masinák

 

Fórumok
Általánosságban a Nintendo 64-rôl és a játékairól (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  Retro konzolok  N64
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 jan 13 p , 01:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

Hehehe....
NAgy GRAT hozzá (meg magadhoz). Innen látszik, hogy IGAZI GAMER vagy és mostmár az is maradsz...



Na ja.
És a Banjo Kazooie bizony pont az a játék,ami képes huzamosabb ideig is lekötni az embert.
Ilyen game még a Donkey Kong 64 is.
Vissza az elejére
Weboldal
Banjo
2012 febr 12 v , 02:32

Regisztrált tag #2008
Regisztrált: 2010 ápr 05 h , 03:29
Üzenetek: 56
ÚÚÚ... a Banjo-k azok nagyon brutál játékok voltak, őket legalább 6-szor játszottam végig, mind a kettőt . Donkey Kong-ot anno legalább 3-szor játszottam végig egymás után. Hát igen a RARE játékok verhetettlenek voltak N64-en.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 febr 12 v , 02:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nen csak Nintendo 64-en,hanem Super Nintendo-n is.
(Donkey Kong Country 1,2,3)
Vissza az elejére
Weboldal
mayer
2013 jan 16 sze , 10:51

Regisztrált tag #1498
Regisztrált: 2010 jan 04 h , 12:37
Üzenetek: 26
Mario 64 isten volt. Kb 1 hónapja dobtam bele a gépbe nosztalgiázás gyanánt, hogy megmutassam a hugomnak, milyen is volt a jó kis N64. Ma már nincs ezek között a gyerekek között akkora fillingje a játéknak. Állandóan csak a [moderálva].... Én még emlékszem amikor anyuék 10-12 éves koromban Szombatonként kinéztünk a Pecsába egy két jó fogásért, vagy szülinapkor Azok voltak a jó idők. Így 10 év távlatából, hiányzik az a korszak. Nagyot fordult a világ.... És egyre több hírt olvasok, hogy vége a konzol, meg úgy vége... És marad a Pc, meg Tablet, én erre azt mondom meg a nagy lo..szt. Szépen kicsapom majd ezeket a konzolokat és ezeken élvezkedem majd, a Pc-vel szórakozzon aki akar. Soha nem tudja a konzol élményt megadni. Tényleg Pecsa van még szombatonként? Mármint vásár? Rég nem jártam arra felé.
Vissza az elejére
KikiGames
2013 jan 17 cs , 06:00

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
mayer írta ...

Mario 64 isten volt. Kb 1 hónapja dobtam bele a gépbe nosztalgiázás gyanánt, hogy megmutassam a hugomnak, milyen is volt a jó kis N64. Ma már nincs ezek között a gyerekek között akkora fillingje a játéknak. Állandóan csak a [moderálva].... Én még emlékszem amikor anyuék 10-12 éves koromban Szombatonként kinéztünk a Pecsába egy két jó fogásért, vagy szülinapkor Azok voltak a jó idők. Így 10 év távlatából, hiányzik az a korszak. Nagyot fordult a világ.... És egyre több hírt olvasok, hogy vége a konzol, meg úgy vége... És marad a Pc, meg Tablet, én erre azt mondom meg a nagy lo..szt. Szépen kicsapom majd ezeket a konzolokat és ezeken élvezkedem majd, a Pc-vel szórakozzon aki akar. Soha nem tudja a konzol élményt megadni. Tényleg Pecsa van még szombatonként? Mármint vásár? Rég nem jártam arra felé.


Na látom nagyon egyetértünk dolgokban... És pedig én még "új gyerek" vagyok.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 17 cs , 06:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
mayer írta ...

Mario 64 isten volt. Kb 1 hónapja dobtam bele a gépbe nosztalgiázás gyanánt, hogy megmutassam a hugomnak, milyen is volt a jó kis N64. Ma már nincs ezek között a gyerekek között akkora fillingje a játéknak. Állandóan csak a [moderálva].... Én még emlékszem amikor anyuék 10-12 éves koromban Szombatonként kinéztünk a Pecsába egy két jó fogásért, vagy szülinapkor Azok voltak a jó idők. Így 10 év távlatából, hiányzik az a korszak. Nagyot fordult a világ.... És egyre több hírt olvasok, hogy vége a konzol, meg úgy vége... És marad a Pc, meg Tablet, én erre azt mondom meg a nagy lo..szt. Szépen kicsapom majd ezeket a konzolokat és ezeken élvezkedem majd, a Pc-vel szórakozzon aki akar. Soha nem tudja a konzol élményt megadni. Tényleg Pecsa van még szombatonként? Mármint vásár? Rég nem jártam arra felé.



Az biztos is,hogy nagy élmények ezek a game-ek még a mai napokban is.
Virtual Console-on nekem is van jópár N64-es game-em.
Persze van még más retro game is.

Paper Mario-t is próbáld ki és a Banjo-kat se hagyd ki.
Vissza az elejére
Weboldal
Art Mooney
2013 jan 18 p , 08:43

Regisztrált tag #1014
Regisztrált: 2009 nov 05 cs , 09:05
Üzenetek: 39
Pecsa bolhapiaca még most is megy (majdnem)minden hétvégén.
Én is vissza sírom a "régi szép időket". Amikor Goldeneye-al toltuk három haverommal,vagy egész napos Tekken maratont toltunk,vagy amikor egy barátommal és az apjával a Le Mans 24 órás futamot felváltva játszottuk.Nem hagynám ki azért ki a Halo multikat sem a civházban....
Retro RULES!
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 18 p , 10:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Érdekes egy neve van ennek a bolhapiacnak...
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2013 jan 19 szo , 10:57

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Pecsát minden vérbeli konzolos ismeri BP-en de még vidékről is szerintem.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2013 jan 19 szo , 11:35
Vendég

Úgy ahogy mondod, Bro. ! >:-)
A 3DShungary.Com -os srácok szinte minden 7végén szerveznek oda egy "túrát".

N64 -et én haveromnál nyomattam sokat, még Dunaújvárosban. Annó PSX helyett majdnem azt vettem, de a játékkínálat győzött a minőség felett.
Nagy kedvenceim a gépre: Perfect Dark, Turok, Star Fox, Goldeneye, Conker Bad Fury Day és a Mario 64 (ez utóbbi miatt vettem meg annó a legelső DS -emet, ahhoz nyitócím volt a stuff).


[ Módosítva 2013 jan 19 szo , 11:36 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2065 másodperc, 0.0958 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 72. Memória használat: 1,581kb