masinák

Fórumok
Batman Arkham City Armored Edition
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Akció játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 júl 13 szo , 11:03
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12071
Nos,mint azt korábban mondtam érkezik hozzám a játék,sôt már majdnem egy hete meg is érkezett.Délutános melóm miatt nem fogtam eddig hozzá,mert már fáradt voltam,de a mai nap alkalmával belekezdtem Batman sztoriának felfedésébe.
Mégcsak most kezdtem el vele játszani,de már az tetszik benne ahogy elkezdôdött maga a játék.Olyan mintha filmet néznék,mert miközben én akciózok a képernyô jobb oldalán mutatja a fejlesztôket,pont mint amikor egy filmet nézünk.A másik dolog ami még szemetszúrt,amikor szemnézetet használunk,nagyon tetszik hogy amire éppen nézünk az éles minden más homályos,pont mint amikor egy kamera fókuszál.
Nem nagy dolog ez,de nálam sokat tud dobni a játék élvezetifaktorán.A játék maga nagyon szép,gyönyörû a panoráma megalkotása,amikor egy tetôrôl szemléljük.
Egyelôre ennyi,mert még csak most tettem be a korongot a Wii U-ba,de hamarosan jelentkeznifogok majd.
Akkor pedig már tuti befogok számolni a Gamepad adta lehetôségekrôl is,mert ez a game tudomásom szerint bôségesen kihasználja azt.Most a játék kezdeténél annyi történt,hogy amikor Alfréddal összekötetésbe került Bruce,Alfréd hangját csak a Gamepad-en lehet hallani.
A következô megérzésem,hogy most lesz majd aktiválva az a sok millió kis ketyere a Gamepad-re,akkor pedig kezdetét is veszi a móka.
Na egyelôre ennyi a többit majd azután ha kicsit jobban belemerültem a game-be.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 aug 24 szo , 11:05
Game-er

Regisztrált tag #1028
Hát,hogy milyen ez a játék?
Szuper!Nagyon sok kombó variáció van benne,mint Batman mint Catwomen használata során.A játék hangulata nagyon pöpec lett.Ami még kimondotta tetszik,hogy nagyon sok felszedhetô cucc van benne,ilyenek a Riddler féle kérdôjelek vagy a helyszini vizsgálódás amikkel unlock-olunk különbözö lehetôségeket a játékban.A legjobban az a rész tetszett,amikor Batman Wonder Tower-ben jár.Nagyszerûen lett megalkotva a helyszín.Nagyon sok jóság van,volt eddig a játékban,amit folyamatosan fel is teszek a Miiverse-re.Apropó ez a Miiverse-es dolog is egy nagyon jó ötlet,mert sok olyan helyszín vagy dolog van egy játékban amit késôbb is szívesen olvasunk vagy nézünk meg újra.Szóval ez megintcsak egy pozitívum.
A Gamepad-es ketyerék abszolúlt rendben vannak,nekem kimondottan tetszik,amikor akició közben kutakodhatok az arzenálok között,de ez csak töredéke a Gamepad kihasználhatóságának ebben a játékban.Ott van például amikor kapukat hack-elünk,vagy amikor a rendôrségi adatbázisban turkálunk vagy amikor egy gyilkosság helyszínét vizsgáljuk.Talán az eddigiek közül ez a legszuperebb.Tetszett amikor a lövedék helyét és irányát vizsgáltuk meg ezzel feladva a következô leckét maunknak.És még tuti sok más is van benne,mert én még csak 61%-nál járok és most elakadtam kicsit benne.A legutolsó dolgom az volt amikor azt a bekötözött fejû muksóra rábukkantam és megvizsgáltam.Furcsa,hogy nem ad a játék segítséget,hogy hova menjek.Ezt úgy értem,hogy nincsen Batman jelzô lámpa,ami az égre kivetítí Batman alakját,ezzel mutatva hogy ott van dolgom.
Aszem kicsit kutakodok YouTube-on,mert már több mint egy hete nem találom a megoldást,de aki tud segíteni azt is szívesen fogadom.

[ Módosítva 2013 aug 24 szo , 11:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 aug 25 v , 04:27
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos,hála a tervezônek YouTube nélkül is sikerüt tovább jutnom.
Amúgy csak annyi kellett,hogy Robin történetét is elkezdjem és voálá,máris forog tovább a film.Szuper kis játék ez,nem olyan amit egy hét alatt kijátszik az ember.Van itt fejtörô bôven...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 szept 11 sze , 05:07
Game-er

Regisztrált tag #1028
Na,most egy olyan problémába ütköztem,hogy a Harley Q. harmadik küldetésénél,amikor beszéltünk Barbarával rádión,majd felhúztuk a kaput elöttünk és tovább mentünk,majd a lépcsôn leérve jobbra van egy ajtó,amin át kell menni.Na most nálam az van,hogy amikor az ajtóhoz érek a játék egyszerûen kitesz a fômenüben.Ez mitôl lehet?Néztem YouTube-os videókat,de egyiknél sem volt ilyen probléma.A játék Story módja 100%-on,a játék összképe 71%-on.Mi lehet a gond?
Vissza az elejére
Weboldal
Clyde
2014 júl 07 h , 08:56

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
Norbi, te foliasan vetted meg ezt a jatekot? Volt benne nintendo-club kartya? Nekem az osszes jatekhoz volt, ehhez valamiert nem adtak.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 júl 07 h , 11:26
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nekem sem volt benne, de szerintem azért mert a Gamepark-os csávó újként adta el nekem a használtat.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2014 júl 08 k , 12:04

Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2146
Szerintem is az lehet a probléma vagy kimaradt a gyártás során. Ezért bontják fel vételnél a csomagolást az 576-ban. Volt már olyan is, hogy a lemez maradt ki belőle, mesélte az eladó.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 júl 08 k , 01:24
Game-er

Regisztrált tag #1028
Az azért már nem semmi...
Vissza az elejére
Weboldal
Clyde
2014 júl 08 k , 10:38

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
Akkor tényleg gyártási hiba lehet, mert gyári fóliásan vettem amazon-ról. Cserébe tegnap viszont megvettem használtan CEX-ben a SC-Blacklist-et kőkemény 6 fontért, abba meg érintetlenül bennehagyták
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 júl 08 k , 11:00
Game-er

Regisztrált tag #1028
Akkor legalább jól jöttél ki...
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást