masinák

 

Fórumok
Touch & Play Nintendo Classic Highlights
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Virtual Console játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 máj 01 p , 01:24
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A mai nap alkalmával megjelent a Touch & Play Nintendo Classic Highlights nevü alkalmazás az eShop-ban,aminek segítségével a régi nagy NES és SNES klasszikusokba kapunk betekintést háromperces próba formában.Nincs más teendönk mint rendelkezni pár amiibo-val,amiknek segítségével tudjuk aktiválni a klasszikusokat.


[ Módosítva 2015 máj 01 p , 01:25 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 ápr 30 cs , 11:56
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ma felkerült ez a klasszikus játékokat felvonultató amiibo-s alkalmazás az eShop-ban.Nem tom fog-e tudni újat mutatni nekem NES és SNES játékok terén,mivel anno a Connection Ambassador Promotion keretén belül sikerült az addigi nagy klasszikusokat leszednem a Wii Shop-ból.




Az elsô amiibo-m aktiválása,ami jelenesetben a Smash Bros-os Sonic amiibo-m...




Jópofa megoldásban van kitalálva ez az egész.Tetszik ahogy mocorog a meglepidobozban a még nem tudni,hogy mi lesz játékunk.
És dobpergés....
Az elsô játékunk a Kirby Adventure (NES),ami anno gyerekkorom egyik nagyon nagy kedvece volt.Emlékszem nagyon szerettem volna karácsonyra,de sajna nem kaptam meg,mert akkoriban nagy luxus lett volna egy majdnem 10.000Ft-os videójáték.Persze késôbb Wii-n a Connection Ambassador Promotion nevû lehetôséggel sikerült megszereznem és vele együtt nagyon sok más örökzöldet is.




Szóval a Sonic amiibo-mhoz hozzárendelt játék a Kirby Adventure (NES).




Amit tudni illik még az az,hogy ha a Sonic amiibo-nkat újra hozzáérintjük az NFC-nkhez úgy a (jelenesetben) Kirby Adventure játékon belül egy új pályára tesz minket az alkalmazás ahol újabb három perc áll a rendelkezésünkre.A Kirby Adventure-ön belül összesen hét kezdési lehetôségünk van.




A Smash Bros-os Samus amiibo-m által aktivált játékom pedig a The Legend of Zelda A Link to the Past! (SNES).




Toad amiibo-m által aktivált játékom egy szintén nagy örökzöld,amit anno még a jó öreg Dévényi Tibibácsi is kellô képpen bemutatott nekünk a "Helló-halló elektor kalandor"-ok címû mûsorában,amit személy szerint nagyon szerettem nézni.Persze akkor már javában tombolt bennem a Nintendo vér.
A játék neve a Super Mario Bros (NES).




A Super Mario-s amiibo-m nem mást aktivált nekem mint a Metroid (NES) nevû játékot.




Luigi amiibo-m a The Legend of Zelda-át (NES) aktiválta nekem.




Ó,igen...Peach-nek sikerült egy nagyon nagy kedvencet aktiválnia,ami a Super Mario World (SNES).Sirály!




Yoshi amiibo-m gyümölcse pedig a Kid Icarus (NES) nevû játék...




És elérkeztem az utolsó amiibo-mhoz is,aki Bowser és az ô által aktivált játékom pedig a Kirby Super Star (SNES),ami ugyan csak egy nagy kedvenc volt anno és most is.




Ennyi lett volna az általam bemutatott amiibo-s játék felhozatal ismertetése.Ez az alkalmazás pont elég ahhoz,hogy kedvet adjon minden retró game-ernek a régi nagy örökzöldekkel való game-eléshez,ami nálam tökéletesen meg is történt így arra az elhatározásra jutottam,hogy hamarossan újra elôkerülnek a Virtual Console-os játékaim és tartok egy retró napot,amikor elmerülök újra a gyerekkoromba.




[ Módosítva 2015 máj 01 p , 03:29 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1580 másodperc, 0.0667 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 43. Memória használat: 1,277kb