masinák

 

Fórumok
Bayonetta 2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
resolve3
2012 szept 16 v , 03:31

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Bayonetta 2 (Csak WiiU-ra)


Alighanem emelkedni fognak a Nintendo részvényei, elvégre a vállalat olyan játék folytatását szerezte meg exkluzívként, ami sokkolóan hathat a többi platform tulajdonosára. A Bayonetta 2 kizárólag Wii U-n jelenik meg.

A titkárnő fizimiskájú hősnő ismét szétcsap a pokol hordái között, feneke továbbra is paskolást érdemel, s két vérengzés között nem hiányozhatnak a poénos beszólásai sem. A producer ezúttal Atsushi Inaba lesz, akinek olyan címeket köszönhettünk, mint a God Hand, az Okami és a Vanquish. Az úriembernek van még egy-két befejezetlen projektje, nevezetesen a Metal Gear Rising: Revengeance és a szintén Wii U-ra készülő The Wonderful 101.

Szóval jó kezekben van a Platinum Games kultstátuszba emelkedett hack and slash játéka. Pontos megjelenéssel még nem szolgálhatunk, "csupán" a debüt trailerrel:



Ez a kis Trailer nem valami sokat mondó, de ha csak a Bayonetta 1-re visszatekintünk akkor talán megnyugodhatunk, hogy nem egy rossz játkról van szó főleg ha a játék csak WiiU-ra jön ki. Úgy gondolom, hogy a Nintendo egy borzalmasan nagy előrelépést tett az emberek átcsábítását illetően.


[ Módosítva 2012 szept 18 k , 01:25 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 16 v , 03:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi a topikot.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 szept 18 k , 01:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ujabb érdekesség a game-rôl.... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 18 k , 09:53
Vendég

Nagyon király kaszabolós cucc volt az első rész. Sajnálnám, ha tényleg exkluzív lenne a cucc - márpedig ha a Sega után a Nintendo -val kötöttek szerződést, jó eséllyel igen-. Azért egy dolog biztos. Ez a stílus jó 5-6 évvel ezelőtt élte virágkorát, a Devil May Cry saga zászlója alatt. Azóta kissé ledegradálódott egyfajta rétegjátékká, legalábbis kicsiny kontintnsünkön biztosan. Más téma a távolkelet, ott ez az erősen árkád jellegű pokolfajzat-hentelősdi mindíg is közönségkedvenc volt. Viszont azért nem véletlen, hogy a sok-sok 10pontos értékelés ellenére miért nem kapott mindeddig folytatást illetve miért nem szenvedett vele tovább a Sega. (azért ott sem csontlükék hozzák a döntéseket). Egy szó mint száz, az a game európában és amerikában is a "meg nem értett" játékok kategóriáját gyarapította. Tisztára Beyond God & Evil -betegség. Egy szuper game, magas kritikai értékelések és végül mégis csupán csak jószándékkal elfogadható eladások. A miértekre valószínűleg a Sega -nál tudják a választ... Annyi biztos, NEM ez a játék lesz a System-Seller, legalábbis a PAL régióban ez borítékolható. Ha pedig befut majd a következő DMC epozód -legyen az bármilyen átlagos (vagy az alatti is akár)- akkor Dante sajnos le fogja kotorni a polcokról Bajonetta kisasszonyt. Plána ha multiplatform címként érkezik ( PS3, X360).

És ha már itt tartunk, engedjetek meg pár képet az első epizód PS3 -as japáni változatáról, mely kicsiny kollekcióm egyik ékes darabja:

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 19 sze , 01:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszönyük a vélemény megosztást.
Részemrôl várós game,de nem annyira mint a Mass Effect 3 vagy a Metro Last Night vagy az Alien......,persze ettôl még nagyon kíváncsi leszek a játékra.
Vissza az elejére
Weboldal
resolve3
2012 szept 22 szo , 04:15

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Jól mondod Mongoose! Eléggé megosztó a játék, de én mégis sóvárogtam az első részért, de sajna nem tudtam kipróbálni. Megpróbáltam jól lakni a gameplay-okkal. Talán majd most más lesz.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 05:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az biztos hogy más lesz hiszen Gamepad-on minden game egyedi lesz.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 22 szo , 08:23
Vendég

Nem tudom, egy ilyen stílushoz mit adhat hozzá az új kontroller? Lesznek bazi-nagy gombok (4 vagy 6) a kijezőn és arra rátenyerelve előjön az űberbrutál kombó egy, kettő, három, stb... Meg talán lesz inventory, ahol pakolhatjuk a lelkeket a weaponokba meg shopingolhatunk. Más ötlet ???
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 08:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Majd a fejlesztôk mondanak még.....
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 22 szo , 08:43
Vendég

Tényleg megnézem majd. Tudod mit? NYŰGÖZZENEK LE ÉS VESZEK EGY WIIU -T !!!!!!!
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1715 másodperc, 0.0592 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,520kb