masinák

Fórumok
The Walking Dead - Survival Instincts
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2013 jan 10 cs , 06:10
BBC-Player

Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659

A Zombi U vegyes fogadtatását követően újabb zombi apokalipszissel sújtott világba csöppenhetünk, az Activision fejlesztőinek köszönhetően. A Survival Instincts alcímet kapó játék Robert Kirkman képregénye és az abból készült televíziós sorozat alapján készül. Egy testvérpár - Daryl és Merle Dixon - túlélésért folytatott harcát meséli el. A cselekmények az eredeti történet előtt játszódnak, belső nézetben.

A játék Wii U verziója abban kínál többet a többi konzolos verzióhoz képest, hogy a fegyvereket az érintőképernyős gamepad-on választhatjuk ki, illetve egyfajta hátizsákként is használhatjuk azt, ki-bepakolva a túléléshez szükséges holmikat. A játékmenet ezáltal sokkal gördülékenyebbé válik, de arról, hogy lopakodnunk is kell-e majd, vagy agyatlan öldöklésről lesz csak szó, még nem lehet tudni. Kirkman munkásságát tekintve, az előbbire voksolnék.

A tervezett megjelenés Európában március 29., míg Amerikában már március 26. kerül a boltok polcaira a játék.

[ Módosítva 2013 jan 11 p , 01:32 ]
Vissza az elejére
Shepard
2013 jan 10 cs , 06:18
BBC-Player

Regisztrált tag #2447
Azért a fejlesztők többet is kihozhatnának a kontroller nyújtotta lehetőségekből. El tudnék képzelni olyan alap dolgokat még, mint a közelharci fegyverek használata a mozgásérzékelővel, vagy a távcsöves puska esetében a második képernyő használata. Mi több, ötletes lenne, ha néha fel-felkaphatnánk egy nagyobb üvegszilánkot és azt tükörként használva leshetnénk ki sarkokon, vagy ajtók alá, más termekbe nyerhetnénk bepillantást. Szerintem nagyot dobnának ezek a kis nüansznyi dolgok a játék hangulatán.
Vissza az elejére
Laller
2013 jan 10 cs , 06:27

Regisztrált tag #2040
Regisztrált: 2010 ápr 11 v , 10:41
Lakóhely: Debrecen
Üzenetek: 234
Az üvegszilánkos ötleted tényleg jó lenne, élethű szerű lenne a game tőle. Amúgy ez akkor tuti jön WiiU-ra?

Edit: Igen most láttam meg, hogy jön

[ Módosítva 2013 jan 10 cs , 06:28 ]
Vissza az elejére
Shepard
2013 jan 10 cs , 06:46
BBC-Player

Regisztrált tag #2447
Hát, nem véletlen nyitottam neki témát. (hacsak meg nem gondolják magukat az Activisionnál)
Egyébként sajnos portnak indul a játék, úgyhogy így is örülhetnek a Wii U tulajok, hogy valamivel kiegészítik.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 jan 11 p , 01:30
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12367
Shepard írta ...

Azért a fejlesztők többet is kihozhatnának a kontroller nyújtotta lehetőségekből. El tudnék képzelni olyan alap dolgokat még, mint a közelharci fegyverek használata a mozgásérzékelővel, vagy a távcsöves puska esetében a második képernyő használata. Mi több, ötletes lenne, ha néha fel-felkaphatnánk egy nagyobb üvegszilánkot és azt tükörként használva leshetnénk ki sarkokon, vagy ajtók alá, más termekbe nyerhetnénk bepillantást. Szerintem nagyot dobnának ezek a kis nüansznyi dolgok a játék hangulatán.

Nagyon eredeti az ötlet.
Remélem olvassák majd a fejlesztôk is ezt.
Köszi a topikot!
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 jan 22 k , 01:45
Game-er

Regisztrált tag #1028
Remélem nem fogják teljes mértékben kopizni a Zombi U-t.
Persze remek megoldás meg minden,de már egyszer láttuk.

Tessék csekkolni..... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2013 jan 22 k , 07:12
BBC-Player

Regisztrált tag #2447
Igen, erre gondoltam én is, mikor azt írtam, többet is kihozhatnának a kontrollerből. Van egy olyan érzésem, hogy a legtöbb fejlesztőnél, a kaland, akció, FPS-TPS vonalon megmarad a gamepad hátizsák, vagy kisebb térképfunkciónak és ennyi...
Vissza az elejére
D@reeo
2013 jan 22 k , 11:16
Kereskedő

Regisztrált tag #4
Regisztrált: 2007 júl 05 cs , 07:13
Lakóhely: Magyarország
Üzenetek: 1510
Én úgy emlékszem, hogy egy fejlesztővel vagy már nem is tudom kivel folytatott interjúban elmondták, hogy a Wii U-s verzió ötlete (haha, akkor jöttek rá hogy ebben is van pénz) akkor jött, amikor a fejlesztés már nagyban folyt a többi platformra, így a kontrollert nem tudják nagyon kihasználni a történet és a játékmenet megváltoztatása nélkül, de azért igyekeznek majd pár funkciót belepréselni. Szóval jah...
Mindenesetre a sorozat 3. évadjának folytatását már nagyon nagyon várom

Szerk: Most látom, hogy a producer nyilatkozta ezeket és a fentebb linkelt cikkben is említik

[ Módosítva 2013 jan 22 k , 11:19 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 jan 23 sze , 01:17
Game-er

Regisztrált tag #1028
Végülis én is kiváncsi vagyok ettôl függetlenül a game-re.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 márc 19 k , 04:33
Game-er

Regisztrált tag #1028
Újabb finomság érkezett errôl a game-rôl,ami számomra a várós játékok szekciójában sorakozik...

[ Módosítva 2013 márc 24 v , 05:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF