masinák

 

Fórumok
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 03:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A játékban nem csak új karakterek, verdák és pályák várják a versenyzőket, a Transformed alcímet viselő anyagban a járgányunk vízi és légi üzemmódban is képes közlekedni az adott pályaszakasztól függően.Aki nem játszott volna a viszonylag szépen szerepelt előddel, a versenyjáték lényege, hogy a Sega legismertebb játékhősei csaphatnak össze különféle tematikus pályákon, miközben Mario Kart-stílusban, fegyverekkel durrogtatják egymást fenéken. A már ismert karakterek mellett új szereplőkre is számíthatunk természetesen, ezúttal már versenyezhetünk a Golden Axe törpéjével, Gilius Thunderheaddel és a Skies of Arcadia kalózával, Vyse járgányával, a pályák között pedig már biztosan lesz Jet Set Radio, Super Monkey Ball és Panzer Dragoon témájú is. Ahogy a cím sejteti, a játékmenet savát-borsát az adja, hogy a verdák az adott pályaszakasztól függően át tudnak alakulni, vízi és légi üzemmódban is képesek közlekedni. A játékosokat a továbbfejlesztett multiplayer mód mellett immár "fair fegyverrendszer" várja, ami azt jelenti, hogy a versenyzők ezentúl minden támadást kivédhetnek majd, ha elég ügyesek, nem kell a szerencsében bízni, hogy a cél előtt hátulról kilőnek bennünket.




[ Módosítva 2012 szept 22 szo , 03:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 szept 22 szo , 03:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tipikus Mario Kart na de nem akár milyen módra,hanem Sonic módra.
Vissza az elejére
Weboldal
Toastman998
2012 szept 30 v , 04:24

Regisztrált tag #3561
Regisztrált: 2011 ápr 17 v , 09:39
Üzenetek: 438
Az lenne jó ha WiiU-n lenne valami vendég szereplő mii-n kívűl mint ahogy banjooe volt az Xbox360 verzióban. Amm jól láttam hogy a viking is benne lesz a golden axe-ből? Mert az zsír
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 szept 30 v , 05:09
Vendég

Ha olyan jó lesz, mint az előző rész, akkor ez is kétszer körberöhögi az aktuális Mario Kart -ot. Csak kár, hogy ennyire gusztustalan nyúlás a cucc tőle. Mert ugye itt volt a MK7 (3DS), a "transformed" járművekkel. Most ebben is. Ehhh... valami egyedibb ötlet nem volt ??? Szánalom!
De amúgy grfikailag, irányításilag és tartalmilag ha már annyi többet ad, mint az előző rész, biztosan befut majd. Talán kicsit nagyobb hype ráférne. Lassan amúgy megint ott tartunk, hogy a SEGA zászlóvivője ismét Sonic lesz. Ez nem is tudom, mit minősít jobban (irónikus!) ...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 30 v , 05:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szerintem mindig is Sonic volt.

Te is tudod mikor megjelent anno a Sega Megadrive és a többi Sega konzol,azoknak a Sonic volt mindig a kabalája.
Mai világba a nyulás meg lassan már divatá vállik,de ettôl eltekintve kiváncsi vagyok erre a "Sonic Kart-ra" is.Valószínû majd tenni fogok vele egy próbát.

[ Módosítva 2012 szept 30 v , 05:58 ]
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 30 v , 06:19
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

Szerintem mindig is Sonic volt.

És Ryu Hazuki akkor mi volt? Vagy a Virtua Fighter? nem, norbi. nem úgy ment ez a SEGA -nál, mint az N -nél a Mario. Ez nem is baj. Ahogy változnak az idők, változnak a zászlóvivők is. Sony -nál is hol Ratchet, hol Jak, hol meg más. Nintendo -nal meg max. Mario vagy Pokémon. a többiek mellettük csak epizód szerplők...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 30 v , 06:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos,ez új nekem,mert azt hittem anno Sega-nál Sonic volt az etalon.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 szept 30 v , 09:52
Vendég

Mondjuk az elmúlt generációban szinte már "szégyenfolt" volt, mert nem volt egy épkézláb SONIC játék. Olymic Games, Sonic Tennis, Sonic Racing... Dugdosták mindenhová, csak éppen a neki kitalált platformer lett a legvacakabb (az Unleashed). Ezért is mondtam, illetve lepődtem meg, hogy mindezek ellenére a SEGA még mindíg / már megint Sonic -ot futtatja. Pedig ráférne már a srácra egy fél generációnyi pihi. Nyilván a pénz beszél, ez nem is lep meg igazán.
Ez az én véleményem. Az Sonic Adventures 1-2 óta valahogy nem tud(ott) a szívem csücske lenni a sündisznó. Nem szimpatikusak a szereplők (a kivétel Tails és talán Knuckles), nem bejövős a játékmenet, egy katasztrófa az irányítás, unalmasak a zenék és Dr.Eggman sem olyan rettenetes már. Pedig önmagát aSEGA -t imádom. A múltja miatt elsősorban és nagyon remélem, hogy nem megy a sülyesztőbe. Csak sajna eléggé arrafelé tart. Tény és való, akadt sok más nagynevű stúdió, ami gyalázatosan végezte (pl. Atari, mint NAGYNEVŰ cég) és nagyon nem szeretném, hogy a SEGA is ebbe a sorba álljon be.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 30 v , 10:05
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szívembôl szóltál most.
Amúgy nekem anno kajak bejöt a Sega Megadrive II,jók voltak rá a játékok és akkor még a Sonic is csúcs volt,bár tény és való nekem sosem volt akkora kedvenc Sonic.
Sega Megadrive-os múltja óta talán a Sonic Colors ami úgy még bejövôs.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 okt 16 k , 01:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tapasztalatok.....tessék csekkolni. {link}
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2002 másodperc, 0.0616 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,498kb