masinák

Fórumok
Watch Dogs
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Akció játékok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TomChaos
2015 márc 03 k , 08:02

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Ja, mondta már, csak az a baj, hogy én próbáltam volna valahogy olcsóbban szerezni neki is cuccot... lehet várunk egy leárazást... ubisoft gyorsan nyomja lefele...

Amúgy ne sajnáld, hogy nem multizol velem. Ahogy jön a Splatoon már aznap este vállvetve verjük az ellent neten... nem igaz srácok?
Vissza az elejére
Clyde
2015 márc 03 k , 10:03

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
Norbi(HUN) írta ...

Meg kell venni a játékot vagy kölcsön kell kérni egyet és megpróbálni,aztán megírni a tapasztalatokat mint ezeket nézni,de ezen megint csak nem lepôdök meg,mert amióta ide jöttél az oldalra még egy Wii U-s játékról vagy bármirôl aminek köze van a Wii U-hoz nem mondtál még soha semmi jót csak a tömény negatívumokat.Ezt most ne szívd mellre,de ezt nem csak egyedül én látom így itt az oldalon.
Nálam semmi olyan dolog nincsen,ami játszhatatlanná tenné a játékot.Nincsen semmi belaggolás vagy szaggatás a játékban.
Nem azért mondom,hogy rátokcáfoljak,hanem tapasztalat.

Jo, akkor tegyuk tisztaba a dolgot. Pre-orderben megvolt a WD PS4-re, ugyhogy hidd el van nemi fogalmam a jatekrol. A tomeny negativum egyszeruen nem igaz. Tobbszor leirtam mennyire szeretheto konzol a U, arrol viszont nem tehetek, amit a ceg megjelenes, marketing es mas teruleteken muvel... ja es igen, ha benazik a nintendo, akkor en nem dicserni fogom. Jonehany jatekrol is irtam elismero szavakat, ami pedig gagyi azt szinten nem fogom dicserni.

Nezd Norbi, az hogy te megvetted a jatekot es neked tetszik, az a te velemenyed. Az meg az en velemenyem, hogy gyenge eresztes, foleg ha az embernek van mar "rutinja" hasonlo stilusu jatekokban. Es akarmennyire zavar, ha egy jatek technikailag olyan szinten van, hogy 16-18 fps-re leesik a kepfrissites, azt hidd el, hogy nagyon keves gamer tudja dijjazni. Egyebkent egy szavadba kerul es eltunok, mint gondolom mar par ember aki nem feltetlen nintendo hivo volt.
Vissza az elejére
TazmánÖrdög
2015 márc 03 k , 10:40
Vendég

minden tiszteletem a játékiparnak, meg az Ubisoftnak, de a legutolsó játékaikkal nagyon mellélőttek. Ezen nincs mit szépíteni. Senkitől nem kapok pénzt, hogy rontsam egy játék vélt vagy valós értékét, de ezen a játékon sajnos nem tudok napirendre térni. Pár éve kezdtem csak igaz a konzolos pályafutásom, de ez betette az ajtót. Sokszor leírtam már. Én akit tehettem lebeszéltem róla. Kanyarodni képtelenség, nincs súlya a kocsinak, nincs tükörképe az emberünknek. Ezek igaz kis apró hibák, de mindent elmond az Ubisoft "alaposságáról". Szerettem az Ubisoft játékokat, ed tényleg amit az utóbbi időben művelnek, az nyomdafestéket nem tűrő és ez nem csak a WD-re igaz.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 03 k , 10:49
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12072
Erre mondtam,hogy én elfogadom bárkinek a véleményét és ez így van rendjén.
Ennyi...nem kell errôl vitatkozni itt.Nekem tetszik mert annyira nem érezhetôk ezek a dolgok,hogy ne lehessen vele játszani.
Nektek meg nem tetszik.
Én ezt elfogadom.

Clyde írta ...

Norbi(HUN) írta ...

Meg kell venni a játékot vagy kölcsön kell kérni egyet és megpróbálni,aztán megírni a tapasztalatokat mint ezeket nézni,de ezen megint csak nem lepôdök meg,mert amióta ide jöttél az oldalra még egy Wii U-s játékról vagy bármirôl aminek köze van a Wii U-hoz nem mondtál még soha semmi jót csak a tömény negatívumokat.Ezt most ne szívd mellre,de ezt nem csak egyedül én látom így itt az oldalon.
Nálam semmi olyan dolog nincsen,ami játszhatatlanná tenné a játékot.Nincsen semmi belaggolás vagy szaggatás a játékban.
Nem azért mondom,hogy rátokcáfoljak,hanem tapasztalat.

.... Egyebkent egy szavadba kerul es eltunok, mint gondolom mar par ember aki nem feltetlen nintendo hivo volt.

Ezekszerint mégis csak mellre szívtad.
Amúgy engem abszolút nem zavar az,hogy kinek szívügye a Nintendo és kinek nem,ez sohasem zavart még ha sok embernek ez is jön le,akkor sajnálom,de csalódniuk kell.
Viszont az annál inkább,amikor valaki mást nem tud csak mindent leszólni,mivel a Nintendo nem éppen tartja azt a tempót és szinvonalat mint a konkurensek,innentôl fogva pedig minden csak gagyi lehet ami Nintendo.Szóval ez az én titkom.
Szintén megírom,de inkább most névszerint,ne hogy megint veszekedés legyen.
Ezeket a dolgokat nem személy szerint nektek (Tasmán és Clyde) írtam,hanem álltalánosságban.

TomChaos írta ...

Ja, mondta már, csak az a baj, hogy én próbáltam volna valahogy olcsóbban szerezni neki is cuccot... lehet várunk egy leárazást... ubisoft gyorsan nyomja lefele...

Amúgy ne sajnáld, hogy nem multizol velem. Ahogy jön a Splatoon már aznap este vállvetve verjük az ellent neten... nem igaz srácok?

Ez mondjuk igaz,látod.
Teljesen meg is feledkeztem a Splatoon-ról.

[ Módosítva 2015 márc 03 k , 11:13 ]
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2015 márc 04 sze , 07:43

Regisztrált tag #3860
NA NA NA! Héló! Ez itten egy fórum... most azon fogunk veszekedni, hogy valakinek nem tetszik valaki meg jónak tart egy játékot? Na ne már... semmi elvakult nintendo fanság vagy nem... ne fenyegetőzzünk.

Clyde te meg ne elfele menjél fiam, hanem idefele gyere már, mert mondtad, hogy jössz MH3U-zni... megvan a helyed ám!
Vissza az elejére
Shepard
2015 márc 04 sze , 12:49
BBC-Player

Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Hát ha én a példátokból tanultam valamit, az biztosan az, hogy nem szabad már bedőlni a sok előzetesen kikáltott dolognak, trailernek, ígéreteknek... még ha jónak is tűnik összességében a produktum. Mert valljuk be, a Ubisoft mindig is jó volt a bemutatók elkészítésében, de az utóbbi időben elég alárgya húzásaik voltak. Lehetőleg ki kell próbálni valamilyen úton-módon az adott játékot, hogy saját véleményt alkothass róla. Eddig is ritka volt, hogy előrendeltem valamit és ez ezek után sem lesz jellemző... Viszont a Watch Dogs-ot az előzetes negatív vélemények ellenére is ki fogom próbálni most már mindenképp, mert ami ennyire megosztó, az már felkelti az ember figyelmét.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 04 sze , 11:17
Game-er

Regisztrált tag #1028
Shepi nagyon nagy csodára ne számíts,amit a legelsô trailerekben láttál azt felejtsd el.
Én jól elvagyok vele,mert nekem új ez a dolog és az apróbb hibáit eltudom fogadni,mert annyira nem vészesek.Neked is azt mondanám mint Tom-nak,hogy kicsit nézz bele YouTube-on,majd jöhet a döntés.
A beszámolómból gondolom úgy is látod,hogy a játék történetvezetése hibátlan és szerintem neked is tetszeni fog.A mini-játékok pedig segítenek kizökkenteni a fô történetbôl,ha már besokaltál. (jó értelemben)
Én az online-multi miatt viszont nagyon örülnék neki ha te is beszereznéd,mert biztos vagyok benne,hogy jól ellennénk vele.
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2015 márc 11 sze , 01:45

Regisztrált tag #3860
nagyon tetszik a cucc... de Wii U-ra 9000 PC-re 10 ajro... Season Passal...

Ezek a képek Wii U-s grafikát takarnak?

[ Módosítva 2015 márc 11 sze , 03:44 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2015 márc 11 sze , 03:26

Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2146
Biztosan. Küldjek képeket, hogy PC-n full graffal hogy néz ki?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 11 sze , 03:48
Game-er

Regisztrált tag #1028
TomChaos írta ...

nagyon tetszik a cucc... de Wii U-ra 9000 PC-re 10 ajro... Season Passal...

Ezek a képek Wii U-s grafikát takarnak?

Nem gond,ha PC-re veszed meg,mert Shepi tegnap mondta,hogy majd ô is befogja szerezni magának Wii U-ra.
Ezek a képek XBOX360-as végigjátszásból valóak,de a Wii U-s sem rosszabb ennél.
Nekem semmi bajom a grafikájával,mert gyönyörû.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF