masinák

 

Fórumok
Cabela's Dangerous Hunts 2013
Wii Hungary!  Fórumok  Wii Game-ek !  Wii játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
humi1
2012 nov 13 k , 10:35
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Cabela's Dangerous Hunts 2013






Számomra ez a játékstílus eddig ismeretlen volt. Hajtott a kíváncsiság milyen lehet. Úgy gondoltam, legrosszabb esetben is elvesz az életemből egy órát. El is határoztam, hogy ha kipróbáltam, írok róla egy pár sort. Vagy jót, vagy rosszat, de írok. Számomra evidensnek tűnt, mivel hogy vadászatról szól a játék, így a sport játékokhoz fogok írni. De miután kipróbáltam, nem volt kérdés. Ennek a játéknak az FPS-ek között van a helye.
A játék nagyon izgalmasan kezdődik. Hasalunk egy sziklán társunkkal. A halk beszélgetés a táj szépsége, a csicsergő madarak nagyon jó alap hangulatot adnak a játéknak. Lent a völgyben két szarvas borjú legelészik. Utasítás szerint belenézek a távcsőbe. Kémlelem őket.
Egyszer csak feltűnik a bokor mögül a szarvas bika. Na Ő a mi célpontunk. Távcsőbe belenézünk, lélegzet visszatart, kivár, tűz!
Az anyja! Mondtam hangosan. Az 5.1-en akkorát szólt a puska, hogy még a hátamon is felállt a szőr. És még csak most kezdődik a játék.

Cabela's Dangerous Hunts 2013

A játék három fő részből áll.
-story mód
-körökre osztott vadászat
-mends meg az üldözöttet az üldözöttől
Az második kettő menüpontot nem részletezem, mert kipróbálás után nekem ilyen amerikai beállítottságú észnélküli lövöldözésnek tűnik. Bár két játékos esetén ez biztos megváltozik. Sajnos nem volt lehetőségem kipróbálni.
Akkor nézzük a story módot.
A történetet nem részletezem, mert akkor elveszne a játék lényege. Egy rövid bevezető után, a szavannákra csöppenünk egy terepjáróval, ahol homokvihar kerekedik. Ekkor az állatok menekülni kezdenek velünk együtt. Közben azokat a megvadult állatokat kell likvidálnunk, melyek ránk támadnak. Ha ezt túléltük, akkor kezdődik csak az igazi izgalom…………….
Egy kis összegzés:
A grafikát tekintve nem panaszkodhatunk. Részletekben gazdag táj, mind az épületek, mind az állatok is szépen kidolgozottak. A hanghatások egyszerűen brutálisak. Látszik, az Acitivision ráfeküdt az idegrendszerünkre. Még most is kiráz a hideg ha belegondolok. A játékhoz lehet használni mindenféle wii fegyvert (most nem a zapper-re gondoltam). Egyetlen részemről nagy negatívum, az irányításnál akad. A balra jobbra forgásnál ha kifordítjuk a remotot, akkor elveszti a jelet. Ezt gyorsan meg lehet szokni, de az elején nagyon idegesítő. Számomra a játék nagyon érdekes, és tuti, hogy végigjátszom a story módot, mert nagyon jó. Aki szereti az FPS játékokat és nem csak embereket, meg zombikat akar lövöldözni, annak érdemes kipróbálni. Bátran állítom, hogy ebben is van izgalom rendesen.




[ Módosítva 2012 nov 14 sze , 12:14 ]
Vissza az elejére
Ricsi1976
2012 nov 13 k , 11:04
Vendég

Nagyon király leírás. Egészen kedvet kaptam a játékhoz
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 13 k , 03:12
Vendég

A 2012 megvolt nekem is sokáig. Kafa játék, de túl életszerű helyenként ahhoz, hogy kedvem legyen ennyi "állatot" lekaszabolni. GreemPace Forever !

[ Módosítva 2012 nov 13 k , 03:12 ]
Vissza az elejére
humi1
2012 nov 13 k , 04:23
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
És nem akkor jó egy játék ha életszerű?
Vissza az elejére
Ricsi1976
2012 nov 13 k , 04:48
Vendég

Szerintem arra értette, hogy nem nagyon szeretne állatokat gyilkolni. Bár az UC2 emberek kilövése már jól megy mindenkinek Én majd azért kipróbálom a Cabela's Dangerous Hunts 2013-t ha lesz egy kis jelenésem hozzá.
Amúgy tényleg érdekes, mert utálom a háborút, meg a gyilkolást, meg az állatok gyilkolását, de játékban tökéletesen el vagyok vele. Csak szét kell választani a virtuális és a valós világot. Valóságban egy bogarat sem taposok el.


[ Módosítva 2012 nov 13 k , 04:49 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 14 sze , 12:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én is inkább állat mint ember barát vagyok...
Köszi a topikot humi1,igazán barósra sikeredett!
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2012 nov 14 sze , 07:55
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Próbáltam kitenni magamért! De van még egy meglepi játék amiről hamarosan írok. Egy pár napja játszom vele és nagyon megtetszett. Ez is egy kicsit más mint a többi megszokott játék. Az biztos, hogy természet van benne bőven. Na de erről majd később......
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 14 sze , 08:15
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

Én is inkább állat mint ember barát vagyok...

Na, valami ilyesmit akartam mondani én is, skacok. Volt olyan, hogy ennek egy régebbi részével játszottam, akkor 5 éves kislányom meg értetlenül kérdezte, miért lövöm le a szarvast, amikor nem is bántott? Persze a szembejövő "puskás rosszbácsik" headshot -ját engedélyezte...
Vissza az elejére
Ricsi1976
2012 nov 14 sze , 09:00
Vendég

Mondjuk ez is igaz
Vissza az elejére
humi1
2012 nov 14 sze , 09:08
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Na elég a sok szent beszédből. Már lassan a húsra sem tudok ránézni. Pedig nekem az a c vitamin.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1707 másodperc, 0.0603 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,495kb