masinák

 

Fórumok
Sniper Elite V2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2012 nov 04 v , 01:05
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659


A brit Rebellion gondozásában közepes sikereket elérő, második világháborús taktikai akció játék következő része, a Sniper Elite V2 is tiszteletét teszi a WiiU-n. Jelenlegi megjelenési időpontja 2013 első felére tehető. A játék ez év májusában már megjelent más platformokon, így kérdéses, hogy csupán egy átiratot kapunk, vagy egy, a Nintendo konzoljához teljesen újraírt kódot.




A Sniper Elite V2 nem az előző rész folytatása, annak inkább újragondolása, a már meglévő szereplőkkel és helyzettel. Karl Fairburne orvlövész a főszereplő, akinek bőrébe bújva Berlinben német tudósok életére törünk, illetve különféle ideggázzal töltött bombák kilövését akadályozzuk meg. Amolyan egyszemélyes gerillaháború a játék körülbelül 10 órás kampánya, melynek során mindig a legmegfelelőbb mesterlövész pozíciót kell megtalálnunk és előnyünkre fordítani azt.




Bizony, a játék java részét lopakodva, csendes pusztítóként fogjuk eltölteni a lerombolt városrészekben, egyik biztos pontról a másikra jutva. A játékmenet során eliminálhatjuk az ellenséges katonákat közelről nyakcsigolyatöréssel operálva, esetleg használva valamelyik közelharci mordályunkat, mint a Thompson, MP40, vagy a Welrod hangtompítós pisztoly. Azonban távolról, távcsöves fegyverünkkel is oszthatjuk az áldást. A fejlesztők inkább utóbbit preferálják, mivel a nyílt közelharcban szinte esélyünk sem lesz a német bakák ellen. A játék leglátványosabb - mondhatni hatásvadász - része a távcső kényelmesebb felét használva lép életbe, ugyanis egy pontos találatot elérve (fejlövés, esetleg valamilyen belső szervi sérülés okozása) a kamera leköveti golyónk reptét, egészen a becsapódásig, majd egy röntgenképen keresztül mutatja a csontok törését, szilánkokra szakadását, a belső szervek roncsolódásait, illetve a gellert kapott golyó röptének változását is. Egészen brutális, hihetetlenül részletes közelképet kapunk az általunk okozott pusztításról.




A Rebellion a nehézségi fokozatot skálázva nem csak a német csapatok túlerején változtatott, bekapcsolhatók különféle funkciók, mint a szélerősség, a távolság figyelembe vétele. Ezek megnehezítik a célzást, több szempontot kell figyelembe venni és a játék szinte teljesen reálissá válik ezáltal. Levegőnket pár másodpercre visszatartva pontosabb célzást érhetünk el. Sajnos a mesterséges intelligencia a korábbi verzióknál nem sikerült a legtökéletesebbre és a németek taktikázás helyett, könnyű célpontot nyújtva özönlöttek a játékos felé, miután a lopakodás csődöt mondott.




A korábban említett kampányt a mostani konzolgeneráción akár vállt-vállnak vetve is végig lehetett vinni, illetve adott volt egy többjátékos, online móka is. Sajnos arról sincs hír, hogy ezt az élményt átélhetjük-e az új konzolon, mint ahogy a korábban megjelent kiegészítő - melyben magát Adolf Hitlert kellett eliminálnunk - sem került még bejelentésre ehhez a verzióhoz. Az irányítás is kérdéses még, a fejlesztők elég sok újdonságot bevihetnek még a játékmenetbe, ha az új kontrollert megfelelően és kreatívan használják.









[ Módosítva 2012 nov 04 v , 01:15 ]
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 04 v , 03:06
Vendég

Ricsi1976 tudna mesélni a stuffról. Neki megvan a PS3 -as verza. Remélem kommenteli ezt...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 04 v , 04:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen nekem is úgy rémlik,hogy megvan neki.
Viszont ez új nekem,mármint a Wii U-s verzió.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2012 nov 04 v , 04:37
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Gamespot-on volt kint a megjelenő játékok között. Máshol még nem láttam róla hírt én sem.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 04 v , 04:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aham értem,majd rá lesek én is akkor.
Vissza az elejére
Weboldal
Ricsi1976
2012 nov 04 v , 09:26
Vendég

Igen nekem meg van a PS3 verzió, azt kell mondanom, hogy remek a játék, csak még nem volt időm, hogy mélyebben elmerüljek benne, de egy haverom PC-n végig tolta. Itt nézte meg nálam anno a demo-t és nagyon megtetszett neki. Eszméletlen a golyó nyomon követés és a hangulat. A grafika tökéletes, életszerű játék élmények. A nehézségi fokozat pedig széles skálán mozog. A legdurvább beállításnál még a szelet meg a gravitációt is bele kell számolni célzáskor. Aki szereti a második vh. játékokat és a lopakodó lövöldözős stuffokat az ne hagyja ki! Majd téli estéken jobban bele merülök én is


[ Módosítva 2012 nov 04 v , 09:27 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 04 v , 10:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi pajtás és várni fogjuk a további beszámolókat.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2012 nov 05 h , 02:13
Vendég

Gondolom, akkor a WiiU verzába beletesznek még pár apró fícsört, a kijelzős kontroller miatt. De igazából olyan nagy-nagy extrára a PS3/X360/PC verzához képest sztem ne számítson senki (max. egy béna konvertálásra, ami a multiplatform címeket jellemzi )

[ Módosítva 2012 nov 05 h , 02:13 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 05 h , 05:28
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gamepad ficsôr untig elég lesz....
Vissza az elejére
Weboldal
PreD
2013 máj 26 v , 02:43

Regisztrált tag #3546
Regisztrált: 2011 ápr 12 k , 09:22
Üzenetek: 132
Meg szeretném vásárolni a szoftvert, május 17.-e volt kiírva megjelenésnek, és sehol nem lehet kapni!Valaki tud helyet esetleg, ahol már van?
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2124 másodperc, 0.0900 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,530kb