masinák

 

Fórumok
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 nov 11 v , 05:34
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Újabb trailer érkezett....


Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2013 febr 27 sze , 08:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Na,demó leszedve és egy kicsit játszva vele ezek a tapasztalatok...

A sok negatív kritikák után nekem abszolút kellemes meglepetés ez a játék,egyedül ami nem annyira gyere be a game-ben az az irányítás,de persze ez is csak szokás kérdése.
Grafikailag sem akkora ratyi,mint ahogyan azt más oldalakon írták,nekem pl semmi kivetnivaló nem volt benne.Ehhez képest a Mario Kart Wii egy pixel háború. Pedig azt is lehetett volna szebbre csiszolni,mert az kb egy Gamecube-os játék grafikai szintjén áll.
Ez a Sonic verseny Mario Kart-hoz képest járgányok terén sokkal többet nyújt,ami egy remek ötlet volt szerintem.
Igazat megvalva eddig csak két karikát mentem vele,mert éjszakás vagyok,de hamarosan folytatni fogom az élménybeszámolómat.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 27 sze , 09:13
Vendég

Okés, okés. Várjuk !
Nekem az egyik célkeresztben lévő stuff WiiU -ra, és asszem az egyetlen(!) versenyjáték is a gépre (ami azért a debüt után 4 hónappal igencsak ciki). Az 1. részével rengeteget nyomattam és fogom is nyomatni PS3 -on, a gépre sztem a legjobb kart játék, bár a ModNation Racers is klassz, de a Sega hirók csak sziompatikusabbak, mint azok az idióta figurák. Olvastam én is több kritikát róla, de nekem nem nagyon jött át, hogy bárhol is lehúzták volna (főleg a grafikáját, ami a többi géphez képes messze jobb). Tartalmilag is bővebb, van 5 fős offline multi racing, néhány extra szereplő meg még asszem más extra is jutott a WiiU verzába. Amivel Te kevered a dolgokat Norbi, az sztem a bizonyos bécsi WiiU bemutató, ahol ott volt kis hazánk teljes konzolos zsurnaliszta kínálata. Na ők és ott lehúzták. Egy demó meg pár vidi alapján, jóval a megjelenés előtt. De az első próbaköröket követően -immár a teljes verzióval- az egekbe emelték, teszem hozzá joggal. Tény és való, egy jó nagy MK nyúlás (a Transformed dolgok meg a 3DS -es MK7 -ből merítettek ihletet, erre a nyakam tenném) de ez esetben a jobban sikerült fajtából.
Szóval én is kinézetm magamnak és ha találok olcsó példányt, biz' Isten, rácsapok ! Addig is (és ha már végre meglesz a WiiU -m) marad a demózgatás.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 28 cs , 07:06
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az igazat megvalva mégcsak én is a kostolgatásnál tartok a game-el kapcsolatban,mert amit tegnap nyomultam vele az édes kevés.
És igen ott is olvastam a lehuzását ennek a játéknak ahol mondtad,aszem valamelyik Konzol Magazinban is megirták,na de teljesen mindegy,mert ha nekem bejön akkor a nyavaját sem érdekli,hogy ki húzza le.
Ha lesz rá idôm ma megint zúzok vele majd,de most tentike,mert iccaka voltam és két év után az ember teljesen elszokik tôle.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 28 cs , 07:19
Vendég

Kitartást! Én 18 évig csináltam és ha az égiek is úgy akarják, akkor többet nem kell ilyen dologgal kínlódnom. Tudom milyen, nekem 7 naposak voltak az éjjszakás műszakjaim. Képzelheted, az 5. napon már milyen kellemesen éreztem magam (aludhattam én akármennyit is... )
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 febr 28 cs , 07:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Eltudom képzelni.

Na,akkor kicsit megint a game-rôl.
Elöszôr is szerintem nehézségi szinre nehehezebb mint a Mario Kart,legalábbis nekem mindenképp.
A korábban írt irányítási nehézséget is ki lehet küszöbölni egy okos beállítással.Mondjuk én Wii után a már megszokott Wii Remote-os irányítás után nem igazán használok analogos irányítást ha van motion-os.Legalábbis autós szimulátorokban tuti nem.
Nagyszerü volt ez a fajta irányítás,semmi késési idô,hanem egyszerre reagált.
Ahogyan azt már korábban is írtam a grafika szép,a zene abszolút oda illô,szóval pöpec.
Gamepad képernyôjén láthatjuk magát a térképet és rajta ahogyan haladunk a játékban,valamint a versenyzôket helyezeti sorrendben és mellettük jelölve,hogy kinél éppen milyen felvett tárgy van,így feltudunk készülni a mögöttünk lévô személy sumák támadására idôben.
Jah,és még egy visszapilantó is van a Gamepad képernyôjén.
A demó kettô pályán ad lehetôséget,hogy ismerkedjünk a játékkal,a harmadik pályába márcsak egy betekintés Preview hormában és itt jön az,hogy ha érdekel a többi pálya is,akkor töltsd le az eShop-ból a teljes verziót.Vagy vedd meg a korongos változatot ugyebár.
Nekem összeségében tetszett a játék,nagyszerû pörgôs a játékmenet,fülbemászó a muzsika is,valamint nagyszerû volt látni a GoldenAxe feliratot és a játékból merített elemekbôl felépített pályát is.Bár hozzáteszem ezt a pályát nem sikerült teljesítenem,de valószínûnek tartom ha teljesen elsajátítottam volna az irányítást tuti megcsináltam volna.
Szó mi szó,remekül megállja a helyét a kart kategóriában.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 febr 28 cs , 10:26
Vendég

Köszi mégegyszer a részlete tájékoztatót.
Egyre nyálcsorgatósabb számomra ez a game. Lassan ott tartok, hogy a Mass Effect 3 helyett inkább erre költenék, ha úgy alakul. És sztem nagyon sokan így vannak ezzel. Mert amíg az AC -k, CoD -ok vagy Tekken -ek mindegyik boltban elérhetőek, a Sonic Racing -ot elkapkodták. Ez (is) azért mutat valamit.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 márc 01 p , 07:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igazán nincs mit,örülök hogy tetszett.
Próbálok minden általam tapasztalt dolgot tovább adni,hogy esetleg segítsek vele másoknak is vagy kedvet adjak az adott game-hez.
Mondjuk én a Mass Effect 3-at biztos,hogy elötte beválalnám,de csak,mert a Nintendo-n kimaradtak az efféle stuff-ok.Nálad persze más a helyzet,mert volt hozzá szerencséd PS3-on.
Vissza az elejére
Weboldal
MongooseNX71
2013 márc 10 v , 04:03
Vendég

Leszedtem a demót. Egész klassz, de nálam eléggé késik a kontroll a GameTab -ról. Valamelyik topikban vki már emlegetett hasonlót más címnél. Mi is volt a megoldás ???
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2013 márc 10 v , 04:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem tudom,nekem nem volt ilyen gondom,viszont esetleg csekkold le a kontroller beállításokat hátha sikerül vele megoldani a gondot.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1881 másodperc, 0.0631 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 67. Memória használat: 1,510kb