masinák

Fórumok
A Wii U helyzete
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo-s blogok  Blogok

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbiii
2014 szept 04 cs , 12:43

Regisztrált tag #5364
Regisztrált: 2014 márc 26 sze , 11:28
Üzenetek: 15
Sziasztok!

Norbiii vagyok, blogger, többnyire a Nintendoról blogolok lassan már két éve. Most elkezdeném ezen a nagyszerű oldalon az első bejegyzésemet is, olvassátok sok szeretettel.

Wii U:

A Wii U helyzete véleményem szerint egyre jobb, és közel sem olyan rossz, mint ahogyan egyesek beállítják. Bár a játékkonzol nem a legjobban rajtolt, de a fejlődés, a tendencia folyamatosan jobb. Erre jó példa, hogy az elmúlt hónapokban több Wii U-t adtak el, mint XOne-t. Nem is olyan rég, még 1.7 milliós előnye volt a Nintendo konzoljának az MS konzoljával szemben, és ez a szám most már 2.1 millióra duzzadt. Az igazsághoz persze hozzátartozik az is, hogy az Xbox One, még sok országban nem jelent meg, na meg a Wii U 1 évvel korábban jelent meg.

Wii U-ra többek között jön majd Yoshi-val, Toad-al egy külön játék, lesz Mario Party 10, Zelda, és még lehetne sorolni, de ezeket vagy hasonló címeket már jóval előbb kellett volna megjeleníteni a gépre. A Nintendo-nak bele kell húznia, kellenek még exkluzívok, egyre több és több!

Én várnék egy teljesen új oldalnézetes Donkey Kong-ot, például a SNES-es DKC2 folytatását. Valljuk be a Tropical egy kicsit Returns szagú lett, több újítást vártam volna, de ugyanez volt a helyzet a NSMBU-val is, az alapok a Wii-s verziót tükrözik.

Szóval hajrá N, hajrá Wii U, mutassuk meg, hogy amíg a FÖLD KEREK, ADDIG MINDIG LESZNEK N-sek!!!!!

[ Módosítva 2014 szept 05 p , 12:08 ]
Vissza az elejére
KikiGames
2014 szept 04 cs , 02:39

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Ezt hogy kell elképzelni? Mindig frissíted majd ezt a topikot, mert akkor követni fogom.
Egyébként hatalmas egyetértés részemről, a Nintendo még nem haldoklik, csak egyesek előre eltemetik.
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 szept 04 cs , 05:15

Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2197
Az tény, hogy rosszabbul szerepel az elődjénél, de ahogy írtad még mindig a 2. helyen van és simán közelebb csúszhat az első helyhez, ha végre kijönnek a nagy címek, mint a Bayonetta, Super Smash Bross, Zelda. Bár így is exkluzívok terén a WiiU vezet. Az Xbox-ra nincs nagyobb megjelenés (csak a tom raider- ami majd később úgy is mindenre kijön), a Sony meg főleg remestereket gyárt mostanában. Van egy űr, amit kihasználhatna a Nintendo.
Vissza az elejére
BelsoValtozas
2014 szept 04 cs , 05:55

Regisztrált tag #2733
Regisztrált: 2010 okt 18 h , 07:57
Üzenetek: 53
Az XO jelenlegi bukdácsolása kedvez a Nintendónak, de hosszabb távon a Microsoft szerintem behozza a lemaradást. A Wii U egy nagyon jó kis gép, de egy átlagos játékos számára csak "második" konzolnak és nem biztos, hogy mindenkinek kell második konzol (idő/pénz miatt). Ezt úgy értem, hogy hiába kiválóak az exkluzívjai, kategóriánként még mindig csak egy-két igazán jó játéka van, míg a másik két next gen gép kínálata a 3rd party support miatt idővel jelentősen megduzzad majd. A Wii U kínálata viszont ilyen ütemben nem tud majd nőni Minőségben hiába a legjobb az N, aki nem rajongó, az nem fog minden programot megvenni (mert nem az ő világa), a néhány érdekes miatt pedig nem biztos, hogy vesz U-t. Annyi rajongó (aki megveszi a konzolt a nagy kedvencek miatt és majd minden bejön neki) pedig nincs... Szerintem a U bukás lesz, de egyes körökben a minőségi kínálata miatt igazi kuriúzum lesz.
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 szept 04 cs , 07:41

Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2197
Az biztos, hogy minőségi. Nincs is az az fps mizzéria. A Nintendo nem ígérgetett 60 fps-t stb.-t és ennek ellenére szépen futnak a játékok. A "másik oldal" persze beígérte a 60 fps-t fullhd graf mellett és mi lett ennek az eredménye? Famerate esés játék közben, melyet igen csak észre vesz az ember. Zavaró, játékélmény csorbító. Ehelyett simán be lehetett volna lőni egy fix 45 fps-t és kutya baj nem lenne... Valószínűleg ezen változtatni fog a directX 12, de addig jönnek a minőségtelen játékok...amelyekre Pistike nagy mosolyogva mondhatja, hogy 60 fps-en fut (laggolva).
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 szept 05 p , 12:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12301
KikiGames írta ...

Ezt hogy kell elképzelni? Mindig frissíted majd ezt a topikot, mert akkor követni fogom.
Egyébként hatalmas egyetértés részemről, a Nintendo még nem haldoklik, csak egyesek előre eltemetik.

Nincsen rá szükség szerintem.
Megcsináltam úgy,hogy a Nintendo-s blogok fô fórumon belül csináltam egy Blogok fórumot és ide annyi blogot lehet kreálni ahányat csak akar.
Az egészben így az a jó,hogy minden blog egy helyen megtalálható lesz és a különbözô témájú blogok mégsem fognak egybefolyni,mert a különbözô témájú blogok külön topikban lesznek.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbiii
2014 szept 06 szo , 12:02

Regisztrált tag #5364
Köszönöm mindenkinek a válaszokat:

KikiGames: Így van, a Nintendo-t sosem szabad temetni!

Myrte: pontosan, jönnek majd a húzócímek, amik javíthatnak a helyzeten.

BelsoValtozas: A Wii U sokak számára első konzol, szerintem csak azoknak második, akik nem szeretik annyira ezt a világot, vagy jobban szeretik a másikat.

Norbi: Köszönöm névrokon, örülök, hogy a blogos ötletemmel tudok/tudtam segíteni.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 szept 06 szo , 03:15
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12301
Hajrá!
Vissza az elejére
Weboldal
humi1
2014 szept 06 szo , 08:35
BOGARAS

Regisztrált tag #3001
Regisztrált: 2010 dec 08 sze , 05:25
Lakóhely: Tiszaújváros
Üzenetek: 762
Nem kell ezt túspirázni!
A mondás mint most is igaz! Amelyik kocsma nem megy az bezár. Ez megy a nagyvilágban is.
Vissza az elejére
Norbiii
2014 szept 09 k , 07:11

Regisztrált tag #5364
humi1: Nem értek veled egyet, azért ez nem ennyire egyszerű, de majd meglátjuk.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF