masinák

 

Fórumok
Mass Effect 3
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 jún 06 sze , 06:39
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Nintendo a legtöbb bemutatott Wii U-s anyagról csak rövid trailert mutatott, vagy annyit se: a Mass Effect 3 is csupán egy montázsba került be, innen derült ki, hogy a BioWare szerepjátéka megjelenik a platformra. A hír ettől függetlenül meglepetés, még akkor is, ha jó eséllyel nem is a Wii U-verziót láttuk mozgás közben.Megjelenés valamikor karácsony körül várható.

Röviden a történetrôl.....


Shepard parancsnok visszatér, hogy a társaival együtt véget vessen a galaxisra leselkedő veszélynek, a Reaper inváziónak. Azonban ehhez igazán rögös út vezet, így nekünk kell segíteni Shepard-öt a Mass Effect 3-ban, hogy elérje a végsőcélját. A galaxis tehát veszélyben, hisz a Reaper flotta megérkezett, hogy elpusztítson minden élő lényt, legyen az ember, turián, vagy bármely más faj tagja. A harcok szinte elkeserítőek, a Reaper-ek elleni harc nem jár eredménnyel, ám Shepard tudomására jut egy információ, mely szerint az ellenségnek van egy gyenge pontja. Főszereplőnk elindul hát, hogy megtalálja ezt a rejtélyes eszközt, de szerencséjére nincs egyedül, így a Normandy fedélzetére régi és új csapattársak is kerülnek. Az ő hathatós segítségükkel már esélye van Shepard-nak arra, hogy befejezze a küldetést és megállítsa a Reaper inváziót. A Mass Effect 3-ban az alapok változatlanok maradnak, most is egy akció és szerepjáték elemekre épülő játékmenetet kapunk, ahol nekünk kell helyt állni az ellenséges erőkkel szemben. A fedezék alapú harcok most is roppant látványosak, elképesztőek, főleg mikor hatalmas ellenfelekkel kell megküzdenünk, mint például egy Reaper. Garantált az ámulat, melyet a Mass Effect 3 idéz elő a Tv képernyőjén, mint a sorozat legszebb és leggrandiózusabb darabja.






[ Módosítva 2012 jún 06 sze , 06:45 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 jún 06 sze , 06:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tyûû,na ez ám csak az igazán várós game.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2012 jún 06 sze , 08:46
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Norbi(HUN) írta ...

Tyûû,na ez ám csak az igazán várós game.


Bizony-bizony és engem még a Nick nevemen is szólítanak majd benne.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 jún 07 cs , 01:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Heehhh....vajon honnan a neved?
Nagyon meglepôdtem és természetesen nagyon meg is örültem mikor az érkezô game-ek között,ott szerepelt a Mass Effect 3.
Mongoose cimborám jól tudja mennyire oda vagyok a sufftért.
Na,de ôszintén nem ékes darabja a PS3-as game-eknek is?
Dehogy nem!
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 aug 08 sze , 01:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis érdekesség...... {link}


Ez pedig a 10 perc gyönyör.....



[ Módosítva 2012 aug 11 szo , 09:22 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 aug 09 cs , 08:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
És akkor hivatalosan is a Nintendo oldaláról..... {link}

Hírhez szólva,okos dolognak tartom a kibôvítést,így akik nem ismerték az elsô két rész történetét,azok is megtudhatják mirôl szóltak és így a harmadik rész sem lesz nekik annyira "hhhheeeeeeeeee???"
Szóval "puszi a hasukra".
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 aug 11 szo , 06:12
Vendég

Igazábol ez és az efféle gamék azok, amik nem innovatív, de mindenképpen praktikus szempontból használják ki a WiiU kontrollerét. Biztosan sokkal gördülékenyebb, kényelmesebb lesz így a menük és opciók böngészése, mint az állandó SELECT-nyomkodás vagy gomb-kombinációk betanulésa. Szóval ez okés.
A stuff maga pedig valószínűleg az egyik legkeresettebb lesz a konzol kínálatában. Igazi HC game, HC gamereknek. Nem egy tünci-bünci, anyu-apu-blöki-is nyomathatja cucc. A vas sci-fi beálítottságú tulajainak erősen kötelező vétel.
És valami hasonlót várok például a CoD -ok, BF -ek és társaik esetében is. Nem kell ide mindenféle agymenesztő extra újítás. Elég, ha kényelmesebbé válik általa a játék. Sokaknak már ez is elég vonzerő lesz a döntés mellett, hogy a WiiU -t válasszák.
Félreértés ne essék! Tartom továbbra is az eddigi véleményem és nem vagyok annyira elhalva a platformtól. Számomra igazából még nem bizonyított, hogy ez lesz a követendő út. Te van benne lehetőség bőven, hiszen olyant mutat, amit a jelenlegi riválisok nem. Aztán hogy mit lépnek a konkurensek erre, az gyanítható. Megvárják, mennyire kajálja a nép a dolgot és ha nagyon bejön nekik, akkor elindulnak ők is ebbe az irányba.
Továbbra is a Nintendo privilégiuma lesz az irány megadása illetve a mérföldkövek lerakása? Nem tudom. Mondhatnám, hogy igen. Mert a mai világban sokan nem vállalnak rizikót egy "járatlan útra" lépéssel. Vagyis mondjuk a Sony vagy az MS nem fog kitalálni egy WiiU kontrollerhez hasonló volumenű, de merőben más célzatú dolgot. Aztán meg lehet, hogy az új generációjuk kiadásáig kitalálnak mégis valamit, ha lesz hozzá merszük illetve tőkéjük. Én szurkolok nekik. Meg a Nintendo -nak is, hogy sikeres legyen a WiiU. Mondjuk a Mass Effect 3 -hoz hasonló szintű, de exkluzív játékokkal.

Ja! És Melanie is nagyon rendben van...


[ Módosítva 2012 aug 11 szo , 06:53 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 aug 11 szo , 07:00
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jó a meglátásod és hát igen......ez az egyik meghatározó game a számomra.Noha nem azért,hogy a Nintendo gépe mellett döntsek,mert amúgyis Nintendo párti vagyok,hanem az ilyen kaliberü játékokért a Nintendo konzolján.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 nov 09 p , 11:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Újabb trailer a játékról.....

Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 10 szo , 04:04
Vendég

Mondjuk ez eléggé kaotikusra sikeredett. Meg aztán a kijelzős kontroller használata kimerült az egységeink térképen történő rakosgatásában, pozicionálásában. Nem volt egy túl sokatmondó dolog, remélem azért ennél több mindenre fogja használni a stuff az új lehetőségeket.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2234 másodperc, 0.1036 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,519kb