban, ha szeretsz észvesztően király páncélokat és fegyvereket gyűjtögetni, ami nagyobb, mint saját magad, akkor ez a Te játékod!

[ Módosítva 2015 márc 23 h , 11:51 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 23 h , 11:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kicsit kiegészítettem,ha nem gond.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2015 márc 24 k , 07:03


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nem gond, én is akartam. Este már nem volt agyam hozzá

Eddig nagyon tetszik. Még a grafika is jobb lett 3ds-en és király az új fegyvertípus, csak még meg kell tanulni használni

[ Módosítva 2015 márc 24 k , 09:25 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 24 k , 01:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Néztem a Miiverse-ön a képes post-jaidat és valóban nagyon szép játék.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1407 másodperc, 0.0468 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 50. Memória használat: 1,321kb