masinák

 

Fórumok
Watch Dogs
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TazmánÖrdög
2014 jún 18 sze , 02:43
Vendég

Az a gond, hogy hackelésen nem programba való ügyködést ért a játék, hanem valami ki/be kapcsolását, illetve vannak logikai feladványok amiket meg kell oldani, ilyen vezeték összekötögetős, feloldós, stb. Első esetben egy gomb megnyomása, második esetben egy analóg kar mozgatása kontra négyzet, szóval nem valami nagy dologra kell gondolni. Már túl vagyok kb. 15 küldetésen, vagy vagy 50-60, de a vezetési élmény és fizikája egy kalap ..... Nem is tudom ezt hogy képzelték. A többi tökéletes. Az átvezető videók is fantasztikusak. De nálam a GTA-t nem veri még most sem És mondják páran, hogy nem szabad a GTA-hoz hasonlítani.. Szerintem meg szabad mert onnan van az egész nyúlva. Még a gombkiosztások is megegyeznek, ezen besírtam amikor megnéztem

[ Módosítva 2014 jún 18 sze , 02:45 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 18 sze , 02:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát a Gamepad-en gondolom a hack-eléseket azért máshogy fogják megoldani mint PS4-en különben nem tudunk Gamepad kihasználásról beszélni és szerintem ezt a megvalósítást ők is így gondolják.
Az biztos hogy van rá idejük még hogy übereljék a problémákat.
Bízom benne hogy ők is így gondolják.
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2014 jún 19 cs , 10:02

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Ez a gombkiosztós ki nyúlt kitől téma szerintem alaptalan... gondolkodjunk reálisan... vannak olyan különleges gombok ami pöccre pontosan ugyanott vannak? Ha te játékot készítenél nem raknád a fegyvercserét ugyanoda mondjuk? vagy a lövést? Direkt más kiosztást használnál? Dehogy... ami jó azt miért kell megváltoztatni? És ha ugyanaz, akkor már koppintás? Az első UT-ben középen van a célkereszt... akkor a COD és a BF koppintott?

amúgy én azt várom a játéktól, hogy ha már később jön, hogy a touchpad maximális kihasználása mellett, még az összes patch és DLC is benne legyen... tehát ne egy alapot kapjunk kézbe...
Vissza az elejére
KikiGames
2014 jún 19 cs , 11:13

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Igaza van TomChaos-nak, ez olyan mintha Mario-ba a R-el futnál és az y-al ugranál. D:
Vissza az elejére
TazmánÖrdög
2014 jún 19 cs , 01:28
Vendég

Én nem alapvető funkciógombokról beszéltem, hanem még a kocsiban a zenék váltására is ugyanaz a gomb van, sőt a dudálásra is. És hozzáteszem a legnagyobb baki amit eddig láttam a játékban: megyek megyek Chicago utcáin, mondom de szépen tükröződnek az ablakok az utcán és épületeken az üveg. Mondom megnézem magam. És NINCS semmiben tükörképe főhősünknek. Csak a háttérnek. Valljuk be, ez NEXTgen játéknál 2014 derekán elég gáz. Lehet vámpír a főhős, de akkor meg lelőttem a poént. De hozzéteszem nem rossz a játék, csak akkora hájpja volt több évig, hogy azért a pénzéért (20K) többet várna a játékos, jelen esetben én. Ne értsetek félre, végig fogom tolni, csak jönnek a benyomások.

[ Módosítva 2014 jún 19 cs , 02:56 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 19 cs , 03:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én ezt a visszatükrözôdéses dolgot már jó ideje figyelem és alig van egy-két játék amiben ezt megvalósították.
Az új Assassins-ben sincsen például.
Mondom nagyon kevés olyan játékot láttam ahol volt tükörkép.
Szerintem azért nincsen a karaktereknek tükörképe,mert macerás lenne megoldani hol van,hol nincsen.
Super Mario Galaxy-ban is volt tükörkép az oratórium közepén ahol Rosalina-ával tudtunk beszélgetni,de ott is elég érdekessen volt megoldva.Amikor már szinte a betonon jártam még akkor is volt tükörképem.
Szerintem macerás a megvalósítása.
Tehát ezt nem lehet negatívumnak felhozni.
Vissza az elejére
Weboldal
TazmánÖrdög
2014 jún 19 cs , 04:13
Vendég

Ez csak igényesség kérdése, mer ugye erőforrás és akarat. Mármint a vas erőforrása. Ha a GTA V-ben PS3-on sikerült, akkor nehogy már PS4-en vagy WiiU-n lenne olyan nehéz megvalósítani. Ez számomra nagyon szomorú, összedobták nagy hájppal oszt 'jóvan.. Nem adok neki fél évet, félárban fogják az ember után dobni. Sajnos én benyeltem jelen esetben a hájpot. Jövőben már körültekintőbb leszek.

[ Módosítva 2014 jún 19 cs , 04:14 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 jún 20 p , 10:54


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
TazmánÖrdög írta ...

Én nem alapvető funkciógombokról beszéltem, hanem még a kocsiban a zenék váltására is ugyanaz a gomb van, sőt a dudálásra is. És hozzáteszem a legnagyobb baki amit eddig láttam a játékban: megyek megyek Chicago utcáin, mondom de szépen tükröződnek az ablakok az utcán és épületeken az üveg. Mondom megnézem magam. És NINCS semmiben tükörképe főhősünknek. Csak a háttérnek. Valljuk be, ez NEXTgen játéknál 2014 derekán elég gáz. Lehet vámpír a főhős, de akkor meg lelőttem a poént. De hozzéteszem nem rossz a játék, csak akkora hájpja volt több évig, hogy azért a pénzéért (20K) többet várna a játékos, jelen esetben én. Ne értsetek félre, végig fogom tolni, csak jönnek a benyomások.


Mi egyenlôre pont ezért várunk a konzol vétellel. PC-n ezerszebb szebb a játék, mint konzolon és jóval olcsóbb. A miért fizessek többet a kevesebbért alapon...

[ Módosítva 2014 jún 20 p , 10:56 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 jún 20 p , 10:10
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én azért várom hogy kidobják Wii U-ra és kipróbálhassam.Csak már jönne ki....
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2014 jún 20 p , 10:16


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Ami késik, nem múlik
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2420 másodperc, 0.1351 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,562kb