masinák

 

Fórumok
[szavazás] Grand Slam Tennis vélemények, multiplayer, etc...
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  Szavazások
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
deew
2009 nov 05 cs , 02:51

Regisztrált tag #886
Regisztrált: 2009 júl 18 szo , 07:44
Üzenetek: 2
Melyik a jobb Grand Slam Tennis, vagy Virtua Tennis
Grand Slam Tennis

Virtua Tennis

Nem láttam ilyen topicot, ezért gondoltam megérné berakni. Szerintem egy kiválóan játszható kis game kettesben, illetve online egyesben és párosban. Nálam ez alap party game, ráadásul a letöltött verzióval (nem szép dolog, de hát nincs 16e pénzem egy játékra) gyönyörűen megy az online játék. Csak páros játékból 150-250 ellenfél! A dinamikus kamera pedig teljesen élvezhető az osztott képenyőnél. Az irányítás a WM+-al elfogadható, vagy inkább jó. Az egyidőben megjelent Virtua Tennis szerintem a nyomába sem érhet. Nincs splitscreen, nincs online, a karrier mód meg nem nagyon érdekel. Ahogy a Shaun White wii verzióban, úgy a GST esetében is próbálta az EA a hardware lehetőségekhez igazítani a grafikát ezzel a képregényszerű megjelenéssel....és ez nekem bejön. Nem erölködik, nincs frame drop.....egyszerűen jó. Akinek még nincs, feltétlenül szerezzen be egyet....természetesen eredetit, akár használtat is!!!!
Vissza az elejére
gygalilei
2010 jan 12 k , 12:24

Regisztrált tag #1464
Regisztrált: 2010 jan 02 szo , 03:08
Üzenetek: 11
az online jéték hogy működik ? kell vmi különlegeset beállítani ennél a játéknál, hogy működjön ?
Az a gondom, hogy a meccs kezdetekor mindig kiírja, hogy lost connect. Eddig egyszer tudtam vele online játszani, de nagyon sokszor próbáltam.
Többi játéknál nincs gondom ...Fifa 10 ami ugyancsak ea sports játék, simán megy az online rész.
Mi lehet a gond ? Routert, portforwardot is állítottam már, az sem segített .
Grand slam tennis pal wii wiierd verzó van meg nekem
Köszi

Vissza az elejére
geleven
2010 jan 12 k , 02:43

Regisztrált tag #1063
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 12:45
Üzenetek: 96
Nekem eddig még csak a Virtua Tenis van meg, de azt egyszerűen imádom!
A karrier rész is jó sztem, én szeretem!

Rövidesen meglesz a Grand Slam is akkor tudok én is összehasonlítóvéleményt mondani!
Vissza az elejére
TarrG
2010 jan 13 sze , 05:21

Regisztrált tag #1529
Regisztrált: 2010 jan 06 sze , 05:29
Üzenetek: 71
Mennyivel nyújt nagyobb élményt ez, mint a wii sport tenisze?
Most itt nem arra gondolok, hogy karriert tudsz menni, meg mittomén, hanem játékélményre.
Vissza az elejére
geleven
2010 jan 13 sze , 06:07

Regisztrált tag #1063
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 12:45
Üzenetek: 96
Sokkal jobb!
Grafikailag is jobb és ezekben már legalább tudod irányítani a labda irányát!
Vissza az elejére
TarrG
2010 febr 15 h , 05:42

Regisztrált tag #1529
Regisztrált: 2010 jan 06 sze , 05:29
Üzenetek: 71
Sziasztok!

Tervezem hogy megveszem a Grand Slam Tennist, viszont észrevettem pár furcsaságot.
Miért más itt a borító, mint a másik oldalon?
{link}

{link}

Ráadásul az első helyen 7e ft-ért van. Boltokba mindenhol 15ért, de még az argep.hu is 10-re hozza ki a legolcsóbban.
MOst két fajta van? vagy mi?
Vissza az elejére
geleven
2010 febr 15 h , 11:09

Regisztrált tag #1063
Regisztrált: 2009 nov 14 szo , 12:45
Üzenetek: 96
Most én segítek egy Neked egy kicsit TarrG!

Az első linken egy NTSC-s borító van, de hogy a játék is az-e, az egy jó kérdés, mert az nincs feltűntetve...
Ha az, akkor nem fog menni a PAL-os, európai gépeddel! (Javítsatok ki, ha tévedek! )
Kintről lehet, hogy olcsóbban be tudták szerezni és ezért ennyi!

Egy telefont megér!
Kapcsolatok: {link}
Vissza az elejére
ChrisWii
2010 febr 15 h , 11:28

Regisztrált tag #1183
Regisztrált: 2009 dec 07 h , 10:02
Üzenetek: 33
TarrG írta ...

Tervezem hogy megveszem a Grand Slam Tennist, viszont észrevettem pár furcsaságot.
Miért más itt a borító, mint a másik oldalon?
...

Bár Geleven már válaszolt, de ezeket nézd meg, olvasd át:
NTSC {link}
PAL {link}
esetleg {link}
Vissza az elejére
TarrG
2010 febr 16 k , 08:31

Regisztrált tag #1529
Regisztrált: 2010 jan 06 sze , 05:29
Üzenetek: 71
geleven írta ...

Most én segítek egy Neked egy kicsit TarrG!

Az első linken egy NTSC-s borító van, de hogy a játék is az-e, az egy jó kérdés, mert az nincs feltűntetve...
Ha az, akkor nem fog menni a PAL-os, európai gépeddel! (Javítsatok ki, ha tévedek! )
Kintről lehet, hogy olcsóbban be tudták szerezni és ezért ennyi!

Egy telefont megér!
Kapcsolatok: {link}


Igen, ez az oka!
Megrendeltük külföldről. Még postaköltséggel együtt is olcsóbb mint Magyarországon.
Aztán a sok idióta meg azon agyal, hogy vajon miért nem vesznek a magyarok játékot?! Biztos, mert egyszerűbb letölteni, meg a vérünkben van a tolvajlás. Csak azt felejtik el meglátni, hogy pl. Angliában, ahol minden drágább, viszont jobb a fizu, fele áron megveszel egy játékot, mint itt Magyarországon.
Vissza az elejére
PT
2010 febr 20 szo , 06:06

Regisztrált tag #1615
Regisztrált: 2010 jan 16 szo , 04:20
Üzenetek: 10
Sziasztok!

Én is nagyon szeretnék játszani a Grand Slammel, de nem indul el. Bocs, ha rossz helyre írom!

Downgrade 3.4-3.2 megtörtént, majd egyéb dolgok a leírás szerint, HB ok, usb laucher ok, NeoGamma ok. Megy sok játék (tomb raider, Rockstar table tennis, NBA 2K10, stb..), + megy a Sport Resort is eredetiben. Bár először nem akart indulni, és visszanyomta a rendszert 3.4E-re, de egyébként a hack-et nem bántotta. Most megy az origin játék, és az USB-ről is tudok játszani.

De a Tennisnél mikor bejön az EA felirat, alul kb 1/5 képernyőnél villan egy zöld mező, ami aztán eltűnik, és marad az EA logo-s nyitókép. Nem megy tovább.

Előre is köszönöm a segítséget!

Mi lehet a gond? Ha nem írtam le minden infot, ami szükséges a hiba beazonosításához, kérdezzetek, és megpróbálom megválaszolni.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2024 másodperc, 0.0755 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 73. Memória használat: 1,554kb