masinák

 

Fórumok
Need for Speed: The Run
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2011 aug 08 h , 12:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A The Run rendelkezik egy kerettörténettel is, ami eddig csak a bukásnak nevezhető Undercover részben kapott lényegi szerepet. Ám itt is fontos lesz az, hogy mit miért csinálunk. Eddig mindössze annyit tudunk, hogy a főszereplő San Franciscóból New Yorkba kell, hogy eljusson és közel 300 kilométer beutazható területet kapunk. Mivel a közlekedési szabályokat nem igazán tartjuk be és útközben számos illegális versenybe keveredhetünk, így a rendőrök elől is számos alkalommal menekülnünk kell. Ugyanakkor a maffia is a nyomunkban, akik szinte minden elérhető eszközt bevetnek a mi kiiktatásunkra. Így az egyik bemutatott pályán például helikopterrel is üldöztek minket és folyamatosan kerülgetni kellett a fénycsóváját.
Grafikailag a The Run nagyon szépen fest, a bemutatott pálya pedig olyan volt, mint ha A sötét lovag emlékezetes csapda-jelenetét néztük volna. Ha azonban kilövik alólunk az autót, akkor jön a futás. Ilyenkor a már más játékokban megszokott dolgokat tehetjük karakterünkkel (futás, verekedés, motorháztetőn való átcsúszás) és a végén bepattanhatunk egy másik autóba. Ezt tetszőlegesen választhatjuk ki, szóval nincs semmi megkötés, így alkalmunk nyílik majd rendőrautót is vezetni. Szintén újdonság lesz, hogy elég interaktív lesz a program. Felbukkannak ugyanis a QTE-elemek is, de ezek nem a megszokott módon lesznek megvalósítva. A bemutatott változatban volt például egy rész, amikor hősünk felborult az autóval. Ilyenkor nem csak úgy kipattanunk, hanem belső nézetre váltva ki kell kapcsolnunk a biztonsági övet majd ki kellett rúgnunk a szélvédőt. A Need for Speed: The Run egy érdekes próbálkozásnak tűnik, szóval várjuk a november 17-i megjelenést.





A kép nem Wii-s verzióból való!!!



[ Módosítva 2011 nov 25 p , 08:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Asdd
2011 aug 08 h , 12:54
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
Ha nem rontják el ennek is a grafikáját (mondjuk NFS under cover vagy carbon szintű lesz) akkor remek játék lehet egyébként találtam róla képet:

Egyébként kissé GTA-s jellegű cucc lesz elmondásaid alapján majd kiderül mi sül ki belőle!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 aug 08 h , 01:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na ja,én is aggódok picit,hogy ne a HP-hoz legyen hasonló.
Az nagy csalódás lenne.
Vissza az elejére
Weboldal
Ironing
2011 aug 08 h , 06:36

Regisztrált tag #251
Regisztrált: 2008 aug 20 sze , 01:37
Üzenetek: 71
ITTa srác szépen elmondja, hogy miért lettek ilyenek az előző NFS-ek (illetve elfogadható indokot ad ). Mindenesetre ennek ellenére az utóbbi 3 részt lazán skip-eltem, szóval szerintem sem rózsás a helyzet. Várjuk a messiást...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 aug 08 h , 01:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez nagyon fincsire sikeredett.
Csak a Wii-s verziótól félek kicsit,hogy nem nagyon fogja megütni ezt a mércét.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2011 nov 23 sze , 01:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na egy kis YouTube-os nézegetés közben találtam rá erre.....
Mielôtt megnéztem nem sok jóra számítottam,fôleg a HP után,de meg kell,hogy mondjam kellemesen csalódtam benne.
Pályák egész tûrhetôk,jók a videó belassítások,ha valami esemény készülôdik (pont mint a rivális konzol verziókba),zenék azok szerintem nagyon jól passzolnak,és ami nekem különössen tetszik,az a pályák közti átfogó történetvezetése képregény formályában.
Nem mondom,hogy leszakadt a fofám tôle,de szerintem jelentôs javuláson ment át a suft,aminek már ideje is volt.
Na,de akkor nézzétek meg ti is....

Csekkoljátok,de vigyázat....SPOILER VESZÉLY!!!




Folyt.köv....





Vissza az elejére
Weboldal
angelus
2011 nov 23 sze , 09:22

Regisztrált tag #3683
Regisztrált: 2011 jún 22 sze , 11:03
Üzenetek: 102
Elkezdtem játszani vele, nagyon király, nem tudom mennyire követtétek anno a sorozatot pc-n, de a régi jó pc-s NFS hangulat jött vissza, az irányítást szokni kellett, de amint megtanultam ment rendesen. A Pc-s verziót már végig vittem, hááát az egy kalap *. Ellentétben a Wii-s verzió nekem nagyon bejött.

Nem néztem meg alaposan az irányítást, de megteszem, mert ha lehet játszani classic controllerrel, akkor lehet még jobban menne

A régi NFS részeket, amik Wii-re jelentek meg nem ismerem, de szívesen veszek minden ajánlást, mert ezek után lehet azok is elnyernék a tetszésemet.
Vissza az elejére
Brasco
2011 nov 23 sze , 02:58

Regisztrált tag #576
Regisztrált: 2009 jan 13 k , 03:07
Üzenetek: 381
angelus írta ...

Elkezdtem játszani vele, nagyon király, nem tudom mennyire követtétek anno a sorozatot pc-n, de a régi jó pc-s NFS hangulat jött vissza, az irányítást szokni kellett, de amint megtanultam ment rendesen. A Pc-s verziót már végig vittem, hááát az egy kalap *. Ellentétben a Wii-s verzió nekem nagyon bejött.

Nem néztem meg alaposan az irányítást, de megteszem, mert ha lehet játszani classic controllerrel, akkor lehet még jobban menne

A régi NFS részeket, amik Wii-re jelentek meg nem ismerem, de szívesen veszek minden ajánlást, mert ezek után lehet azok is elnyernék a tetszésemet.


Nyitó képernyő: nunchuck or classic controller required
Vissza az elejére
Asdd
2011 nov 23 sze , 03:20
asdd


Regisztrált tag #2267
Regisztrált: 2010 jún 11 p , 10:26
Üzenetek: 2527
angelus: NFS:N NFS:UC, meg ami Most Wanted utáni rész fú most nem jut eszembe a neve.
Vissza az elejére
angelus
2011 nov 23 sze , 03:34

Regisztrált tag #3683
Regisztrált: 2011 jún 22 sze , 11:03
Üzenetek: 102
Brasco, Asdd köszönöm az infókat.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2487 másodperc, 0.1286 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,558kb