masinák

 

Fórumok
Sony Playstation (és minden,ami vele kapcsolatos)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2011 okt 27 cs , 10:24
Vendég

Ez a fórum NEM csak a fanboy -oknak nyílik !
Várok mindenkit, akinek van, volt vagy lesz gépe. Meg persze azokat is, akiknek van véleménye róla és a játékokról.
Jöhetnek a PSN ID -k, aztán mehet a haverkodás meg a közös multiplayer mókák. (az enyém: zoli02HUNGRANA)
De megfér itt a játék csere-bere vagy adás vétel, csak hogy egy kupacban legyenek a dolgok.
Let's Play !

Kezdésnek:
Nálam mostanában a Gran Turismo 5 illetve a Deus Ex: Human Revolution pörög legtöbbet a gépben.
De előbújik a tokjából mostanában ismét a LittleBig Planet ( mióta megvan a GotY verzió ) valamint a legfrisebb Medal of Honor ( ami valamiért nálam kimaradt annó ). És persze a megszerzett PSN címek közül a Joe Danger, ami bár nem egy mai darab, ám iszonyatosan elborult és jópofa marhaság...

[ Módosítva 2011 okt 27 cs , 10:30 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 nov 19 szo , 12:19
Vendég

Van néhány PSN játékom, amit -csere szinten- szívesen megosztok bárkivel. A címek:
- 1942 Joint Strike
- After Burner Climax
- Age of Booty + Map Pack 1-9.
- Alien Breed Impact
- Blast Factor + Advanced Research Pack
- Bomberman Ultra
- Flight Controll HD
- Gravity Crash
- Joe Danger
- Lara Croft & the Guardians of Light
- Pac-man Championship Edition DX
- Pixeljunk Shooter
- Planet Minigolf
Írjatok !!! (engem cserébe bármi érdekelhet !) PSN ID: zoli02HUNGRANA
Vissza az elejére
yoshka
2011 nov 19 szo , 12:31

Regisztrált tag #3497
Regisztrált: 2011 márc 17 cs , 07:02
Lakóhely: budapest
Üzenetek: 398
Én Infamoust, WipEout HD-t tudom megosztani. Cserébe Pac-man Championship Edition DX és pixeljunk shooter?
Jut eszembe elfelejtettelek felvenni PSN-en. Ma késő délután ráérek, akkor meglesz.

[ Módosítva 2011 nov 19 szo , 12:32 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 nov 30 sze , 12:15
Vendég


Ricsi1976 írta ...

...Kezdődött egy könnyed dátum, idő beállítással, majd csatlakoztam WiFi-n keresztül a netre, gondoltam mi bajom lehet, egyből rendszer frissítést ajánlott, áhh mondom nem versz át...

Nos akkor: Először is mindíg FRISSÍTSD a rendszert, ha lehet! Beállítható persze az Auto-Update is. Ekkor ha új verzió érkezik, az első bekapcsoláskor felhúzza. De ez kicsit mindíg lassítja a gép indulási idejét, ezért én Manual -on hagytam [via Internet, ugye] és inkább két-három hetente rácsekkolok.
Aztán ha ez megvan, akkor jól nézd át a System Setup menüt. Rengeteg dolgot be kell állítagatnod, hogy a lehető legtöbbet kihozd a gépedből. Néhány szükségtelen és jól eldugott opció kikapcsolásával nagyban javulhat a betöltési vagy indulási-leállási időd illetve néhány vizuális dolog is.
Ricsi1976 írta ...

A játék nagyon tetszik, bár van ahol nagyon sötét van, majd rájöttem, hogy a TV-n is lehet állítani.


Ricsi1976 írta ...

Igen nagyon hasonlít a TR-re amit nagyon szeretek, pont most végeztem PC-n az Underworld-del, iletve a végén elakadtam, de ez a PS3 még ezen a gagyi sima TV-n is csúcsszuper, grafika 10/10. És ha nagyon elakadok van egy kis segítség. Már most látom, hogy nagyon tetszeni fog a game. Ha végigjátszottam az 1 és 2 részt megyek vissza a boltba 3. részért, de az még odébb lesz úgy érzem.

Na, ezért ajánlottam. A stílus egyértelmű királya! És nem elhanyagolható tény, hogy epizódról epizódra csak jobb és jobb lesz, nem úgy, mint a Tomb Raider volt annak idején. Ami erősen hullámzó minőséget mutatott (ha jól dereng, a 2. és a 4. rész volt sokáig a csúcs, aztán jó ideig gyengélkedett és csak az Anniverary újította meg ismét a szériát)
Az Uncharted-széria egyszerűen a stílus csúcsa jelenlegnincs mese.
Ricsi1976 írta ...

PSN accountot azt még nem tudom hol nézzem meg. Ha megmondod, megadom...

Ezt neked kell megcsinálnod a PS Network -nál. Csinálsz egy accountot és az ott megadott felhasználói neved lesz a PSN ID -d. Javasolt NEM magyar accountot regisztrálni (legjobb az UK), mert természetesen itthon nincs szinte semmi támogatottsága a Store -nak és lemaradsz rengeteg jóságról. Bár amekkora Pannon Puma vagy, lehet, maradsz a hazai színeknél...
Ricsi1976 írta ...

Minek van akkora HDD rajta? Rá lehet másolni a játékot amivel játszok és nem koptatom a DVD olvasót? Ha igen hogy kell?

A játék-lemezek tokjának hátoldalán van egy kis ablakos táblázat. Ott szerepel, hogy a játékok mekkora minimális HDD igénnyel bírnak. ( A HDD fül alatt, jellemzően MB -ban megadva) Ez -mint írtam- aminimális tárhely igén. Ha ez nagyon alacsony érték (max. néhány tíz MB) akkor csak a mentések helyigényét mutatja és magát a játékot használhatod úgy is, hogy nem "installálod" a HDD -re, hanem csak a lemezről olvastatsz be minden adatot. De ezeknél azért gyakran (NEM minden esetben!) felajánlja a gép, hogy telepíthesd is. Itt akkor eldöntheted, hogy tárhelyet fogyasztasz (320GB esetében ezen nem is kell gondolkodni, igaz?) vagy olvasófejet koptatsz. De ennek az opciónak csak régebben, a 40-80GB modellek esetében volt jelentősége. Ma már a 250-320GB hely nagyon sok mindenre elég, többek között a sok-gigás helyigényű játékoknak is. És ezeknél már nem is nagyon kérdez a rendszer, hanem az első indításkor installál. Az Uncharted 1. essetében 256kb a minimum helyigény (ugye ez csak a mentésekre elég), de jöhetnek frissítések a játékhoz, ami plusz jópár MB -ot elfogyaszt majd a HDD -n. Az Uncharted 2-nél és 3-nál már 1GB fölötti hely kell az indításhoz, itt már installálva lesz a game, ha szeretnéd, ha nem. Amúgy HDD-ről persze sokkal gyorsabban töltődik be minden, ezért is jobb. Szóval a tárhely a játékok esetében használja a játék mentéseit, frissítéseit, store-ról leszedett mindenféle ingyenes vagy fizetős add-on cuccokat (karakterek, pályák, fegyverek, stb.) és a játék installálásához kellő adatmenyiséget. Így könnyen belátható, hogy példáúl egy alapból pár-tíz megás helyigényű cucc könnyen lehet akár néhány gigás is...
De azért nem nagy kaland utánaszámolni, hogy mennyi játékot kellene installálnod, hogy az ominózus 320GB -od elfogyjon.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 nov 30 sze , 12:19
Vendég

Háhhh !!!
FW v4.00 éppen most jött! Juhhhéjjj !!!!!!!!
Mondjuk nem olyan nagy kaland,leginkább a PS Vita -val való kapcsolatot tartalmazza, illetve valami nyelvi frissítést az UK English -hez. De azért jó, hogy már 4.xx -nél tartunk!

Ricsi1976 írta ...

PSN account merre van?

SIGN UP FOR PLAYSTATION NETWORK -> CREATE A NEW ACCOUNT (NEW USERS) -> CONTINUE -> Megadod a kért adatokat (e-mail, ID név, valós név, lakcím, stb). Lakcímhez VALÓS Nagy-Britanniai címet kell megadnod, ami gyak. bármi lehet, csak létező cím legyen!
Nagyjából ennyi. Ha pedig bármin változtatni szeretnél, akkor az ACCOUNT MANAGEMENT -nél megteheted. Mindenhez a megadott jelszót fogja kérni, amit jól jegyezz meg és ki ne adj senkinek semmi pénzért !!!

[ Módosítva 2011 nov 30 sze , 01:11 ]
Vissza az elejére
Ricsi1976
2011 nov 30 sze , 01:18
Vendég

Király! Kösz a segítséget. Este megcsinálom
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 nov 30 sze , 04:47
Vendég

Nyomassuk-nyomassuk! Úgyis kell egy multi-partner Uncharted 2-höz...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 nov 30 sze , 06:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455

Régebben én is erősen gondolkodtam,hogy beújítsak egy PS3-ra,de aztán jött a hír hogy hamarosan készülni fog a Wii utódja,így maradta annál az elhatározásnál,hogy megvárom azt.
De csak egy hajszálon mulott,hogy megvegyem a PS3-at.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 nov 30 sze , 06:51
Vendég

Úúúúhhhhhh.... majdnem....
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 nov 30 sze , 07:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2526 másodperc, 0.1176 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,811kb