masinák

 

Fórumok
Just Dance 4
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
humi1
2012 okt 03 sze , 01:52
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762



2012. október 2-án Euróbába megérkezett a Just Dance sorozat legújabb darabja. Az Ubisoft ismét kitett magáért és meghozta a műfaj kedvelőinek az igazi élményt.
Akkor csapjunk a lecsóba:Sokat gondolkoztam rajta, mivel kezdjem a játék leírását. Kezdjem talán a gyenge pontokkal, vagy az erősségével. De van egy dolog a játékban, amiről hiába próbáltam elterelni a gondolataimat mindig ez jutott az eszembe.
Ez nem más, mint a GRAFIKA!
Már a játék elindításakor elinduló kis hullámszerű effektkor első reakcióm ez volt: HŰHA.Ez más lesz, mint az előző részek. Ez be is igazolódott. Fogalmam sincs, hogy tudták a WII-ből kivasalni ezt a grafikai minőséget, de sikerült. Játék közben, mivel késő este sötétben próbáltam ki a játékot biztosan állítom, hogy senki nem mondta volna meg grafika alapján milyen konzollal játszom. Megmondom őszintén ezt magam sem értem.Tehát a grafika tökéletes!
A kezdőkép a következő: -kép bal oldala dance: itt lehet a tánci-táncizni, de erről később….
-kép bal oldala work: na itt lehet izzadni kalóriaszámláló meg minden finomság.
-kép alsó részén settings: megszokott beállítások kép, hang, segítség, dal felírat, stb.
-kép alsó részén store: itt kreditekért lehet számokat venni egyesével. Elsőnek Katty Perry egyik számát ajánlja fel, ami 300 kredit.
Akkor táncoljunk:
A játék kezelése az előző részekhez hasonlóan egyszerű. Köszönhető ez, az egyértelmű kezelőfelületnek. A zeneszámok közötti váltás lényegében nem változott (balra-jobbra lehet görgetni a számokat). A számok képei fölött jobb felső sarkában jó láthatóan van megjelölve a nehézségi szintek (3 szint: könnyű, közepes, nehéz).
Zene kiválaszt, start:
Első reakció tyűűűű! A háttér nagyon sirály, a színek fantasztikusak, lüktet minden, ahogy kell. Lehet látni, hogy nem csak összecsapták, aztán had menjen. Ezzel volt meló rendesen. Nagyon megörültem neki, hogy nem az volt a cél, hogy adjunk ki még egy Just Dance részt és hagy ugráljanak.
Irányítás:
Ez is tyűűűű! Az előző részekben nagyon nem tetszett az érzékelése. Akárhogy hadonásztam a remottal, számolta a pontokat. Még a három éves kislányom hadonászással is összeszedett 2-3000 pontot. Na ezt most el lehet felejteni. (tesztelve a kislányommal ). Nagyon sokat fejlődött az érzékelés, és ez nagyon jó!
Egy kis összegzés:
A Just Dance 4. hatalmasat fejlődött előző részéhez képest. Akkorát, hogy simán elfért volna a 3. és a 4. rész között is egy részt. A zeneválaszték is jó, bár az igazat megvallva én eltudtam volna képzelni több tuc-tuc számot benne. A háttér fantasztikusan látványos, nagyon sokat dob a hangulaton. Bár valószínű, hogy ez az LG 42LM620S tv-nek volt köszönhető. Biztos vagyok benne, hogy nagyon nagy siker lesz. Aki ismer a Just Dance sorozatot, annak kötelező darab. Aki meg nem ismeri (bár ezt konzolosok között nem nagyon hiszem) annak érdemes kipróbálnia.Kíváncsian várom a Just Dance 4. WII U-ra megírt változatát, mely a konzol megjelenésével egy időben kerül a boltok polcaira és valami nagy durranást igérnek.

1. Bill Medley & Jennifer Warnes – “(I’ve Had) The Time of My Life” 2. Las Ketchup – “Asereje (The Ketchup Song)” 3. Justin Bieber feat. Nicki Minaj – “Beauty and a Beat” 4. Panjabi MC – “Beware Of The Boys (Mundian To Bach Ke)” 5. Carly Rae Jepsen – “Call Me Maybe”6. Boys Town Gang – “Can’t Take My Eyes Off You” 7. Emma– “Cercavo Amore” 8. Army of Lovers – “Crucified” 9. Rihanna – “Disturbia”10. Dancing Bros. – “Everybody Needs Somebody To Love” 11. Flo Rida – “Good Feeling”12. Blu Cantrell – “Hit ‘Em Up Style (Oops!)” 13. A.K.A – “Hot For Me” 14. The Blackout Allstars – “I Like It” 15. They Might Be Giants – “Istanbul” 16. Elvis Presley – “Jailhouse Rock” 17. Ricky Martin – “Livin’ la Vida Loca” 18. Selena Gomez and the Scene – “Love You Like A Love Song”19. Nelly Furtado – “Maneater”20. Sergio Mendes ft. The Black Eyed Peas – “Mas Que Nada” 21. Maroon 5 ft. Christina Aguilera – “Moves Like Jagger”22. Alexandra Stan – “Mr. Saxobeat” 23. Rick Astley – “Never Gonna Give You Up”24. Marina and The Diamonds – “Oh No!” 25. Jennifer Lopez ft. Pitbull – “On The Floor” 26. The Girly Team – “Oops!… I Did It Again” 27. The B-52′s – “Rock Lobster”28. Skrillex – “Rock N’Roll (Will Take You To The Mountain)” 29. Kat DeLuna ft. Busta Rhymes – “Run The Show” 30. Anja – “Crazy Little Thing” 31. P!nk – “So What”32. Sammy – “Some Catchin’ Up To Do” 33. Nicki Minaj – “Super Bass”34. Stevie Wonder – “Superstition” 35. Europe – “The Final Countdown”36. Halloween Thrills – “Time Warp” 37. 2 Unlimited – “Tribal Dance” 38. Rihanna ft. JAY-Z – “Umbrella” 39. Hit The Electro Beat – “We No Speak Americano” 40. One Direction – “What Makes You Beautiful”41. Will Smith – “Wild Wild West”42. Barry White – “You’re The First, The Last, My Everything”43. Carrie Underwood – “Good Girl” (Csak az Egyesült Államokban)44. Bunny Beatz – “Make The Party (Don’t Stop)”




[ Módosítva 2012 okt 06 szo , 01:41 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 okt 04 cs , 01:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Várjuk majd szeretettel!
A leírást majd szerkeszd be ide a fenti hozzászólásodba,ja és egy YouTube-os videót is dobj majd fel róla.Thanks!

[ Módosítva 2012 okt 04 cs , 01:35 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 okt 06 szo , 01:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na így pöpec a topik.
Thanks!
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2012 dec 05 sze , 08:24
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Dicsak buksi mit találtam!!!!

Ezt vajon hogy lehet beszerezni?
Vissza az elejére
quieT
2012 dec 05 sze , 07:36
Wiivát!

Regisztrált tag #971
Regisztrált: 2009 szept 16 sze , 10:13
Üzenetek: 107
Ez a PSY szám az egyik első DLC a játékhoz. Azt hiszem 250 pontért lehet letölteni az in-game boltból.
Vissza az elejére
humi1
2012 dec 06 cs , 12:54
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
És meg is van!
Vissza az elejére
Maghera
2012 dec 18 k , 07:44

Regisztrált tag #4204
Regisztrált: 2012 ápr 18 sze , 06:53
Üzenetek: 2
Sziasztok!
A lányom nagyon szeretné a PSY számát, de nem tudom, hogyan lehet megszerezni. Bocsánat, hogy nagyon láma vagyok, de milyen pont? és mi az az in-game?
Köszi
Vissza az elejére
humi1
2012 dec 18 k , 08:17
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
A játék elindítása után a főmenüben alul van a store, Persze csak eredeti dvd-vel működik.
Vissza az elejére
slim
2012 dec 23 v , 12:27

Regisztrált tag #807
Regisztrált: 2009 máj 22 p , 04:22
Lakóhely: Lajosmizse
Üzenetek: 178
Már nem csak eredeti dvd-vel működik, megvan a megoldás másolaton való ingyenes összes szám letöltésére is!
A hack letölthető az oldalról!!!

[ Módosítva 2012 dec 31 h , 05:50 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2316 másodperc, 0.1069 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,511kb