masinák

 

Fórumok
Tetris - Axis
Wii Hungary!  Fórumok  3DS  3DS Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Csabo001
2012 nov 01 cs , 09:27

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281



Játssz a barátaid ellen, versenyezz az idővel, robbantsd ki a kockákat vagy engedd szabadjára a Tetriminost a kibővített valóságban! Szórakoztasd magad hosszú órákon keresztül a 20 különböző Tetris módnak köszönhetően. Élvezd a közkedvelt Marathon módot, vagy helyezd magad elé az asztalra az AR kártyákat, és figyeld hogyan kel életre a játék az új játékmódokban. Versenyezz a non -stop csatákban Computer Battle módban, vagy versenyezz az idővel Fever módban, vagy húzd, ameddig bírod Survival módban. Fűszerezd meg a játékot a party módokkal, amik új, izgalmas és igényes változatokat tartalmaznak, mint: a Fit -helyezd el a blokkokat a speciális kialakított alakzatokba, Bombliss Plus -használj bombákat az alulról érkező blokkok felrobbantására, Capture -startegikusan elrejtett csillagok a Mátrix mindék oldalán és a Jigsaw -oldd meg a képes fejtörőket, akár saját képek importálásának lehetőségével. Győződj meg róla, hogy Fever módban felfedezted az összes tételt, amik a SpotPass funkció által elérhetők! A Tetris Nintendo 3DS -re egy sor mókás multiplayer lehetőséggel is büszkélkedhet, hogy szórakozást biztosítson a Te és a barátaid számára. Öt Local Multiplayer mód és 3 Download Play mód 8 játékosnak egyszerre. Sőt! A Download Play módok több játékos esetén is csak egyetlen kártyát követelnek. Ha mindez nem lenne elég, akkor a világ játékosaihoz is csatlakozhatsz az Interneten keresztül a World Battle és a Friend Battle módoknak köszönhetően.

Lehetôségek:


Több, mint 20 Tetris játékmód.
Elérhető játékmódok: Marathon, Computer Battle, Fever és Survival
Party módok: Stage Racer Plus, Shadow Wide, Jigsaw, Tower Climber, Capture, Fit, Bombliss, Sprint és Master Mode
Bővített valóság módok: AR Marathon és AR Tower Climber
Local multiplayer módok (2 -8 játékos): VS Battle, VS Stage Racer, VS Shadow Wide, VS Capture és Co -op Tower Climber
Download Play módok (2 -8 játékos): Marathon with Everyone, Fever with Everyone és VS Battle
Nintendo Wi -Fi Connection módok (2 -6 játékos): 3 World Battle változat
Fedezd fel a SpotPass funkciónak köszönhetően a Fever módot.







Sziasztok,

Azért nyitottam ezt a topikot, mert

1. nagy csodálkozásomra még nem volt
2. sikerült kölcsönbe szereznem egy példányt.


Miről is van szó?

Nem hinném, hogy lenne valaki, aki ne hallott volna még erről a logikai játékról, mely most tiszteletét teszi a 3DS-en is. Olvastam az elmúlt hetekben, hogy a tetris volt az első játék, amely az űrben is volt már, az egyik asztronauta vitte fel magával.
Ma 3 és fél órát játszottam vele, ami nagy szó nálam egy logikai játéknál. Tele tették különböző módokkal, melyek hellyel-közzel működnek is. Kedvencem az ahol a formákban 1-1 bomba is el van helyezve és óriási robbanásokat lehet elérni, mókás. Másik ami tetszett, ahol egy emberkét kell feljuttatnunk egy torony tetejére úgy, hogy pakoljuk elé az elemeket de közben fel kell szedni szíveket, különben emberünk meghal. (pontosabban felszáll a mennybe.)

Van még olyan, hogy egy elemet kell egy pályán mozgatnunk úgy, hogy ne akadjon el, de megtalálható a jó öreg pontokra játszható módozat is és ennek maraton változata.
Továbbá formakitöltős és puzzle játék is helyet kapott.

Ami tetszett még, hogy saját mii-t be lehet tenni, felöltöztetni és saját mozgás animációt kiválasztani neki. Majd az alsó kijelzőn csodálhatjuk mozgását.

Sajnos AR kártyákat nem kaptam hozzá, így azokat a módokat nem tudtam kipróbálni. Streetpass-t be lehet állítani, ezt se volt szerencsém kipróbálni még.

Összegezve eléggé addiktív annak, aki szereti. Bocsi, hogy csak összecsaptam, de meg akartam írni amíg még friss az élmény.

Valaki próbálta?

[ Módosítva 2012 nov 01 cs , 10:21 ]
Vissza az elejére
resolve3
2012 nov 01 cs , 09:35

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Gondoltam, hogy nem egy sima Tetris játék lesz, mert az nem hozott volna nagy sikert(azt igazi Tetris-en is lehet játszani), de így, hogy az alap játék is kapott egy kis animációt + mint ahogy azt te is írtad "tele tették különböző módokkal" így biztosan jó játék lehet.
Vissza az elejére
Csabo001
2012 nov 01 cs , 09:37

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Egyébként a 3D-je is nagyon kellemes. Ahogy az arcodba repülnek a darabok amikor kiraksz egy vagy több sort.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 01 cs , 09:45
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez tavaj jelent meg,aszem még hírt is tettem ki róla.Azért volt olyan ismerôs.

[ Módosítva 2012 nov 01 cs , 10:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 nov 01 cs , 10:23

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Ok, legközelebb úgy csinálom, csak ezt gyorsba írtam, mert nem otthon vagyok.

Norbi, köszi.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 01 cs , 10:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szívesen!
Azért is van nagybetûvel írva az aláírásomban.

Amúgy videókat elnézve és az infót olvasva remek játéknak néz ki.
Szuper hogy ennyi lehetôség van benne nem csak egy szimpla tetris játék.
Vissza az elejére
Weboldal
Csabo001
2012 nov 02 p , 10:03

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Majd ha lesz 3ds tali, akkor kipróbáljuk a download and play-t, s meglátjuk mennyire party játék.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 02 p , 10:18
Vendég

A múltkori 3Ds talin kipróbáltam. Egész kellemes és tényleg jó vele nyomatni Download-Play -ban. Azt nem is néztem, online mód van-e benne...
De pl. az AR kártyás meg StreetPass -os dolgokról lövésem sincs, mit takarhatnak. Erről jöhetne némi infó.
Szumma-szummárum: valóban igen addiktív, csillog-villog, rendkívül tartalmas stuff. De CSAK azoknak, akik szetnek egy logikai játékkal sok-sok órát játszani. Ez a game tipikus példa arra, hogy két megálló között is lepörgessünk egy-egy menetet, vagy otthon belesüppedjünk a kanapéba és amikor felkelünk, akkor vesszük észre, hogy már majd' 3 órája zsibbad a lábunk.
Vissza az elejére
Csabo001
2012 nov 02 p , 10:22

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
Én egyszerű gyerek vagyok, gyerekkoromban a WC-n toltam sokat a tetrist..
Ez még manapság is működne.
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 02 p , 10:24
Vendég

Nálam mülködik is. A napi Treasures of Montezuma adagomat ott oldom meg - általában.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2651 másodperc, 0.1192 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,508kb