masinák

Fórumok
Just Dance 3
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Zenés játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2011 dec 21 sze , 05:59
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12071
Szegény koreográfust már most sajnálnám.
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2012 jan 09 h , 01:14
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Na szép jónapot! Szilveszter estéjén volt otthon a premierje a játéknak. Ha nem probléma most egy rövid élménybeszámolót tartanék! Pszichológiai szempontból érdekesen kezdődik az első találkozás. Senki nem meri elkezdeni a játékot. Nagy nehezen erőtt vettem magamon. Mivel enyém a konzol úgy éreztem csak van annyi vér a pucámban, hogy elkezdjem. Lett belőle jó nagy röhögés. És ezek után történt a csoda. Szép lassan percről-percre besippantott mindenkit a sötét oldal. Mindenkinek alborult az agya és táncolni akart. De azt valószínűtlennek tartom hogy a pálinka hatása lett volna, mert soha nem volt még ilyen hatása. Hajnalig ment a buli és senki nem unta meg.
És akkor a játékról:
Annyira egyszű a játék menűje, hogy első elindításkor is olyan érzése van az embernek, mint ha már hónapok óta nyüstölné a játékot. Egyszerű, letisztult, egyértelmű. A zeneválaszték változatos, szinte mindenki megtalálja a maga kedvencét kulturzene és romantikus nincs benne hál istennek. Bár nem tudom hogy egy-két hónap múlva mi lesz vele mert a zene mennyisége egy idő után kicsit kevésnek bizonyult. Összességében kib@szott jó játék. Ajánlom mindenkinek aki kicsit is szeret bulizni. Ez a progi rátesz +100%-ot.
Azért van egy kis negatívum is.
A két és fél éves kislányom úgy csinált 1500-2000 pontot, hogy neki azért még elég kontrolálatlan a táncmozgása.
Bár ha belegondolok ez lehet pozitívum is, mivel a botlábúaknak is garantált egy kis sikerélmény. Természetesen egy-két szám után fel kell kötni a gatyót!
Összességében ez a játék megéri a pénzét de nagyon.
Azért a hardcore játékosok készítsék fel az idegrendszerüket, mert ebben a vér nem fog folyni.
Vissza az elejére
Brasco
2012 jan 09 h , 02:26

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
Köszönjük az élmény beszámolót. Ha kevésnek bizonyul a zene lehet letölteni a store-ból, de inkább ajánlom figyelmedbe az 1. és 2. részeket illetve az extra songs kegészítő, különálló lemezen megjelent játékokat.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 jan 10 k , 01:13
Game-er

Regisztrált tag #1028
humi1 írta ...

Na szép jónapot! Szilveszter estéjén volt otthon a premierje a játéknak. Ha nem probléma most egy rövid élménybeszámolót tartanék! Pszichológiai szempontból érdekesen kezdődik az első találkozás. Senki nem meri elkezdeni a játékot. Nagy nehezen erőtt vettem magamon. Mivel enyém a konzol úgy éreztem csak van annyi vér a pucámban, hogy elkezdjem. Lett belőle jó nagy röhögés. És ezek után történt a csoda. Szép lassan percről-percre besippantott mindenkit a sötét oldal. Mindenkinek alborult az agya és táncolni akart. De azt valószínűtlennek tartom hogy a pálinka hatása lett volna, mert soha nem volt még ilyen hatása. Hajnalig ment a buli és senki nem unta meg.
És akkor a játékról:
Annyira egyszű a játék menűje, hogy első elindításkor is olyan érzése van az embernek, mint ha már hónapok óta nyüstölné a játékot. Egyszerű, letisztult, egyértelmű. A zeneválaszték változatos, szinte mindenki megtalálja a maga kedvencét kulturzene és romantikus nincs benne hál istennek. Bár nem tudom hogy egy-két hónap múlva mi lesz vele mert a zene mennyisége egy idő után kicsit kevésnek bizonyult. Összességében kib@szott jó játék. Ajánlom mindenkinek aki kicsit is szeret bulizni. Ez a progi rátesz +100%-ot.
Azért van egy kis negatívum is.
A két és fél éves kislányom úgy csinált 1500-2000 pontot, hogy neki azért még elég kontrolálatlan a táncmozgása.
Bár ha belegondolok ez lehet pozitívum is, mivel a botlábúaknak is garantált egy kis sikerélmény. Természetesen egy-két szám után fel kell kötni a gatyót!
Összességében ez a játék megéri a pénzét de nagyon.
Azért a hardcore játékosok készítsék fel az idegrendszerüket, mert ebben a vér nem fog folyni.

Nagyon szépen köszönjük az élménybeszámolót!
Vissza az elejére
Weboldal
Szandra05
2012 ápr 22 v , 01:23

Regisztrált tag #3324
Regisztrált: 2011 jan 20 cs , 10:25
Üzenetek: 71
Valakinek sikerült már az összes feladatot teljesítenie?
Szerintem az 5 csillag minden dalnál eléggé nehéz. Nekem még nem sikerült :E Egyszerűen vannak olyan dalok (pl. az I feel love), amiknél ha beleadok mindent, akkor sem sikerül jobban...

Viszont az összes többi módot unlockoltam már a mojo pontokkal. Valami hatszázxx pont után adja meg a Hungarian Dance No. 5-ot :O Jól elrejtették.

Azóta már beszereztem xbox-ra is, de grafika ide vagy oda, a pont a wii-hez megy, mivel sokkal jobb a mozgás érzékelése (még ha csak 1 kézre is), mint a kinecté.

A DLC-k meg nem igazán tetszenek. Ilyen majdnem noname dalok, meg a régiekből válogatás... érdekes, remélem azért majd belehúznak és egy kicsit jobb dalokkal folytatják.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 ápr 22 v , 03:29
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hungarian Dance No.5-ben milyen dalok vannak?
Elôadó és címre gondolok.
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2012 ápr 24 k , 02:18
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Egykis pontosítás:
Tehát Johannes Brahms: Magyar táncok albumáról az ötödik szám, rész, felvonás vagy ahogy tetszik.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 ápr 24 k , 05:48
Game-er

Regisztrált tag #1028
Értem.
Köszi a pontosítást.
Vissza az elejére
Weboldal
alexaaaaa
2012 szept 19 sze , 04:39

Regisztrált tag #4359
Regisztrált: 2012 szept 19 sze , 04:29
Üzenetek: 1
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy ehez a játékhoz elég csak a távirányító vagy kell külön venni valami érzékelőt.A youtubon néztem egy két videót és ott nem láttam hogy lett volna a kezükbe valami.Teljesen kezdő vagyok a wii-hez .
Vissza az elejére
Mateo
2012 szept 19 sze , 05:22

Regisztrált tag #2822
Regisztrált: 2010 nov 06 szo , 07:19
Üzenetek: 64
Ha a wiiremote-ra gondolsz akkor igen elég az.A videókon valószínüleg azért nem látod az irányítót mert a játék már megjelent XBOX360 platformra és ott a kinecthez nem kell plusz irányító.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF