masinák

 

Fórumok
Lockerz- Ingyé Wiis cuccok!(meg mások is)
Wii Hungary!  Fórumok  Általános infók  OFF TOPIC!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Obinata
2009 nov 06 p , 03:06

Regisztrált tag #648
Regisztrált: 2009 febr 20 p , 09:45
Üzenetek: 164

Helló mindenkinek!
Szóval találtam egy ilyen oldalt, ahol ha naponta bejelentkezel és válaszolsz hülye kérdésekre, (Pl: Vegetáriánus vagy? Mi a kedvenc kajád? stb) Kapsz pontokat és azokat be lehet váltani mindenfélére.
Pl Koncertjegyekre (de miután amcsi az oldal nemhiszem hogy az titeket érdekelne ) Márkás cuccok ( Pl Cipők,táskák,Órák stb stb.) De ami titeket érdekel azok az elektronikai cuccok.
Ugyanis Itt lehet Szerezni Wii-s Cuccokat is!
Például egy Beatles Rockband Gitárral, Dobbal És Mikrofonnal.
Többi Konzolok: Xbox360, Ps3, DS, PspGo! Psp-3000.
Ezekhez játékok is vannak persze, de nem csak ilyen cuccok vannak.
Például vannak Ipod-ok a 8gigástól a 32 gigásig.
Monitorok, amik HD-sek 16:9-ek, Vezetéknélküli Apple Vinyó, Macbook, MacTV, Amazon Gift Cardok (Miután legtöbb cucc amcsi, nehogy mi európaiak is megszívjuk, ezért pl lehet kapni 200-300 Eurós Gift cardot amit le lehet vásárolni a megfelelő amazon oldalon, van Német, Angol és Francia is, a kártyák ugyanannyit érnek igazából tök midnegy.) és satöbbi satöbbi.
És semmi gond, Amerikai az oldal és a cég is, de világszerte szállítanak.
És nem, nem, ez nem csalás , nem kérnek bankkártyaszámot, nem kell 18 fölöttinek lenned. Semmi Pénz nem nyúlik ebbe az egészbe.
Egy buktató van, az hogy csak meghívóval lehet bejutni.
De én bennvagyok
Szóval ha érdekel titeket is, meg tudlak titeket hívni, ezért én is kapok pontot! (és ti is ha ti hívtok be embereket)
Szóval:
wwwpontLockerzpontcom
és ha érdekel titeket csak nyomjatok egy e-mailt Pm-be és meghívlak titeket! FONTOS! A meghívókank beletelhet egy két óra mire megjönnek! Ha 1 napon át sem jönnének meg szólj és újraküldöm!
De ha nem akartok benne résztvenni, de jófejnek tartjátok magatokat (ugye? ) akkor is küldtök nekem e-mail címet hogy legalább én kapjak pontot
Szóval itt lehet meghívot kréni meg erről az egészről dumálni is.
Ha kérsz Meghívót légyszives PM-ben küldjed el az E-mail címedet! És LEhetőleg Ilyen Formában!: blablabla@xyz(.)hu!!!! Nofene, még a végén hozzájuttatok egy pólóhoz
Ott alul a pontszámaid mellet láthatod a Dailies gombot, Arra kattintsatok hogy eljussatok a nap kérdéséhez, azaz pontokat kapjatok. Miután az Oldal Amerikai, Angolul tessék válaszolni!
TEHÁT ILYEN FORMÁBAN KÉRNÉM A MEGHÍVÁS IGÉNYLŐ PM-EKET!
E-mail: xyz@ztu(pont)hu
A meghívónak akár több óra is kelhet mire megjöhet, ugyan is az oldal eléggé leterhelt mostanság! Nézzétek meg mindig a spam mappába is, ha 24 órán belül sem jön, küldj egy pm-et és újraküldöm!
Ha nem tudsz bejelentkezni az oldalra, vagy nagyon lassú, nem veled van a gond, mert az oldalt folyamatosan fejlesztik! Most még"béta" fázisban vannak és hivatalosan december környékén lesz "kész"

[color]
Hitetleneknek (ejnye no)
[quote]
Nem akarom elrontani a lelkesedéseteket, de több mint valószínű hogy átverés az oldal. A youtube-os unboxing videókon nem tűnt fel senkinek hogy ugyan azt az ajándékot nem teszik különböző emberek?! Ne mondja már nekem senki hogy nincs 2 olyan ember aki ugyan azt 'nyerte' volna. Miért vannak letiltva a commentek az ilyen videók nagyrészénél?!
Ajánlom figyelmetekbe ezt az oldalt: {link} egy kicsit google-ztam mielőtt nekiestem volna a dolognak mert gyanús volt nekem ez az egész egy picit. Nem tökéletes az angoltudásom de ezen az oldalon leírják, hogy miért átverés. Wikipédiáról is törölték a lockerz-t. Ha valaki rátud cáfolni, várom nyugodtam a kommenteket. Remélem segíthettem.
Már 2 napja megtaláltam ezt az oldalt, de sajnos nem jött be nálam a wiihungary valamiért.
[/quote1259166748]
AZ oldalt egy 14 éves gyerek írta aki októberben nem tudodd semmit se szerezni az akkori beváltáson.
A Scam Szó azt jelenti hogy fizetsz valamiért és nem kapsz érte semmit, azaz átverés.
A lockerzbe semmi pénz nincsen, akkor csak úgy poénból felállítanak egy bejegyzett céget ami az eléggé híres Internet nagyárúházzal az Amazonnal áll kapcsolatban.
Egyébként ha észrevetted, az oldal televan egy ilyen "szerezz ingyé pénzt!!!!" reklámokkal.
Ellen-kampány.
Az hogy általában mindenki ugyanazt kapja a lockerztől és az van youtubeon az a válaszom hogy azok a legnépszerübbek. Több ismerősöm is pl PSPs bundlet szerezte meg.
Gondolkozzatok el ezen.
Dióhéjban:
Azt az oldalt egy hülyegyerek csinálja, akinek semmi esze nincsen az angolról mert nem angol vagy nem tud rendesen írni. És mellesleg televan egy másik oldal reklámjával amibe viszont pénzt kell fizetni, lockerzbe semmi pénz nem megy.
Edit:
Lol hát az az oldal eléggé baromság a kedves író első problémája az hogy nem tud semmit se szerezni mert minden elfogyott.
Nem tűnik fel neki a belépésnél eléggé látható felirat hogy HÓNAPONTA frisítik a raktárakat. Pl most.
De azthiszem ezen a héten még novemberben lesz egy nem z-listes beváltás, nézzétek meg de az oldal lassú lesz mint állat, 4 millió felhasználó és még béta.
De egyébként én kaptam már belőle (paypalos pénzt, az egyik igaz hogy guitar hero-nak indult )
E-mail: (nagy úgyhogy csak link)
{link}
Paypalos izé:



[ Módosítva 2010 jan 27 sze , 09:36 ]
Vissza az elejére
Obinata
2009 nov 06 p , 06:55

Regisztrált tag #648
Regisztrált: 2009 febr 20 p , 09:45
Üzenetek: 164
köszönöm kovad
Vissza az elejére
smilebence
2009 nov 06 p , 07:24

Regisztrált tag #1017
Regisztrált: 2009 nov 06 p , 12:13
Üzenetek: 10
Nekem valaki küldjön egy meghívót plz : [moderálva]

[ Módosítva 2009 nov 06 p , 07:30 ]
Vissza az elejére
ketjatekos
2009 nov 06 p , 09:02

Regisztrált tag #253
Regisztrált: 2008 aug 22 p , 10:25
Üzenetek: 29
Én is szivesen veszek egy meghívót
Vissza az elejére
Obinata
2009 nov 07 szo , 12:07

Regisztrált tag #648
Regisztrált: 2009 febr 20 p , 09:45
Üzenetek: 164
Rendben akik kértek tőlem privibe, elküldtem nektek, eltart egy ideig amig megjön, most indult ugyanis be a cucc igazán most még "béta" és azthiszem hogy December Környékén lesz "kész" akkor állítólag több pontot lehet majd szerezni.
Vissza az elejére
smilebence
2009 nov 07 szo , 09:44

Regisztrált tag #1017
Regisztrált: 2009 nov 06 p , 12:13
Üzenetek: 10
Először is köszönöm a meghívást.
Azt tudja valaki hogy egy emberért hány pontot kapsz ?
Vissza az elejére
Obinata
2009 nov 07 szo , 12:01

Regisztrált tag #648
Regisztrált: 2009 febr 20 p , 09:45
Üzenetek: 164
2 pontot
Vissza az elejére
quieT
2009 nov 07 szo , 01:53
Wiivát!

Regisztrált tag #971
Regisztrált: 2009 szept 16 sze , 10:13
Üzenetek: 107
Üdv! Én is bepróbálnék egy meghívót, ha nemgond =)
Köszi!
Vissza az elejére
Obinata
2009 nov 07 szo , 02:06

Regisztrált tag #648
Regisztrált: 2009 febr 20 p , 09:45
Üzenetek: 164
Quiet írta ...

Üdv! Én is bepróbálnék egy meghívót, ha nemgond =)
Köszi!


Semmi gond de PM-be küldd el az e-mailedet.
Vissza az elejére
smilebence
2009 nov 07 szo , 05:08

Regisztrált tag #1017
Regisztrált: 2009 nov 06 p , 12:13
Üzenetek: 10
Valamit elrontottam léci küldjön valaki még1-et
A ninck nevem s(betű)nélkül és géméles !
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.3002 másodperc, 0.0680 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,572kb