masinák

 

Fórumok
Assassin's Creed 3
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2012 jún 16 szo , 09:26
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Az Assassin's Creed III főszereplője Connor lesz, egy félig indián, félig amerikai fiú, aki Eziótól eltérő személyiséggel bír, noha hasonló motiváció hajtja az orgyilkosok közé: a bosszú, ugyanis Connor faluját elpusztítják, hősünk pedig egyedül kell szembenézzen az amerikai polgárháborút a háttérből machináló Templomosokkal. Igen, a történet ezúttal is az Asszaszinok és a Templomos lovagok közti évezredes ellentétre épül, bár kissé árnyaltabban, mint a második részből kinőtt Ezio-trilógia esetében. A helyszín is változik, hisz ezúttal nem Európában és a Közel-Keleten, hanem Észak-Amerikában kalandozunk, egy épp, hogy felépülőben lévő civilizációval körbevéve --igen, a nagy, emeletes épületeket el lehet felejteni, Connor az erdők mélyén, a fák lombjain akciózik olyan agilisan és gyorsan, ahogy elődei tették a beépített környezetben. A játékban most is nagy szerep jut a híres történelmi szereplőknek és a valós események közé szőtt fiktív eseményeknek, Connor pedig orgyilkosságról orgyilkosságra nyergelve göngyölíti fel utóda, Desmond utolsó ügyét (igen, az Assassin's Creed III-ban Desmond története is lezárul). Connor fegyverei közül kiemelkedik a tomahawk, mely indián származása révén az egyik legfontosabb eszköz a játékban. Lehetőség van vadászni is, hogy legyen élelmünk és pénzünk a különböző fejlesztésekre, de fontos kiemelni, hogy a történetbe ültetett évszakváltozás miatt télen jóval nehezebb dolgunk lehet a nyomok eltüntetését illetően, mint mondjuk nyáron. Ha már évszakok: a grafika meggyőzően adja vissza a különböző időjárási effektek "áztatta" környezetet, és bár a városok ezúttal kisebbek, a köréjük épült, hatalmas erdős-hegyes vidék olyan szépséggel ajándékoz meg bennünket, amilyennel még nem volt szerencsénk találkozni a széria történetében.



[ Módosítva 2015 máj 04 h , 03:16 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 jún 16 szo , 09:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egyébként érdekes game,nem tom milyen lehet azon kívül,hogy meseszép,aki ismeri a sorozatot az írhatna egy részletes beszámolót a game-rôl.
Plusz itt van egy majdnem hat perces gameplay vidi.....

Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2012 jún 16 szo , 10:37

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Én már játszottam régebbi Assasin's Creed-ekkel, viszonz ez valahogy jobban megfog mint a többi, talán, talán nem is tudom. A helyek, vagy az akciók?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2012 jún 17 v , 01:13
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Videó alapján jónak tûnik,de a videó az kevés egy játék megítéléséhez.
Mindegy ez is a listámon van.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 aug 08 sze , 01:46
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Egy kis érdekesség (rábeszélés)......... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2012 dec 06 cs , 07:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ha érdekel egy teszt a játékról,akkor csekkold..... {link}
Vissza az elejére
Weboldal
Clyde
2014 aug 06 sze , 10:26

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
No, valahol szóba került ez a játék a 3d kapcsán és írtam, hogy megrendeltem. A játék azóta megérkezett és egy gyors próbát már nyomtam is. Valóban támogatja a 3d-t és nem csak az inficolor-os szabványt. Azon kívül van még stereoscopic half-sbs, meg half-ou is. Az utóbbi 2 értelemszerüen csak 3d tv-n működik, az inficolor pedig bármilyen kijelzőn és a gamepadon is. A másik dolog ami a rövid próba alatt kiderült, hogy igazak a pletykák, a wii u verzió valóban odaver a ps3/x360-nak. Látszik, hogy odafigyeltek rá a fejlesztők és nem csak egy gamepad-map funkciót pakoltak bele. Bárcsak mindig ilyen játékot kapnék £5.95-ért postával
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 aug 07 cs , 01:25
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én is bízom benne,ha fellendül a Nintendo szekere több lesz a minôségi cucc.
Pont ezért is bízok benne,hogy bezár minden hack-el kapcsolatos kiskaput még az elején a Nintendo.
Amúgy köszi az ismertetést,lehet én is beszerzem majd késôbb ha meg lesz az TV-m.

[ Módosítva 2014 aug 07 cs , 01:27 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 máj 05 k , 05:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Érdekelne egy dolog ebben a játékban.
Mivel én még kezdônek számittok az Assassin's világában,feltünt a Black Flag-ben,hogy ennek a résznek a fôszereplôjének holttestére bukkantak és a jobb karja pedig meg volt égve.
Nos a kérdésem az lenne,hogy ezek az Assassin's részek mind más szereplôk játszák vagy egy?Valamint hogy is van ez...?Minden rész a jelenben kezdôdik,majd valami kütyü segítségével visszaugrunk az idôben vagy hogyan is van ez...?
Bár igaz holnap megérkezik ez a harmadik rész is,de valószínû,hogy mostanában nem fogom tudni elkezdeni,mert még a négyet sem fejeztem be,plusz ott van a Rayman Legends és még majd jönni fog a Splatoon és a Yoshi is.
Ennyivel meg szerintem nem lövöm le a poént.

[ Módosítva 2015 máj 05 k , 05:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2015 máj 06 sze , 07:57

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
A 3-nak van a legjobb storyja... csak készülj fel, hogy az inkább már tényleg Assassin's Creed, nem pedig kalóz szimulátor... én imádtam a Black Flaget félre ne érts. A legkirályabb rész... de azért aki játszott az előző részekkel tudja, hogy inkább kalóz szimulátor mint AC. De gyerek koromban Kalóz > Dínó kutató > űrhajósnak készültem. Így hát nem is fáj a dolog.

A 3. részben zárják le a storyt, minden ami utána van tehát sorrendben a Black Flag, Unity, Rogue, Chronicles... inkább már ilyen tessék lássék tehén fejés. Ezért is szidja őket mindenki. Meg mert ugyan azt nyomják le sokadszor is a torkunkon...

A történetről röviden: Minden élőlény amiben vér folyik, kvázi egy film... az adathordozód pedig a véred. A tudósok ezzel magyarázzák azt, hogy bizonyos dolgokra esetleg emlékszel, holott sosem csináltad vagy jártál ott... ilyen pl.: hogy egy újszülött madár is tudja, hogy télen melegebb éghajlatokra kell vándorolni, pedig senki nem mondta neki. Erre mondják azt, hogy a véredben van.
Adva vagyon egy cég, melynek neve Abstergo Entertainment. Az abstergo kifejlesztett egy gépet, aminek a neve Animus. Ebbe az egyén belefekszik vagy használják a vérét, és képesek vagyunk megjeleníteni az őseinek az életét az adott vérvonalon. Így tudunk mászkálni az időn át. Na most jön egy csavar. Igaz, hogy bele bírunk nézni más emlékeibe, de nem tudunk rajta tekerni előre hátra. Ledob egy ponton, és kvázi végig kell éljünk egy gondolatmenetet ahhoz, hogy az emléket megértsük... Így van a halott ürge, Desmond Miles aki a modern időben él, és az ő emlékeit turkáljuk halálra. így a black flagben lévő Kenway az ő leszármazottja. Altair -> Ezzio -> Kenway -> Haytham -> Connor mind ugyanaz a vérvonal.

Nos innentől nem akarok semmi spoilert lelőni ha még nem láttad a cuccot... de eléggé komoly oka van annak, hogy az ő emlékeit kutatgatjuk... képzelj ide minden hollywoodi összeesküvés elméletet és fűszerezd meg történelmi tényekkel... ez az AC.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2021 másodperc, 0.0635 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,544kb