masinák

 

Fórumok
[szavazás] Nintendo 3DS vs. Sony Playtation Vita
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Szavazások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2011 okt 26 sze , 02:29
Vendég

Okés, persze. Ne várd, hogy mindenki videójáték-szakértő legyen. De könyörgöm! Van a piacon 3db asztali gép, meg 3 hordozható (plusz karácsonytól ugye a Vista, akkor már négy lesz).
Én ha egy kenyérpirítót akarok venni 5ezer forintért, akkor is megnézem, melyik a jobb. Talán tíz perc fáradtság, de rengeteg bosszúságtól megkímélhet a minimális tájékozottság.
PlasztikPistike meg elsírja magát otthon, hogy "Apúúúú! Vegyél nekem Pléjsztésönt !!!" És a fater meg sem kérdezi vagy utána sem néz, hogy esetleg lehet, jobb volna a kölöknek egy Wii vagy egy X360 (mondjuk Kinect -el) és akkor az egész család tudná tolni és nagyon jól érezné magát mindenki. Ahelyett, hogy a gyerek vérben tocsogó cuccokkal tolná (20 évesen meg kiirtja a fél kollégiumot...) és fél év múlva mást nem tudna a szájából kiböfögni, minthogy GéTéÖt vagy KillzóneHárom...
Szánalmasan fos ez a nagybüdös magyar valóság. És sajnos nap-mint-nap ezt látom a boltunkban. Van 350 PS2, 100 PS3 meg 50-60 X360 game. És mindezekből talán 10-20 az, ami gyerekeknek való játék. Többet fölösleges is tartani, mert a kutya nem viszi el és ránkrohad.
A minap is bejött három kissrác. Hoztak vagy 25db PS2 játékot. Mondták, becserélnék valami X360 gaméra. Kaptak érte 5db játékot és örültek, mint majom a farkának. (Forza 3, Oblivion, FF13, Resonance, Saboteur)
Gondolom, apu vagy anyu nem 1000ft/db áron vette őket, hanem 8-10 ezrekért a MédiaMarktban vagy az 576 -ban.
Vissza az elejére
Toastman998
2011 okt 26 sze , 03:01

Regisztrált tag #3561
Regisztrált: 2011 ápr 17 v , 09:39
Üzenetek: 438
Hát ez télleg írtó f*s! Amúgy jah mindenki az osztályban ilyenekkel tolja csak én nem mert a szüleim nem engedik. Legalább a Team fortress 2 ingyenes lett és így tudok játszani azzal

Amúgy nintendotól sokan azért undorodnak mert ugye legtöbb embernek mi jutt eszébe róla?
hát: őőő Az csak ilyen Máriókat csinál ilyen dedós sz*rokat!
Igen!Csak Mario-t veszik elő közben más játékról nem is naon hallot az illető.
Körülbelül a Sony megjelenése óta romlik egy kicsit a nintendo.

Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 okt 26 sze , 03:31
Vendég

Mármint a megítélése. Amúgy meg inkább az elbaltázott üzletpolitika óta (ami kb. a Square -val való por összerúgástól tehető) De amúgy nem is kicsit, sajnos. Talán a Nintendo túl korán akarta bevezetni a videójátékok családbaráttá tételét és az underground rétegből ezzel való kiemelését. Hasonló helyzet, mint a Sega lépése az online tartalmak felé a 90-es évek legvégén. Ha a Nintendo nem állt volna az N64 kínos és hatalmas bukásakor olyan stabil lábakon (amit a GameBoy széria biztosított neki) éppen úgy járt volna, mnint a Sega. Mára már csak történelem lenne...
Pedig akad azért N -exkluzív cucc, amit megirigyelhetne bármelyik más platform. Elég csak a Metroid -ot, Zelda -t, Monster Hunter Tri -t vagy a Xenoblade -t említeni.
Vicces amúgy, hogy a három nagyvas közül a Wii -nek van a legtöbb saját címe.

[ Módosítva 2011 okt 26 sze , 03:35 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 okt 27 cs , 01:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

......Vicces amúgy, hogy a három nagyvas közül a Wii -nek van a legtöbb saját címe.



Bizony bizony,számból vetted ki a szót.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 okt 28 p , 02:12
Vendég

Csak sajnos abból a sok exkluzív címből 75% -uk szutyok, 10%-uk Mario játék, megint 10% a minőségi Nintendo fejlesztés (pl. Starfox, Metroid, Zelda) és a maradék kevéske az igen jónak mondható és nem N fejlesztésű cucc.
Míg azért a másik két vasnál ez az arány cseppet máshogy alakul.
Vissza az elejére
yoshka
2011 okt 28 p , 02:57

Regisztrált tag #3497
Regisztrált: 2011 márc 17 cs , 07:02
Lakóhely: budapest
Üzenetek: 398
mi a baj a mario-val?
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 okt 28 p , 06:02
Vendég

Nekem semmi. Csak aki manapság asztali konzolt akar venni, annak kicsit kevés egy olyan gép, amire 10 Mario játék a húzócím...
Tudom, hogy ez NEM ÍGY van, de menj be lécci egy konzol-boltba vagy elektronikai nagyáruházba és kérdezd meg a T. Vevőket, ők hogyan látják.
Még akkor sem, ha egy apa vagy anya szeretne gépet venni mondjuk a családnak karácsonyra azzal érvelsz, hogy "a Nintendo Wii aztán tényleg egy igazi családi gép és nagyszerű játékok vannak rá". Biztosan megkérdik, mi? Akkor mondhatod, hogy "Mario party, Mario Kart, Super Smash Bros, Wii Sports, Wii Party...".
ÉS egy eladónak sem érdeke, hogy Wii -t, DS -t vagy 3DS -t adjon el. Miért? Mert olcsóbbak a gépek a konkurenciánál (30-40k -nál kevesebb a haszon, mint 60-70k -nál), 2.jóval kevesebb játékot tartanak rá és ez a vevőt is elriaszthatja.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 okt 29 szo , 12:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gyerekek ez sajna így van.
Ezzel kár is veszekedni.(Lásd a Wii népszerűségét nálunk.....)
És elhihetitek,ez nekem sem tetszik.

[ Módosítva 2011 okt 29 szo , 12:49 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 okt 29 szo , 02:49
Vendég

Szerintem nem veszekedtünk Norbi, csak bezsélgettünk. Kérdezett és válaszoltam. Persze mindenkinek szíve joga, hogyan látja a világot. VAn aki optimistább és van aki a tapasztalatait alapul véve sajnos cseppet pesszimistábban látja a dolgokat. Ilyen az élet...

De mindegy is. Jön a xar idő, a hosszú hétvége, szerdáig mindenkit békénhagynak a hétköznapok. Lehet utazgatni nagyokat az ország eggyik végéből az ország másik végébe és a sosem látott néhai rokonkat meglátogatni. Lehet jópofa töklámpásokat farigcsálni, fát hasogatni a cserépkályhába meg trágyát hordani a szántásra. (egy élmény, amikor már derék mélységű a külszíni fejtés a nagymama baromfi udvarának sarkában leledző guánó-telepen és még csak a nyolcvanadik talicskával vitted hátra a vegyes sertés-baromfi-ló-szarvasmarha (a nem kellő tételt tessék kihúzni) ürüléket...
Naszóval itt az október legvége és a november legeslegeleje. Az évszaknak megfelelően mocskos takony az idő. Úgyhogy lábakat fel a radiátorra, az asztalra odakészíteni egy hatalmas tál aszalt gyümölcsöt és hántolt csonthéjast meg persze egy kannányi mézes-csipkebogyós-hársfa teát. Beszerezni valami igazán ütős, komoly és kellően tartalmas konzol-játékot, beizzítani a tévét és a hangrendszert. Aztán minimum hajnali négyig kockulni, hogy a 120 órás játékidejű stuff ki legyen pörgetve.
Szóval játékra fel ! Engem is vár már Adam Jensen. Illetve ami megmaradt belőle...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 okt 29 szo , 03:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na ez jó volt.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.4422 másodperc, 0.1970 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,538kb