masinák

 

Fórumok
Scribblenauts Unlimited
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2012 nov 17 szo , 06:52
Vendég

SOK HC game ???? Naneee... Hagyjuk már ezt !
Am. jófej vagy Norbi, már bocsesz. Feladod itt a labdát a témára, aztán bemondod, hogy csitt. Így aztán nagyon lehet beszélgetni egy gaméról. De látom az sem tetszik, ha beszélünk róla meg ami körülötte van, meg az sem tetszik, ha kihaltak a fórumok. Próbálok életet vinne az oldalba, próbálok témákat felpörgetni. Erre bebüntetsz, mert elkezdtünk beszélgetni valamivel kapcsolatban egy irányba. Meg persze törlöd a hsz. -t. Nagyon kösz! Én örülnék, ha valaki nem kevés időt "pötyög" és agyal valamivel kapcsolatban. A jutalma: hsz. törlés és figyelmeztetés. Grat!
Vissza az elejére
humi1
2012 nov 17 szo , 06:58
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Mongoose dobok egy like-ot
Vissza az elejére
MongooseNX71
2012 nov 17 szo , 07:09
Vendég

Köszi humi1. Majd repül a reply !
Vissza az elejére
Csabo001
2012 nov 17 szo , 08:42

Regisztrált tag #4098
Regisztrált: 2012 jan 29 v , 02:37
Üzenetek: 281
S engem még mindig baromira idegesít, hogy nagyon vártam a válaszod rá. Azt hittem én vagyok hülye, mert nem találom melyik topikba kezdtük el...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 nov 18 v , 01:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
MongooseNX71 írta ...

SOK HC game ???? Naneee... Hagyjuk már ezt !
Am. jófej vagy Norbi, már bocsesz. Feladod itt a labdát a témára, aztán bemondod, hogy csitt. Így aztán nagyon lehet beszélgetni egy gaméról. De látom az sem tetszik, ha beszélünk róla meg ami körülötte van, meg az sem tetszik, ha kihaltak a fórumok. Próbálok életet vinne az oldalba, próbálok témákat felpörgetni. Erre bebüntetsz, mert elkezdtünk beszélgetni valamivel kapcsolatban egy irányba. Meg persze törlöd a hsz. -t. Nagyon kösz! Én örülnék, ha valaki nem kevés időt "pötyög" és agyal valamivel kapcsolatban. A jutalma: hsz. törlés és figyelmeztetés. Grat!


Bocsesz,de szerintem valamit benéztél,a másik meg hogy egypárszor már szóltam azért is,hogy ne ferdítsük el a topik témáját,de hiába.
Ezért még csak nem is büntettem egyszer sem hanem figyelmeztettem,(amit viszont nem egyszer!) úgy hogy kikérem magamnak azt hogy egyszerre büntetek,de lehet többre mennék vele.

Életet meg ne úgy vigyél a témába,hogy másról írsz mint amirôl a topik szól,mert a HC Casual játékok kitrécselésének semmi köse ehhez a játékhoz!
Viszont ezeket a dolgokat ne itt dumáljuk meg hanem teszem azt privátban.Nem azért mert nem akarom,hogy mások is lássák csak NEM IDE TARTOZIK.(Ha itt folytatódik törölni fogom!)

Köszi.

Különben részemrôl nincs harag.PEACE!


[ Módosítva 2012 nov 18 v , 02:03 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 nov 18 v , 02:21
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
YouTube-on barangolva találtam egy 15 perces videót a játékról,akiket esetleg érdekel,hogy miféle játék is ez valójában azoknak hasznos lehet.

Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2005 másodperc, 0.0706 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 57. Memória használat: 1,429kb