masinák

 

Fórumok
A GameBoy Advance -ról általánosságban
Wii Hungary!  Fórumok  Retro konzolok  GBA
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2011 dec 19 h , 12:37
Vendég

Hosszú-hosszú évek után ismét rátaláltam régi kis kedvencemre, egy tökéletes állapotú GBA SP 101 -es képében. A készülék sajnos még nincs a kezemben, úgy veszem meg neten keresztül (hardverapro.hu) Budapestről. A képen is látható kis csomag ára postázással 9500ft volt, ami végülis nem kevés. Viszont a tökéletes -szinte új- állapota, valamint a pakkban lévő egyéb tartozékok miatt úgy éreztem, ezt most itt nem szabad kihagynom!
Tervezek a gép mellé egy SuperCard kártyát is beszerezni, de a legjobb játékok (régi nagy kedvenceim) természetesen eredeti példányként fognak a kártyafoglalatba költözni.
Elsőként a kihagyhatatlan Final Fantasy Tactics Advance lesz megvéve hozzá, remélem minnél barátibb áron...
Várom azért a hozzászólásaitokat a témában, úgy a géppel, tartozékokkal, mint a játékokkal kapcsolatban.
Képek:



Vissza az elejére
KikiGames
2011 dec 19 h , 12:53

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Gratulálok.
Én sem jártam rosszul. Metroid Zero Mission + Star Wars + GBA SP.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2011 dec 19 h , 04:35
Vendég

Árról mi a vélemény?
Vissza az elejére
sparrow
2011 dec 19 h , 04:51

Regisztrált tag #3534
Regisztrált: 2011 ápr 05 k , 02:44
Üzenetek: 29
Nekem van egy ezüst színű GBA SP-m 2003 óta, régen rengeteget játszottam vele. Kb másfél éve vettem hozzá egy Super Cardot, azóta megint csak gyakran használom. Viszont az akku megérett egy cserére, mert kb 30 percet képes kibírni egy töltéssel.
Szerintem egész jó kis csomagot vettél, innen úgy látom hogy tényleg jó állapotú minden. Látom van hozzá fülhallgató adapter ami elég ritka, egyszer én is szeretnék az enyémhez.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 19 h , 04:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mongoose: - Szerintem az ára nagyon korrekt!
10000Ft-ért nem sok fôleg,hogy a posta is benne van.
Frankó kis gépet spéciztél ki.
A 101-es model úgy tudom annyival jobb mint elôdje,hogy a háttér világítása erôsebb.Ez fôleg nappal lesz nagyon hálás dolog.
Tetszik a nomfiguratív minta rajta,kép alapján nagyon szép az állapota korához képest (ugye bár már nem mai gyerek.) és a toja is pöpec.
Ha gondolod a közel jövôben tervezek bemenni a Game Center-be,esetleg meg nézhetem neked a felhozatalt.

[ Módosítva 2011 dec 19 h , 04:55 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 dec 19 h , 05:15
Vendég

Köszi srácok, nagyon sokat segítettetek!
Akkor megnyugodtam, hogy jól választottam.
És ezek szerint az a SuperCard sem lenne rossz bolt.
Sztem bevállalom, legkésőbb januárban. Ha még kapok...

Norbi! Ha meglesnéd nekem a boltotokban a GBA cuccokat, megköszönném! Csak dobozos-leírásos, angol játékok jöhetnek szóba!
Golden Sun és FF epizódok illetve jobb fajta rpg-k, Advance Wars, Castlevania, Metroid, valamint az igényesebb platformerek érdekelnek leginkább!

Sparrow! A supercard milyen típusú és max mekkora memókarit használ? Te milyennel használod?

[ Módosítva 2011 dec 19 h , 05:16 ]
Vissza az elejére
KikiGames
2011 dec 19 h , 05:19

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Szerintem magas az ára, de nem egy GBA SP-hez! :O
Jó üzletet csináltál. És ha kipróbálsz valamilyen kártyát, jelezd, a véleményed, mert nekem az egyik oldalon azt mondták hogy az nem jó mert laggolnak a játékok, a másikon azt, hogy a másik nem jó mert 32mb alatti játékok férnek rá, a harmadik meg.... blablabla.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2011 dec 19 h , 05:21
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Mongoose: - Oksa,meg nézem majd.

[ Módosítva 2011 dec 19 h , 05:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2011 dec 19 h , 05:28
Vendég

Igen Kiki, ezért szeretnék én is elsökézből tapasztalatokat olvasni itt.
Nekem volt DS -hez SuperCard DS One. De gyalázatosan xar volt az benne, hogy 2-3 hónap alatt "kinyiffant". Egyszerűen nem látta a gép. Hogy mi lehetett a hibája, nem jöttem rá. De fél év alatt három ment tönkre nálam meg a haveroknál, akiknek hoztam. Tehát ezzel a márkával szkeptilus vagyok kissé...
De ami most lenne a GBA -hoz, arra esküszik az eladója, hogy nagyon faja, gyak. az egyetlen itthon elérhető és megfizethető kártya.
Valaki esetleg, aki más fajtáról tud illetve használ/használt?
Vissza az elejére
Laci99
2011 dec 19 h , 06:53

Regisztrált tag #1490
Regisztrált: 2010 jan 03 v , 08:46
Lakóhely: Budapest
Üzenetek: 683
EZflash. Bár mostanában nem sokat találtam a neten.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2163 másodperc, 0.0657 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,522kb