masinák

 

Fórumok
Hyrule Warriors
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Shepard
2014 dec 15 h , 07:05
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Nem kell hozzá feltétlen pro controller (bár azzal jobb és kényelmesebb). Co-op-ban az egyik játékos a Gamepad képernyőjén nyomul, a másik a Tv képernyőt bámulva nyomkodhatja a kontrollert.
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 15 h , 07:14

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Én meg akartam venni... erre szóltak, hogy idén elfogyott pedig esetleg egy karácsonyi DLC leárazás esetén hogy örültem volna...
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 dec 15 h , 08:48


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nekem mákom volt, az utolsó darabot vittem el az 576-ból.
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 15 h , 09:31

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
576 irreálisan drága... csak akkor rendelek onnan ha már nincs más út... (bár az e-digitalosok még náluk is trógerebbek... nekünk meg pont velük van szerződésünk... bassz...)
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 dec 15 h , 09:46


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
13.000 Ft. Szerintem nem vészes. A konzolvilágban 12500 ft, a gamesphopban is 12500 ft. Meg ugye, ha nem Pesten élsz, erre rájönne a szállítási díj (persze egy adott értékhatár fölött már nincsen). Meg kell nézni mi hol mennyibe kerül.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 15 h , 03:51
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Shepard írta ...

Nem kell hozzá feltétlen pro controller (bár azzal jobb és kényelmesebb). Co-op-ban az egyik játékos a Gamepad képernyőjén nyomul, a másik a Tv képernyőt bámulva nyomkodhatja a kontrollert.



Tudom,hogy nem kell hozzá nem is azért mondtam,hanem mert már régóta szerettem volna magamnak egyet.
Vissza az elejére
Weboldal
north
2014 dec 30 k , 12:35

Regisztrált tag #4228
Regisztrált: 2012 máj 11 p , 08:41
Lakóhely: Miskolc
Üzenetek: 399
Na kérem szépen magam is beszereztem egy ilyen Hyrule Warriors nevű játék szerzeményt, és most leírom véleményem
Tehát monumentális gondolataim manifesztációi melyek mondatok formájában realizálódnak limitált mentális képességeitek számára. Persze ezek nem mind akceptábilisak
Ha ez megtörténik akkor
Dialógusunk kontinuitása megszakad. Nem jön létre az argumentumok szintézise.
Szóval a kerettörtének:
Egyszer volt hol nem volt. Voltam én ki karácsonyi pénzecskéjéből eltervezte,hogy vásárol magának ruházmányt mert az év 365 napjában meztelenül járni már kezd monoton lenni de sebaj mert azt is terveztem hogy a ruha vásárlás után kompániát kötve bátyám bankkártyájával megvásárolok egy WiiU játékot. hát elindultam a város felé a rettentő újnak számító villamoson...Na álljunk meg egy pillanatra... Hisz ti nem is erre vagytok kíváncsiak...FF>>
Szóval ott voltam az 576-ban...FF>>...Hazaértem bátyámmal és lecuccoltunk...FF>>...Na most jön az izgi rész hohohohóóó....
Szóval a játék...de előtte kezdjük a borítóval
Szép színek ahogy mondá anyám aztán semmi csicsa Zelda Link és ez a csaj KI EZ A CSAJ? Ki hívta ide menjen haza nincs neki jobb dolga mint hogy random játékban tűnjön fel
na mind1 üssük fel a Hyrule warriors weboldalát tudjuk meg ki a csaj és mi a száma Lássuk csak lássuk csak AHHA Lana. Ki vagy te drága ? nézzük csak fehér mágia erős mágikus könyv a dekukkal kóperál...hm..hmm... ez itt nem hagy nyugodni:
"has made it her personal responsibility to stop the evil overtaking Hyrule."
SZEMÉLYES FELELŐSSÉGÉNEK ÉRZI, HOGY MEG ÁLLÍTSA A HYRULE-T FENYEGETŐ GONOSZT? Galambom ki hívott téged? HOL VOLTÁL AZ ELMÚLT X RÉSZBEN? mindegy lehet lemaradtam valamiről nem számít jól jön a plusz egy fő.
Nézzük a borító hátoldalát:

Nincs felesleges infó csak a tömény lényeg ez tetszik, kellően jó képek a karakterekről, buzdító szöveg..Kell ennél több? Na majd kiderül
a képen látható, hogy Offline 1-2 Online 2-4 hát nekem az online rész lemaradt
Nem baj Támogatja a nunchuk-ot és a Wii mote-ot ez a lényeg
Várjunk csak mi az a zöld háromszög a borító jobb alsó sarkába MINEK AZ ODA, várjatok nem csak a képen látható BETA borítón van rajta rajta van ez az eredetin is. WHY?
Anyway lépjünk tovább...Az a k***a háromszög a Nintendo is részese az egy szemű háromszögnek OMG...Összeesküvés percenket olvasták...
Most pedig a játék...Túllépek azon,hogy zavar, hogy nem tudom a belső memóriára fel varázsolni a játékot ezáltal roncsolom a gép belső olvasóját amit piszkosul drága javítani és cserélni is....
Lépjük be a menübe Van itt minden mi szem szájnak ingere
Nem térek ki a módokra mert nem teszteltem le mindet csak az Adventure Mode-ot kicsit lehetett volna a menüt animálni mint például a Naruto ...Storm 3-ban van minden menüpontnak hatása a háttérre, de megbarátkozom ezzel is.
Miután van tapasztalatom az ilyesfajta harc szimulátorokban így a Hyrule Warriors harc/játék rendszere nem új számomra,
szóval kezdődjék a csihi-puhi.
Az első misszió-t bátyám játszotta végig így nekem a második, az Eldin Volcano-s pálya jutott
A játék a szokásos rendben folyt foglald el ezt öld meg azt stb ami egészen tetszett mert kaszabolsz mint állat ki lehet ereszteni a gőzt rendesen.
Csak, hogy a szövetséges csapatok és a főnökök tehát rajtam kívül minden szövetséges hihetetlenül papír.
Elmész A bázisra elfoglalod aztán B-re Utána vissza A-ra aztán menj C-re mert ott pusztul Impa...stb jó oké nyújtani kell a játékot de ne nyafogjanak öt percenként, hogy ez a bázis elbukik úgy hogy 5 perce voltam ott. Végül is nem baj nekem tetszett is
Link rendelkezik a szokásos tündi bündivel kinek neve nem volt túl maradandó a fejemben de mindig amikor fel hívja a figyelmemet valamire egy kis japán lány hang szólal meg hogy LINK SAN HÁÁT NEM CUKI komolyan a "Hey listen" maradhatott volna.
Grafika: Itt azt mondom, hogy OMG ennek a játéknak nincs párja egy konzolon sem, mindegy,hogy Dynasty Warriors, Warriors Orochi, Samurai Warriors, Sengoku Basara. A Hyrule Warriors kiemelkedik közülük nem csak játékmenetileg de a grafika egyszerűen lélegzet elállító
A karakterek szépen kidolgozottak, a környezeten lehetett volna kicsit fabrikálni több fűcsomóval de végül is nem ez a lényeg.
Ami legjobban tetszett az az élsimítás sehol egy recés pixel IMÁDOM



Igen tudom nem egy Unreal Engine 4 de kit érdekel egy Nintendos játéknál sosem az a lényeg milyen grafikával készül hanem milyen jó játékmenete van.
Ha ezzel nem tudsz megbarátkozni, az a te bajod
Sajnos itt is megjelennek az FPS Droppok de csak akkor ha elő hozok egy tele effektelt mozdulatot a tömeg közepén utána vissza áll.
Grafika 8/10
Zene: Itt eldobtam az agyam ROCK+ZELDA=egy ÜBER FAIN Soundtrack nem is kell többet mondani róla
10/10
Játékmenet: A társaim buta viselkedése miatt és az Online játékmód hiánya miatt
csak 8/10

Összegezve nagyon jóra sikeredett attól függetlenül, hogy a játék csak kis szeletét ízlelgettem de ezek után bátran mondhatom hogy a Hyrule Warriors ajánlott minden WiiU tulaj számára
Összegzett pontszám: 9/10


Na ideje lesz bejezni mert Tudom, hogy ott vagytok valahol, hogy olvastok, és tűrtök nap mint nap, még ha nem is mindig tudtok róla. De eljöttem, hogy segítsek, hogy elhozzam a világot, ahol a zene nem lakodalmas, a mozi nem multiplex, a mosópor nem intelligens, és a telefonod nem hazudik… szavak nélkül. Egy világot, ahol a hűségről nem a nyilatkozat jut eszedbe, és a kávé nem a legtöbb mi adható. És, hogy tisztán lássatok, adok nektek testvért, aki nem nagy, és világot, ami nem való. De most már nem írok több karaktert mert nagy lesz az Internet adó és a negyedik oldalra, meg biztos más is akar írni, szóval. A többi már rajtatok múlik.”


[ Módosítva 2014 dec 30 k , 12:42 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 30 k , 01:09
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Megmondom ôszintén én pont ezt vártam ettôl a játéktól.
A grafika ahogyan te is mondtad csodálatos ezt már a Miiverse-re postolt képeken is jól lehetett látni.
Viszont egy valamit nem értek: Online 2-4,majd azt írtad,hogy nyema online-multi.Akkor most egyáltalán nincs semmi online tartalom?
Amúgy jó volt megint csak olvasni a beszámolódat,jókat lehet rajta derülni,de közben a lényeg is benne van.
A késôbbiek során nekem is beszerzôs lesz ez a játék.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2014 dec 30 k , 01:33


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Sajnos kihagyták az online szekciót. Remélem ezt később pótolják egy update-tel (El tudom képzelni, mert az előző egy kicsit fabrikált a játékon. Ráadásul egész jól fogy nyugaton).
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 30 k , 02:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A dobozon fel van tüntetve az Online?
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1906 másodperc, 0.0611 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,578kb