masinák

 

Fórumok
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 szept 24 h , 04:50
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Ide jöhet minden olyan téma,ami a Nintendo Network-el kapcsolatos mind például a DLC-k és egyéb letölthetô tartalmak megtárgyalása.
Szóval minden ami Nintendo Network.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2012 szept 24 h , 08:21
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Amit eddig megtudtunk...



Ahogy elnéztem a beharangozó konferenciát és olvasgatom a Wikipédiát, lesz itt minden jóság: végre nem csak wii-code alapján lehet egymáshoz csatlakozni, minden Wii U-hoz 12 saját felhasználói fiókot készíthetünk, saját online ID-vel és Mii-vel. Ezekhez saját barát / ismerős listát csoportosíthatunk, villoghatunk a fiókunkhoz rendelt elért trófeákkal (accomplishments) és feltölthetjük, összehasonlíthatjuk teljesítményeinket egy online listán. Az online közösségek mellet, melyeket saját magunk hozhatunk létre minderre ott lesz a Miiverse. Az online játékok során nem kell külső perifériákon üzeneteket küldeni, mert végre ez is elérhető lesz instant a konzolon, épp úgy, mint a más profiljára való üzengetés.

Ami pedig a legjobban tetszik majd szerintem szinte minden Nintendo fanatikus felhasználónak, a cross-play funkció a 3DS-el. Egyszerre lehet ugyanis majd a két konzolon gondolom előre így elkészített játékokkal neten kalandozni.

Olyan dolgokat még nem is említettem, mint az online
shop, vagy Tvii.

Tudom-tudom, mi ezek közül, amit a Sony, vagy a Microsoft konzolja, de még többek között olyan netes közösség, mint a Steam is, ne nyújtana manapság? (költői kérdés vége ) Mégis, szerintem ez komoly előre lépés az N életében a közösségi szolgáltatások terén.


[ Módosítva 2012 szept 27 cs , 07:17 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 szept 24 h , 08:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Pontosan,és ez számít!
Tojok én a konkurensekre,az a lényeg nekem,hogy mostantól a Nintendo-n is élvezhetjük mi is.
Köszike a leírásért!
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 okt 01 h , 11:47
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis érdekesség az eShop-al kapcsolatban....... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 okt 01 h , 01:42
Vendég

Hamar le fogják redukálni azt a 12 felhasználót,figyeljétek csak meg. Acc. megosztással marha könnyű becsapni a rendszert és "továbbosztani" a tartalmakat. Szvsz ez egy gyenge pont (mindegyik rendszernél). Vagy leredukálják nagyon kevésre (Sony -nál is először korlátlan volt, aztán 5, végül 2). Viszont a gépen létrehozható profilok számának korlátozását nem igazán vágom, miért kell? Nem mindegy az, mennyi van?
Am. a többi szolgáltatás okés, hogy van ennél-annál-mindegyiknél a konkurensek közül. De! Az, hogy MINDEGYIK jól mülködjön, sajnos sehol sincs megoldva. Tehát a feladat adott a Nintendo -nak (is). Mondjuk ne higyje senki, hogy kapásból "fenékig tejfel" lesz a dolog. Biztosan tele lesz kezdeti nehézkes lépésekkel meg szolgáltatásokkal. Ám csak kikupálódik idővel és 2-3 év múlva már teljes pompájában élvezhetik a Nintendo tulajok. hajrá !
Oppsz! Még csak annyit, hogy a 3DS eShop -ja is integrálódik a rendszerbe vagy megmarad különálló platformnak ?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 02 k , 01:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem akarok hülyeséget mondani,de szerintem megmarad.Csak a pont rendszer szûnik meg.
Amúgy remélem,hogy (ha) lesz is vele gond nem 2-3 évig fog tartani mire tökéletesítik,hanem rövidebb idôn belül megoldják majd.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 okt 02 k , 11:38
Vendég

Nem arra gondolok a "problémákkal" kapcsolatban, hogy ez-az ne fog múlködni vagy JÓL műlködni. Inkább a szolgáltatás "komfortossága", fehasználói felületének rugalmassága az, amit nem fél év belőni. A PSN sem volt mindíg ilyen "fenékig tejfel", talán csak az elmúlt 1-1,5 évben olyan, amilyen. Előtte jópár dolog nyögvenyelős volt. A Nintendo -nak pedig gyakorlatilag zéró a hálózati szolgáltatás beli tapasztalata (láttuk a Wii és a 3DS esetében). És mint tudjuk, xarból nehéz várat építeni...

Ha meg az eShop -ot nem integrálják a NN -be, az eléggé csalódástkeltő lesz számomra. Átjárhatóság kell, mint a Sony esetében is. Sok kellemes funkció elérhető így.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 03 sze , 01:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én sem a problémákra gondoltam,hanem ahogy te is mondtad a komfortra gondoltam.
És igaz online téren nincsen sok tapasztalata a Nintendo-nak,ezért is vontak be olyan csapatot akinek nagy tapasztalatuk van e téren.
eShop-al kapcsolatban mint azt mondtam nem akarok hülyeséget mondani,ezért inkább várok a hivatalos hírig.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2012 nov 19 h , 09:22
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
"Egy újonnan létrehozott felhasználói fiók, csak azon a konzolon használható, amelyen készült."
Olvasható a Nintendo hivatalos megjegyzése. Ha egy másik gépen próbálnánk bejelentkezni a
felhasználói fiókunkba, az bizony nem működne, egyelőre. A későbbiek ben igyekeznek orvosolni
ezt a dolgot. Hát bizony, van még hova fejlődni, jöhetnek azok a patchek dögivel.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 19 h , 09:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Jól mondod,de ez várható is volt,mert szinte úgy lett "gyorsan-hamar" a piacra dobva.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1874 másodperc, 0.0653 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,500kb