masinák

Fórumok
Gamecube játékok
Wii Hungary!  Fórumok  Retro konzolok  Gamecube

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
KikiGames
2013 júl 30 k , 01:16

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2072
Egy kérdésem lenne, és mivel nincsen a Gamecube-nak hack topic-ja nem tudom jó helyre írom. (Amúgy szerintem simán lehetne Gamecube Hack topic)
Az van, hogy a GameCube néhány játékkal szenved, vagy el sem indítja.
Pl. a Crash Bandicoot: The Wrath of Cortex elindul, de vagy a töltésnél az elején, vagy pálya választása közben, így vagy úgy de lefagy. 2x kiírtam (Mert ugye írott játékokról van szó) és mindkettővel ezt csinálja.
Nade... Ma kipróbáltam hogy a Wii mit művel velük NeoGamma-val, és érdekes volt. Volt olyan játék amit életemben nem láttam még futni egyik GameCube-on sem, és a Wii kis gondolkodással fagyásmentesen vitt.
Pl.: Time Splitters 2 (Ami egy nagyon jó játéknak ígérkezik)
Aztán meg voltak játékok amiknél bootolás közben a NeoGamma azt írta ki, hogy missing audio streams, vagy hasonló, és elindította, de nem voltak zenék. Érdekes....
Hogy kellene kiírnom, hogy ezeket ne csinálja és a GC is vigye?

KikiGames írta ...

Csak annyit írnék, hogy MongooseNX71 jóvoltából kipróbáltam a Mario Party 6-ot, és szerintem jó. Sőt. A LEGJOBB!
Nagyon sokat el lehet vele lenni. Ha lenne mikrofonom hozzá biztos még jobb lenne. Bár érdekes, hogy az egyik pályán nehéz szerezni 50 kör alatt 8 csillagot a másikon meg 10 kör alatt megvan.
Tetszik hogy éjjel más a pálya is, és a minijátékok is. Tetszik ez a csapdás megoldás is (Orb) ami azthiszem az 5-ben is így van. Tényleg jó. Eddig a 4-et tartottam a legjobbnak de most hogy már minden pályán játszottam unokatesómmal egy 50-es menetet háát. Jól elvagyunk vele, arról nem si beszélve hogy a Minigame módban van egy csomó ötletes dolog. És a megvásárolható cuccok is jók.

Szerintem az egyik legjobb Mario Party játék...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 júl 30 k , 03:36
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Igen,sokan így látják...
Vissza az elejére
Weboldal
Clyde
2013 júl 30 k , 09:09

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
A "missing audio streams" pontosan azt jelenti, hogy a zenéket nem játssza le. Szerintem kezd behalni a GC-d olvasója.
Vissza az elejére
KikiGames
2013 júl 30 k , 09:47

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2072
Clyde írta ...

A "missing audio streams" pontosan azt jelenti, hogy a zenéket nem játssza le. Szerintem kezd behalni a GC-d olvasója.

Mind kettőjé? De szerintem a játékkal magával lesz a baj, mert a Wii lejátsza bár, de zene (És CBTWoC esetében beszéd nélkül) nélkül. Tehát nem hiszem hogy az olvasóval lenne baj...
Amúgy kb. 200 játékból 20-25-el van csak hasonló probléma... Úgyhogy itt más lesz a gond. A többit azonnal betölti, és gond nélkül lejátsza...
Amit Mongoose-tól vettem az mintha kicsit finnyásabb lenne, még néhány Verbatim lemezt sem visz.
Viccen kívül csak azt a kaját eszi meg tökéletesen amit hozzá kaptam, a többi nem ízlik annyira neki.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF