masinák

 

Fórumok
A készülő wii u-s smash bros játékkal való elvárások
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Toastman998
2012 júl 07 szo , 04:14

Regisztrált tag #3561
Regisztrált: 2011 ápr 17 v , 09:39
Üzenetek: 438
Én viszont biztos vok benne hogy Lucario megy.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 júl 07 szo , 04:16
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mi ez a magabiztosság?
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2012 júl 07 szo , 04:50

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Én örülnék valami koztümizálhatóságnak! (Na ezt mondjátok ki gyorsan sokszor egymás után)
Tehát mondjuk nyerünk kupákat, meg érmeket, meg figurákat, meg matricákat, az oké, de mit kezdünk vele? Semmit. De ha mondjuk sapekokat, meg ilyen-olyan dolgokat, amivel egyedibbé tehetjük kedvenc karakterünket, az baró lenne. És nekem sem jön be az, hogy olyan hülyén van megcsinálva a karakterek színe...
A csillagozás sokszor nem értettem multiplayer módban, mert volt amikor én többet ütöttem ki, mint mások, és én voltam legalul, holott én maradtam meg utolsó player-nek is... Meg ott van mééééééééég FOX!!! Fox qva erős! Úgy emlékszem írtam már, hogy a 8 éves unokatesóm is legyőz Fox-al. Nagyon erős. Vagyok Mario-val kiütni kiütöm, de hát izzadok. Utánna jön Kirby igaz, hogy Kirby "kevesebbet" tud, mégis jobban ki lehet szúrni az emberekkel. Tudjátok LE + B, vagy FEL + B... Na és akkor Kirby. Kirby túl keveset tud annak ellenére, hogy neki kéne szerintem az egyik legerősebbnek lennie. Hiszen "el tudja venni" bárkinek az erejét. És eléggé ritkán választom szegény Kirby-t, hát mert elég gyenge... Csak akkor szoktam, amikor "fejlődni,erősödni" akarok a játékban. Pl. A GameCube-s SSBM-ben tegnap Kirby-vel voltam, és PS2 kontrollerrel irányítottam, ugyanis nekem azzal sokkal nehezebb, és hát jobb lettem valamennyivel 1-2 óra játék után.
HŰŰŰŰ HÁÁÁT EZ EGY REGÉÉÉNY LEEETTT!!!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 júl 07 szo , 11:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
FOX-ot nagyon szerettem,szinte mindig vele játszottam,mert jó kombókat lehetett vele ráverni az elenségre.
Kirby szerintem is nagyon gyengusra lett kitalálva.
Vissza az elejére
Weboldal
Toastman998
2012 szept 30 v , 04:30

Regisztrált tag #3561
Regisztrált: 2011 ápr 17 v , 09:39
Üzenetek: 438
Norbi(HUN) írta ...

Mi ez a magabiztosság?

Túlontúl egyértelmű hogy, Lucario azért volt SSBB-ben mert anno ő volt a fő Pokémon a legutóbbi Pokémon játékból. Mostmeg kaptunk 1 új Pokemon játékot DS-re azóta és készül még 1 3DS-re. és sztem a wiiU-s verzióban ezért valaki más lesz heyette.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 30 v , 05:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aham értem.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 nov 16 p , 02:44
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis érdekesség....információ a game-rôl.... (Dualscreen)


"elenleg ugyan az a Namco Bandai dolgozik a Smash Bros Wii U-n, ami a Tekken szériát is igen magas szintekre eljuttatta. A csapat egy másik Wii U kezdőcímet, a Tekken Tag Tournament 2-t is elkészítette. Katsuhiro Harada ennek a csapatnak a vezetője és a nyilatkozata szerint semmivel sem könnyedebb egy Smash Bros rész, mint az aktuális Tekken epizód. Nem csak gyerekeknek való, de vitathatatlan, hogy a 10 év körüli korosztály a fő célpontja a Nintendo hősei közti csatának. "Miután bajnokságon is láttam ezt a játékot és a Youtube videókat elnézve, sok azonosságot fedeztem fel. Így ha ugyan az a csapat dolgozik a Tekken, Street Fighter és Smash Bros szériákon, a játékosok is találhatnak hasonlóságot és még jobban élvezhetik az adott epizódot." Az nekünk, játékosoknak csak jó lehet, ha komoly játékként gondolnak a fejlesztők az adott címre, és nem csak a casual réteget célozzák meg. Ti mit gondoltok, az eddigi részek alapján gyerekjáték vagy egy Hardcore réteget megcélzó alkotás a Smash Bros. széria?"

[ Módosítva 2012 nov 16 p , 02:44 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 16 p , 08:38
Vendég

Cukormázba mártott HC-fergeteg. Mondjuk a Namco-Bandai nem kis cégecske, de nyilán nem csak HC címeket gyártottak eddig sem. A Smash pedig azért nem az a "Mortal-féle-gerinckitépős-borzalom", nincs benne direkt erőszak. A játékmenet egy bizonyos szint felett igenis megkívánja a HC-hozzáállást, de arra is teljesen jó, hogy csak eltüttyögjön vele a játékos. Sztem ez a game igen széles rétegeket fog megszólítani (mondjuk egy Tekken -el ellentétben) és a 6-7 éves gyerekeknek is éppúgy megveszik majd, mint ahogy megveszi egy huszonéves gamer. Persze a vizuális stílusa miatt kell hozzá egyfajta nyitottság, hiszen azért biztosan sokan le fogják "gagyizni". De ha azt nézzük, hogy a PSN Battle -t mennyien várják, sztem ez is hasonlóan sikeres lesz. Bár nekem annyira a Wii -s rész nem jött be, de ha majd egyszer megtehetem, lehet ennek is adok egy újabb sanszot.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 17 szo , 02:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát pedig ha tudnád mennyien vannak érte oda és vissza a VILÁGON.....
Eszméletlen tábora van ennek a játéknak még a mai napokban is,hihetetlen sokan tolják még ma is online világszerte,pedig nem mai gyerek.Pont úgy mint a Mario Kart Wii is.
Ettôl függetlenül nekem sem jön be nagyon.
Soul Calibur,Tekken és Mortal Kombat beálítottságú vagyok inkább.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 17 szo , 07:27
Vendég

Tisztában vagyok mindezzel, amiket leírtál. Ezért is adok (illetve adtam) mindíg egy-egy újabb esélyt neki. Csak "szegény" valahogy sosem tud igazán "elkapni". Bár ez lehet inkább az én hibám és nem a játéké illetve a szériáé.
Szóval erre felesleges is "emlékeztetned".
És ezért is adok majd esetleg ismét esélyt neki. Hiszen "egymillió birka nem tévedhet".
Nálam is inkább SSF,Tekken, SoulCalibur vagy DoA. Dehát nem vagyunk 1formák.

[ Módosítva 2012 nov 17 szo , 07:31 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2801 másodperc, 0.1265 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,545kb