masinák

 

Fórumok
Monster Hunter 3 Ultimate
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TomChaos
2013 febr 24 v , 02:28

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Üdv! Nem vagyok egy Chuck Norris a témában, de a Wiis részt speciel rongyosra toltam anno, és ezt most sem hagyom ki. Ezért már most szeretnék érdeklődni, hogy volne e olyan hasonlóan szőröstökű monszta killer aki a jövőben megvenni készül talán e remekművet és hajlandó lenne honfitársakkal karöltve megmutatni csapatosan ki a legény a gáton? Szívesen csapódnék vagy haverkodnék veletek a témában. Hangulat lenne. És ha később tudnánk kicsit kezdeni anyagi megfontolások miatt az sem para. Nem rohanunk sehova. A jó csapat fél év múlva is az lesz. Szóval? Valaki?
Vissza az elejére
MongooseNX71
2013 febr 24 v , 09:27
Vendég

Ha lesz WiiU -m, ez a stuff erősen megcélzott. A Wii -s részt kicsit én is toltam. Tetszett, de nagyon nem mélyedtem el benne. Viszont ez valami eszméletlen nagy cucc lesz, az biztos. A Nintendo Final Fantasy -ja.
Ha aktuális lesz, rám számíthatsz !

És akkor nézzük a jóságokat:
1. Megjelenés: WiiU -ra és 3DS -re 2013.03.22.
2. Kommunikáció: In-game Voice Chat
3. Multiplayer lehetőségek: Online és Offline 4player co-op
4. Támogatás: Masszív 3DS támogatás a WiiU epizód részéről akár online akár offline téren. Az elkezdett WiiU játékot 3DS -en is folytathatjuk (feltéve ha arra is megvan) illetve WiiU játékhoz becsatlakozhat 3DS -es játékos is.

Nagyon kíváncsi leszek, a GameTab -ot mekkora mértékben fogja kihasználni a cucc, de szerintem igencsak komoly mértékben. Map, inventory, team controll, kommunikáció, esetleg még valami extraként célzási lehetőséget is el tudok képzelni.
A grafika pedig garantáltan ütni fog és úgy gondolom ez lesz az első oylan exkluzív cím, ami decens mértékben kihasználja a gép képességeit. Persze nem mondom, hogy az lesz a csúcs, de tutira villantani fog és nem olyan középszerű grafikával (nem leszólásként, hanem mint megállapítás), mint a ZombiU.
Mert eddig ugye igazi összehasonlítási alapként csak az a 6-8 (vagy mittomén mennyi) multiplatform cím volt, amit ismerünk. Minimális mértékben talán szebbek voltak a WiiIU verziók (állítólag a Sonic Racing esetében volt a leginkább szembetűnő a diferencia), de olyan nagyon nem csapta hanyatt magát senki sem egy szebb lángeffekt vagy korrektebb visszatükröződés miatt ( No persze azért vitán fellül álljon: a ZombiU bevilágításai igencsak odatettek a népnek ). De amit ezzel a játékkal kapunk, az sztem minimum állkoppantós lesz.

Apropó:
A játék megjelenési napján ugye a bltokba kerül a Wii U Limited Edition Monster Hunter 3 Ultimate Premium Pack. A csomag egy Pro Controller -el és egy előre telepített Monster Hunter 3 játékkal lesz gazdagabb a jelenlegi Premium pakkos csomagnál, ám sajnos a NintiLand -ot vagy ZombiU -t nélkülöznünk kell ez esetben.
Ugyanekkor kaphatjuk kézbe a Nintendo 3DS XL Monster Hunter 3 Ultimate Limited Edition Pack csomagot is, ami egy fekete 3DS XL -t, előre telepített Monster Hunter 3 játékot és egy CirclePadPro XL -t fog tartalmazni.
Amúgy marhára nem bejövős nekem ez az "előre telepítősdi". Miért nem lehet dobozos példányokat mellé csomagolni (jah, nyilván megvan az oka, nem is azért. ). Jáááááájjjjj....

[ Módosítva 2013 febr 24 v , 09:48 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 24 v , 02:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aszem leszedem az eShop-ból a demóját én is,mert nagyon felkavartatok ezekkel a hozzászólásokkal.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 24 v , 06:06
Vendég

Asszem ez volt a célja. Na nem pont a Te személyednek, csak úgy általában a jónépnek.
Vissza az elejére
Shepard
2013 febr 24 v , 07:48
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Egy kis összefoglaló a 4 fős co-op módról. Kíváncsi leszek, a videóban említett botok, mennyire tudják majd helyettesíteni egy játékos hiányát. Az, hogy már lehet csonkolni is a szörnyeket nagyon tetszik.

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 24 v , 08:03
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez jól néz ki bizony.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 24 v , 10:17
Vendég

miért van nekem egy nagy fehér semmi a vidik helyén ????????
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 24 v , 10:23
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Akkor látom ez a jelenség nem csak nálam van.
Kérlek írj te is D@reeo-nak ezügyben,mert én is jeleztem és így látja,hogy nem csak én küzdök ezzel a gonddal.
Köszi elôre is!
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2013 febr 25 h , 12:58

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Kipróbáltam a demót. Szokni kellett ismét az irányítàst de ez régen is ilyen volt. A gamepad innovációt nem fog itt produkálni de a játék akkor is jó volt rég... emlékszem órára menés előtt zúztam vagy 2 órával. Egy mission 50 perc volt. De soha nem fért bele a 2 órába 2 csak 1. Azért mert fél óra mhuwiki olvasgatás fél óra tárgy készítgetés meg minden és 1 óra hent. Volt neki hangulata no.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 25 h , 02:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kicsit parázok töle én is,hogy nyelvtudás nélkül nem fogom tudni mi milyen képességet rejt.Mármint a tárgyaknál,mert van bôven belölük.
Na majd hamarosan kiderül mennyire bonyolúlt.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2510 másodperc, 0.1224 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,529kb