masinák

Fórumok
Gamecube játékok
Wii Hungary!  Fórumok  Retro konzolok  Gamecube

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
NokedliBerci
2013 jan 12 szo , 04:06
Vendég

Jaja, 3. küldetés. A játék felénél vagyok kb, 2 küldi lett meg bronzra. Olvastam valahol, hogy a Naboo Fighter-t úgy lehet megszerezni, hogy a Tatooine Training-et mind a 4 napszakban perfektre kell csinálni. Megcsináltam, azóta kicsit átértékeltem a nehézségét, de még így is az Egyébként ezüst-arany medálok csak teljes első kivégzés után jöhetnek szóba, mert azokhoz már kell az összes tech-upgrade.

@Mongoose: Én csak belekukkantottam még a 3. részbe, de rögtön volt egy mászkálós rész az első küldibe

[ Módosítva 2013 jan 12 szo , 04:30 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2013 jan 12 szo , 05:06
Vendég

Én nem tudom. Y-szárnyúakkal kellett egy birodalmi támaszpontot kiiktatni vmi bolygón. Meg voltak benga nagy teherhajók, azokat is ki kellett lődözni. csak mindíg a küldi felénél kifagyott a game, ezért hagytam, Valszeg túl gyorsan írta ki az előző gazdája a DVD -t és az a gond. Sebaj, majd leszedem vmikor újra...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 13 v , 12:14
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Ahogy olvasom a hozzászólásokat tényleg nem lehet rossz portéka ez a game.
Majd csekkolok vidit róla YouTube-on.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2013 jan 13 v , 09:54

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2072
Na jó, akkor én is csatlakozom a beszélgetéshez.
Kell a játékhoz Star Wars ismeret, vagy anélkül is élvezetes lehet, mert ha valamelyik játék nehéz, akkor azt ki kell próbálnom.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 jan 13 v , 11:17
Vendég

Dehogy kell. Aki nem ismeri a sztorit, annak is jó game. Repkedsz-azt'-lősz. Nagyjából ennyi. SW fanoknak a mennyek netovábbja, mert tényleg nagyon korrektül meg van csinálva a gépek modellje. Az X-szárnyúak meg a TIE fighterek bitangjók, de a lépegetők, hósiklók, az Ezeréves Sólyom, az Y-fighter -ek meg minden egyéb tök kafa. A gép korlátaihoz képest rettentő jól kidolgozott minden.
Amúgy a játékokban a "klasszikus" Star Wars -trilógia főbb ütközetein, eseményein vehetünk részt. A Hoth-felszíni csata, az első majd a második Halálcsillag ostroma, az Endor felszíni erdei ütközet is mind-mind szerepelnek. A küldetéseken elért eredmények tükrében kapsz érmeket (gold-silver-bronze) és ezekkel még unlock -olhatsz pár extra dolgot (hajók, karakterek, fegyverek, küldiket, stb.).
A gaméban ami nekem nagyon-nagyon tetszett, az az, hogy a hangok valami hihetetlenűl jók (az ugye az alap, hogy a filekből emeltek át mindent). Megmondom őszintén, nekem ez a stuff (mármint a a Rogue Leader II - Rogue Squadron) volt az inspiráló annak idején, hogy megvegyem az első 5.1 -es házimozi erősítőmet illetve rendszeremet (ami egy Technics cuccos volt). A hangkódolás a GC -n ugye Dolby Pro Logic II, így ha van otthon ilyesmit támogató rendszere valakinek, az hatalmas élményben részesülhet audió téren. Pl. amikor a Halálcsillag felszinén megy a csata és kergetnek a Tie-vadászok. Aztán csak úgy húznak el a füled mellett a lézernyalábok, tudod honnan várható a következő támadás vagy hogy merre kell menned a következő birodalmi vadász-rajt likvidálandó. Vagy amikor megszólal a fülesedben az akkor már legyakott Obi-Van hangja, te meg csak hasítassz ezerrel a szellőzőkürtő felé vezető aknában, szemed előtt a proton-torpedók célzórendszere, de a nyakadon három Tie-vadász, az öreg pedig a semmiből megszólal, hogy "Veled van az erő, bízd rá magad!". És ekkor beleüvölt a rádióba Han Solo, hogy megérkezett és nyírjuk már ki ezt a xart aztán tünés. Dart Vader Szuper Tie-Vadásza pedig irányíthatatlanúl pörögve kivágódik a mélyűrbe ... áááhhh, bexarás jó!

[ Módosítva 2013 jan 13 v , 11:54 ]
Vissza az elejére
KikiGames
2013 jan 13 v , 11:51

Regisztrált tag #3335
:O :O :O
Beleéltem magamat tökre.
Nincsen 5.1-esem, viszont a gépen összetudtam hozni, hogy külön külön hangfalakat, és egy mélynyomót úgy kezeljen, mintha az egy pakk lenne, és van átalakítóm ami a GC piros és fehér (Jobb és bal hang kábelét) jack-re alakítja. Azt be a mikrofon helyére, és a gép átkonvertálja nekem a hangot térhangzásra. Egy próbát megér.
Na előkerítek valahonnan egy verba lemezt a game-nek.
Igazából érdekel a Star Wars, csak még nem volt hozzá szerencsém. És majd tuti megnézem, amikor meglesz a vetítőm. Egyébként érdekes, hogy milyen élménybeszámolót írsz egy olyan konzolról, amit már 2 generációval lekőröztek. Ami jó az jó...

Köszi Mongoose a beszámolót megfogtál vele. LEGO Star Wars is bejött, pedig nem ismerem a sztorit, tudom ez teljesen más...

[ Módosítva 2013 jan 13 v , 11:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 jan 13 v , 03:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nem csak két generációval elöbbi gépen lehet jót csinálni te is tudod.
Nekem rengeteg minôségi cuccos van SNES játékaim között is pedig az már hány generáció is.
Emlékszem amikor (aszem kb 2 éve) a Super Metroid-dal játszottam elöször szinte le sem tudtam tenni,pedig már volt Wii-m is és akkor is mennyire magával tudott ragadni egy majdnem 20 évvel ezelötti game.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2013 jan 13 v , 04:15

Regisztrált tag #3335
Norbi(HUN) írta ...

Nem csak két generációval elöbbi gépen lehet jót csinálni te is tudod.
Nekem rengeteg minôségi cuccos van SNES játékaim között is pedig az már hány generáció is.
Emlékszem amikor (aszem kb 2 éve) a Super Metroid-dal játszottam elöször szinte le sem tudtam tenni,pedig már volt Wii-m is és akkor is mennyire magával tudott ragadni egy majdnem 20 évvel ezelötti game.

Hát igen... Jöhet akármilyen jó grafikájú, vagy hangzású, vagy jó fizikájú játék, hogyha nincsen meg benne az a bizonyos élvezet. Egy SNES-nek én is örülnék. Super Mario All Stars + Super Mario World kazival. :O
Hehe...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 jan 13 v , 04:44
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ahogy mondod.
Nekem jó ha marad inkább Virtal Console-os formában.
2008-ig meg volt a Super Nintendo-m is az All-Stars-al,a World-el,a Donkey Kong Country-val,a Kirby Dream Crouse-al,a World 2-vel és egy Golf-os játékkal 2db joy-al.
Vissza az elejére
Weboldal
NokedliBerci
2013 jan 14 h , 05:46
Vendég

Szerintem sincs összefüggésben a jó játék fogalma a technikai paraméterekkel...bár szerintem ezt mostani tizenévesek már abszolút nem tudják átérezni.

Idegnyugtató gyanánt tegnap nekiálltam a Beyond Good & Evil GC verziójának. Viszont én ekkorát még életemben nem csalódtam játékban. Annyira könnyű, hogy borzalom. Ráadásul olyan érzésem volt végíg, mintha a pályatervezők egyre jobban elfáradtak volna. Véleményem szerint egyre könnyebbek a bizonyos részek, ahogy halad az ember a játékban. Kíváncsi leszek a 2. részére, már ha tényleg elkészül valaha.

Plusz lenne még egy kérdésem így a végére. Molyoltam a kábeles dobozomban és találtam egy kábelt ami valszeg arra való, hogy a GameCube irányító portjára GBA-t lehet csatlakoztatni. Aztán be is ugrott, hogy ezt még az eredeti FF Crystal Chronicles-hez kaptam anno, de sosem használtam, mert nem volt GBA-m. A kérdésem az, hogy tulajdonképpen mire való ez a kábel és lehet-e más játékhoz is használni(?) a Final Fantasy-n kívül?

[ Módosítva 2013 jan 14 h , 05:47 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF