masinák

 

Fórumok
Nintendo Land
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
MongooseNX71
2013 febr 13 sze , 03:48
Vendég

Még nem írt vissza az illető, kíváncsian várom a válaszát. Közben sikerült megegyeznem egy sráccal a Jatekaim.Hu -n, príma bizniszt kötöttünk egy Wii Play + piros Remote Plus kontroller csomag és hozzá még egy Zelda: Twilight Princess szettre. Majd keress meg priviben, kellene két Nunchuck és egy Remote tőled is. Vagy esetleg valami bizniszben megegyezünk. Írj rám !
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 13 sze , 03:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az mind a kettô egy remek kis game.
Remote,Nunchuk páros egyelôre még nem eladó,de a közeljövôben biztos azok lesznek.Elöbb még haza kell érnem és szétnéznem itt-ott új Remote Motion Plus és Nunchuk párosért.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 13 sze , 04:04
Vendég

Ajánlhatom a ProGame -t (Bp, neten rendelhetsz náluk). Ahogy néztem, a zsírúj darabok (külön-külön) náluk a legolcsóbbak. Vannak még persze az "egybe pakkok" is (remote+, nunchuck, senzor bar) de ezek engem nem nagyon izgatnak, mert a Senzor Bar -al nem lenne mit kezdjek... (
Akkor már inkább egy "alap" Remote + Nunchuck. Sokadik joy -nak megfelelne éppen.
A WiiPay szett piros kontrolleréhez meg jó lesz egy fehér nunchuck is, nem halnék bele.
Szóval majd írj rám, ha aktuális !
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 13 sze , 04:19
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Oksa.
Hétvégén idulunk haza innét Németországból (elég is volt 2 hét itt ),ami az jelenti,hogy jövôhét elején tolok majd egy privátot,de lehet már vasárnap.Attól függ mennyire leszek kikészülve.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 13 sze , 04:29
Vendég

Az az egyetlen gond, hogy az illető, aki el akarja adni ezt a kis WiiU pakkot s.o.s. -ben kéri a pénzt. Én pedig nem biztos, hogy fel tudom hajtani addigra azt a keretet...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 13 sze , 04:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Semmi baj,ugysem akarom én sem elkapkodni.Maradjunk annyiban hogy ha aktuális lesz neked akkor írj aztán meghányuk-vetjük a dolgokat.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 márc 05 k , 03:21
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos mivel késô van és mivel egy szép hosszú élménybeszámolót sikerült semmisé tennem,teljesen el ment a kedvem attól hogy megint lekörmöljem ezért csak a lényeget írnám le,az pedig annyi,hogy nekem összeségében nagyon bejön ez a Nintendo Land,remekül hozza a Nintendo-s hangulatot.
Egy az egyben bejön.Lehet vele jókat mókázni az tuti.Csak ajánlani tudom.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 márc 05 k , 10:41
Vendég

Igen. Tegnap mi is nekifeküdtünk a srácokkal. Még nagyon az elején vagyunk, a felét sem sikerült kipróbálni és egyenlőre a nagymonitoron tuljuk csak. Péntekre itt lesz a nagyteve, majd átrakjuk arra és a hétvégén tolhatjuk rogyásig.
Amiket kipróbáltunk (sorry, a pontos nevükre nem emléxem):
Balloon, Ninja Castle, Metroid Blast, Zelda Sword. Asszem ezek, meg ugye a császka-mászka és a coin -os játék a "szigeten". A Zeldás kardozós-nyilazós nagyon klassz volt, igazi társasági élvezet. A lufisban jó nagy kihíváés van, de azért egyszer végigvittem már, olyan 1350pts körüli eredménnyel (ezüst serleget kaptam, szóval még lehet javítani). A Metrid -os nekem annyira nem jött be, de azért nem rossz, igaz csak két gyors próbakör volt. Ninja -zás vol még, ami elég jóra sikerült sztem a zelda mellett, a kipróbáltak közül. Este talán megint lesz egy kis játszadozás, majd írom mi volt.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 ápr 01 h , 09:53
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Skacok mennyire para kipörgetni a platina trófeát?
Ja,és mikor adja be,hogy megszerezhetô?Amikor minden mini-games-t végig játszottunk? (csillagosra)
Amúgy tetszik,hogy ha egyszer végig toltál egy mini-games-t,akkor még nincsen vége neki.
Például Ninja Castle-ben egyszer végig mentem majd a végén mikor Monita megköszöni,hogy megmentettük,közben pedig megszórjuk ninja csillaggal kezdetét veszi egy újabb kihívás.Ez csak mégjobbá teszi ezt a játékot.Nem gondoltam volna,hogy ennyire barós kis játék ez.
Amúgy a Donkey Kong-on kívül minden trófeám arany,a DK-os csak ezüst.
Nem rég jöttem rá,hogy itt is tovább megy a sztori ha végigérsz az elsôrészen,viszont a második asztal már nem olyan egyszerû mint az elsô.

[ Módosítva 2013 ápr 01 h , 10:03 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Bandita
2014 máj 20 k , 02:46

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Kinek van Nintendo Land játéka, Azért kérdezem, hogy megvegyem-e köv. hónapban 6.000-ért vagy sem
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1753 másodperc, 0.0689 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,526kb