masinák

 

Fórumok
Lego City Undercover
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2013 nov 16 szo , 02:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi az infót!
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2014 dec 28 v , 08:28

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Én nagyon jól szórakoztam vele de szeretnék hozzátenni neked egy kis extrát... majd ha a gépen írok elküldöm...
Vissza az elejére
Clyde
2014 dec 28 v , 09:26

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
És mizu van a vácsdogszal, vagy még a jézuska sem volt hajlandó azt hozni? Ha már megvan a Captain Toad Treasure Tracker én inkább azzal játszanék
Vissza az elejére
TomChaos
2014 dec 29 h , 12:12

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Szóval... amikor én játszottam a játékkal, akkor mint minden legós játékban már megszoktam azt, hogy az extra menü alatt van egy hely ahova kódok tömkelegét lehet betáplálni... másik kinézet másik kocsi satöbbi, de bevallom ez annyira azért nem hatott soha meg. Minden legó játék tömbe van az ilyennel szóval... nem és kész.

ELLENBEN! Ha kimész a rendőrség elé a kezdő helyen van két garázs és közte egy konzol... ez meglepett, mert nem tudtam mit kéne vele kezdjek egészen addig amíg rá nem találtam csak úgy a boltban sétálgatva (IGEN 26 vagyok és rendszeresen sétálok egy Lego boltba ha városba vagyok mert kis korom óta imádom őket... problem???) találkoztam 2 lego szettel is. Az egyik pl ez:
{link}
A kép fölső sarka elégé beszédes szerintem. Tehát létezik 2 lego szett amit ha megveszel akkor + küldetéshez juthatsz hozzá... naaa ez már valami... két kocsit lehet begyűjteni, de küldetés árán nem pedig csak kódokkal dobálózva... mondom ez remek! Már majdnem elérzékenyültem és gondolkodtam tán beruházok reá amikor eszembe jutott... nem kéne inkább előbb életem megrontóját a Zinnternettett segítségül hívni hozzá?

És csak, hogy annyira nagy arc legyek, hogy még keresgélned se kelljen: 3D74QF9 vagy 3GCC7XR vagy N7NN4F9 kódokat találtam most így hirtelen...

úgy emlékszem, hogy az egyik kocsi a fenti képről a piros sportkocsi a másik egy fekete hummer... próbáld ki és jelezz vissza működött-e a kód, mert lehet más oldalról kerítettem régen. De légy oly kedves írjál róla egy előtte utána fényképes részt Had nosztalgiázzak...

Amúgy a játék nekem nagyon tetszett... igaz ajánlatos hozzá a jó angol tudás... a kedvenc részem az volt amikor be kellett valahova menjek ahol maffiózók fogadtak és bemutatták őket mire megszólal a narrátor: "itt volt a nagy Jonny Spoiler is..." mire odahajol a faszi hozzád és azt mondja: "a következő pálya elején menj balra és ott egy super brick" XD szakadtam... szerintem nagyon jó játék volt. Csak sajnos a röpködős részek rosszul sikerültek benne...
Vissza az elejére
hunMyrte
2014 dec 29 h , 12:59


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Igen igen. Anno mikor jött ki a játék, Iwata-ék csináltak is videót, hogy ha ezt a szettet kirakod, akkor kapsz hozzá egy kódot, amit a játékban tudsz hasznosítani.

Olyan kedvet csináltok itt a vételéhez, hogy mindjárt én is rohanok a boltba megvenni
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 03:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Pontososan ezért vagyunk,ezért van a topik és amikor ilyeneket olvasok szinte a sírás is folytogat.
TomChaos köszi a kedvességedet és a leírást,nagyon jó volt olvasni.
hunMyrte szerintem menj és vedd meg.
Ô...egy tesztben olvastam,hogy az egyetlen negatívumnak azt hozták fel,hogy rövid a játék.Nos ehhez egyelôre nem tudok én semmit hozzáfûzni,de hogy ezt szemelött tartsam mindig nagyon sokat kólicálok LEGO City más pontjain a célt elkerülve,hogy gyûjtögessek és felfedezzek dolgokat,szóval így teljesen kiszorítom azt a tényt hogy rövid a játék...már ha ez egyáltalán igaz.
Most dolgom van,de este 6-7 óra között újra Wii U-ban a korong és folytatom a kalandot.
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2014 dec 29 h , 04:08

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Én a repülős vezetést említeném nagy hibának meg, mert sajnos szerintem túl sok túl nagy ziccert hagytak ki miatta... emlékeim szerint nem mondanám rövidnek, és inkább buzdítanálak rá, hogy folytasd a sztorit kicsit, mert a tárgy kezelés olyan kicsit mint a Zeldában. Idővel kapod meg a cuccokat... amúgy pont most megyek egy 576 felé... ha van benn egy Hyrull Warriors akkor lehet ma gazdagabb leszek vele én is

Ja és héka! Este postolj már képet az ominózus helyről amit írtam és a benne lévő kocsikról...

meg hogy működött-e a kód
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 06:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azonnal rajta is leszek.

Amúgy a gyûjtögetést a kockák és a karika alaku elemekre gondoltam,abból annyit szedek össze amennyit csak akarok.
Nem tehetek róla,de szeretek összeszedni mindet,amit csak lehet.
Na,akkor letesztelem a LEGO-s kódjaidat aztán jönnek a képes infók róla...na meg a hálám érte bro.
Vissza az elejére
Weboldal
Clyde
2014 dec 29 h , 06:36

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
Várjuk, egyébként én is teljesen "begerjedtem" a játékra

...ja ez egyébként kajak exclusive cím?

[ Módosítva 2014 dec 29 h , 06:42 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2014 dec 29 h , 06:43
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Aszem igen exkluzív.

Hát Clyde nem azért mondom,mert nekem megvan,de ez egy valóban jópofa játék a jól megszokott LEGO humorral és a szines világával.Nekem nagyon bejön és eddig még nem találtam benne,olyan rész vagy bug-ot,ami zavaró lett volna.Nem akarok elfogultnak sem tünni mivel nekem eddig ez volt az elsô LEGO-s játékom,illetve laptopon volt még a LEGO Star Wars.Hallottam már olyant is aki azt mondta,hogy ez a rész nem annyira poénos mint a többi LEGO-s játék,de nekem eddig ez nem tünt fel még,mert még igaz csak az elején vagyok neki,de már így is volt jópár poén benne.


Kódok után néztem én is és ezekre bukkantam...


Result Code

Baseball Player : YCMWKP
Chan's Drakonas : DWJVCT
Classic Alien : CQSZBJ
Disguised Natalia Kowalski: HVGTPG
Gorilla Suit Guy : XKGZVJ
Karate Guy : MRPHVQ
Minotaur : SSVKCT
Ninja : FHSZYG
Pharaoh : NRRXYM
Pop Star : CNCNRH
Roman Soldier : WRSKVC
Samurai Warrior : RJYZHC
Soccer Player : SYFMWJ
Werewolf : GYSTQP
Relocator vehicle : VZHHDM

Bonus missions

3D74QF9
3GCC7XR
N7NN4F9

[ Módosítva 2015 jan 02 p , 02:48 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2249 másodperc, 0.0772 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,563kb