masinák

 

Fórumok
Watch Dogs
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
TomChaos
2015 febr 26 cs , 09:24

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Gyere norbi most esküszöm kedves leszek mer öcsire csinálom...

Amúgy ez akkora kiba fun hogy most döntöttem el hogy kajak megveszem... XD

Nézzétek fiaim szümthükell Norbert apátok a gaz törvényen kívüli hogyan menekül a naaaaagy és mélyen tisztelt Tom rendőrfőnök úr elől...





[ Módosítva 2015 febr 26 cs , 09:28 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 febr 26 cs , 09:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Azt elfelejtettem megírni,hogy látom amit írsz közbe nekem,így akár irogathat nekem pár boldogíto sort is.
Örömmel hallom,hogy be akarod te is szerezni a játékot,de elôre szólok,hogy ne számíts egy GTA-ra,mert akkor tégedet ismerve lehet csalódni fogsz.Nekem tetszik ez a Watch Dogs nagyon,de nem vagyunk egyformák,ezért inkább nézz YouTube-on pár Wii U-s Gameplay videó róla és az online-multi-s topikban felrakott videót csekkold le teljesen a végéig.Na én olyasmi ökörködésre gondoltam.

UPDATE...

Közben rájöttem,hogy az elöbb feltett kérdésemre a válasz az,hogy én magam lövöm be az adott pályát.Most néztem hogy a Mobilos App-on belül két fajta online-multi-s lehetôséget is kínál nekem a játék.
Az Online hack és a másik online-multi-t csak azután tudjuk nyomatni,ha unlock-oltuk.
Unlock-olásra egyelôre még nem tudom mikor van lehetôségünk,de az is lehet ha elég pontot gyûjtöttünk össze ebben a Mobilos App-ban és az utcai versenyzéssel akkor lehet azzal tudjuk unlock-olni,de lehet hogy a single módban van rá lehetôség.Nem tom,mert nagy a tárház. Az utcai verseny 2-4 játékos tolhatja online.Elég izgin hangzik,de azt már csak majd holnap fogom megnézni.
Ez az unlock-os pontgyüjtés pedig ne hogy azt higyjétek hogy nagyon hamar össze lehet szedni vele a pontokat,legalábbis ezzel a Mobilos App-al sokat kell játszani,hogy összegyûljön a kellô pontszám.Szerintem ez pont így van jól.

[ Módosítva 2015 febr 26 cs , 10:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2015 febr 27 p , 07:44

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Nem tudom milyen új unlockolható módról beszélsz, mert a mobil appban nincs több asszem...

Milyen pontokat kapsz amúgy? Azért kapod ugye mert velem játszol. Tehát te is kapsz. Nem akarok dög lenni, de én egész sok pontot kaptam az este Lehet te is gyorsabban kapnád ha...

... nem akadályoználak annyira, hogy ne tudj beérni a célba...

... amúgy figyeltelek és elég gyakran eltévedsz.



Mentségedre szóljon, eddig játszottam vele vagy 30 meccset... de csak 1 ember sikerült, hogy elmeneküljön előlem. Lelőtte a kopteremet...

[ Módosítva 2015 febr 27 p , 03:39 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 febr 27 p , 04:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az Wii U-s játékban való online-multi játékok megnyitásáról beszéltem.
Pontokat azokat kaptam,amit te az App-ban.A profilodnál is jelzi (lila csík).Plusz azokat a dolgokat,amivel fejleszteni tudsz.
Úgy sem ad sok pontot,mert egyszer végig toltam tegnap úgy hogy beértem,de akkor is csak alig adott valamit.Nem baj így legalább van szavatossága.
Amúgy azért keveregtem,mert olyan pálya volt belôve,ami csak a checkpoint-okat mutatta az utvonalat nem.

Tegnap este amúgy én is megpróbáltam a telefonos App-omat és tényleg talált embert,de rohadt nehezen.Egyet tolt velem,mert hamar elkaptam.
Jah,és az okostelós App-ban jobban szórja a pontokat mint Wii U-n.Jó ez a mobilos alkalmazás,de azért a Wii U-n sokkal parássabb,még ha nehezebb is.

Van még egy Watch Dogs-os emberke a Wii U Friend List-emen,asszem összespanolok vele,mert kajak nyomatnám már az Online-hack multi-t.


UPDATE...

Nem fogod elhinni Tom.Gondoltam meglesem mobilon az App-ot,hátha akad valaki,akit bosszanthatok kicsit,ekkor beugrott az ötlet....Mi lenne,ha megnézném,hogy tudok-e magammal játszani.És dobrávicesunec,de lehet ám.
Toltam pár kört Wii U-n hogy szerezzek pontokat,ez meg is volt,majd mobilon,hogy ott is tudjak harázsolni némi pontot.Az eredmény...kb 10 perces játék után mobilon majdnem a hatos szinten vagyok.
Amúgy mobilon ha bukom a küldit 300 XP-vel fejel meg,ha pedig nyerek akkor 500XP-vel.
Wii U-n azért ennél jóval kevesebbet ad,de mint mondtam a játékélmény a lényeg itt,mert az App ehhez képest csak nyugdíjasotthon.


A játékban meghack-elhetô összes tornyot,azaz mind a 13 darabot meghack-eltem és elkeztem fejleszteni az ezekbôl összeharázsolt XP-kért kapot pontokból Aiden Pearce-t is.Ennek hála jelenleg már sok mindent profin intéz a kis okostelója segítségével.A kettô online-multi-s lehetôséget még nem sikerült unlock-olnom,úgy hogy asszem holnap folytatom a fô sztorit és lehet a Mobil App-ban is összegyûjtöm a kezdeti 500 pontot,amibôl jelenleg ha jól emlékszem 158-nál tartok.Ha nem is ezzel tudom majd megnyitni az elöbb említett két online-multi-t,az viszont tuti,hogy ebbôl a pontból tudok majd fejleszteni az online-multi-s képességeimre.
Vazze... nagyon sok minden lehet itt csinálni ebben a játékban,sokat lehet fejleszteni és sokat elveszni a temérdek mellék küldikben és mini játékokban.
Én még mindig örülök,hogy megvettem és nem hagytam magamat lebeszélni róla.
A játék elején,úgy mond az elsô óráiban kicsit féltem,hogy nem fog majd kellôen lefoglalni,de minél több idôt töltök el vele annál jobban tetszik,sôt igazi öröm,amikor fejleszthetem Aiden-t és az új képességeit használhatom is.
Az "i"-re a pontot viszont majd az online-multi fogja feltenni szerintem,mert minél többet nézek belöle a YouTube-on,annál inkább szeretnék már én is nyomulni vele.Tiszta phenom az egész!

[ Módosítva 2015 febr 27 p , 10:55 ]
Vissza az elejére
Weboldal
TazmánÖrdög
2015 márc 02 h , 10:40
Vendég

Na, köszönöm, hogy rávilàgítottál a fejembe lévő hiányosságra. Én tovàbbta is azt tartom, hogy ez a játék egy felhájpolt, nulla fizikával rendelkező fos! És nem vagyok ezzel egyedül, olvass utána kurrens szakportálokon. És miért is ne lehetne a GTA- hoz hasonlítanI? Mert azt nem cseszték el? Félreértés ne essék, nem érdekel ki mit képzel, csak megszólítva éreztem magam, mint akinek baj van a fejével.....
Vissza az elejére
TomChaos
2015 márc 02 h , 02:28

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Igazából nem értem... kitörik a villanyoszlop meg hasonlóak és kicsit elröpül... 100 játékban láttam hasonlót. És a GTA sem tökéletes.
Fel van hypolva az nem is vitás. Csak kicsit csodálkozom a dolgon, mert annyira istentelenül leszólod. Én nem ültem fel a hype vonatra, nekem nincs mit várnom tőle. És szerintem nem az a szempont, hogy ezt elrontották azt nem... Egyszerűen közelebb van egy AC-hoz mint egy GTA-hoz. Vagy azért mert nyílt világú városban lövöldözős autóvezetős már ahhoz kell hasonlítani rögtön? Tehát egy Age of és egy Total War összehasonlítható mert Rómában játszódik?

Átnézve a szaksajtót, hype vonat oké... butítottak és hazudtak oké. De azért elég szép iparos munkát tettek le az asztalra vele így is. Szerintem te túlságosan csalódtál és nagyon dühös vagy rá... megértem. De látod... Norbikának tetszik. Ne szegjük kedvét, mert azt, hogy totál [moderálva] nem mondhatjuk rá mégsem azért 100%-ban...
Vissza az elejére
Clyde
2015 márc 02 h , 09:49

Regisztrált tag #4660
Regisztrált: 2013 márc 20 sze , 12:30
Üzenetek: 558
Ez a videó ha igaz, akkor már szinte játszhatatlan kategória. De persze valakinek még ez is tetszhet 3:50-től vannak csudijó értékek...

Spoiler:
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 02 h , 10:54
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
TazmánÖrdög írta ...

Na, köszönöm, hogy rávilàgítottál a fejembe lévő hiányosságra. Én tovàbbta is azt tartom, hogy ez a játék egy felhájpolt, nulla fizikával rendelkező fos! És nem vagyok ezzel egyedül, olvass utána kurrens szakportálokon. És miért is ne lehetne a GTA- hoz hasonlítanI? Mert azt nem cseszték el? Félreértés ne essék, nem érdekel ki mit képzel, csak megszólítva éreztem magam, mint akinek baj van a fejével.....



Nem neked írtam,de ha magadra veszed az a te bajod,viszont azért leírni egy játékot mert a fizikája nem olyan mint az igazi világban (ami nálam még simán belefêr,mert annyira nem vészes,hogy azzal foglalkozzak),na az az igazán buta dolog,de én ezt is megértem és elfogadom,mivel nem vagyunk egyformák.
Azt én is megírtam korábban már,hogy ahhoz képest amit a legelsô trailer-ekben és videókban mutattak és ígértek,egyértelmûen túl volt hype-olva,de a játékmenete és hangulata és a történetvezetése akkor is megállja a helyét és szerintem ez a lényeg egy ilyen játékban nem az hogy ha neki megyek a villanyoszlopnak az 100 métert repül.Engem nem érdekel hogy a kispistikének mi tetszik meg mi nem,nekem az a lényeg,hogy nekem tetszen és foglaljon le annyira,hogy elszórakozzak vele órákat.Ez ennél a játéknál tökéletesen megvan.És akár mennyire hihetetlen számodra (számotokra) sokan vannak akiknek tetszik még ez a játék rajtamkívül.


TomChaos írta ...

Igazából nem értem... kitörik a villanyoszlop meg hasonlóak és kicsit elröpül... 100 játékban láttam hasonlót. És a GTA sem tökéletes.
Fel van hypolva az nem is vitás. Csak kicsit csodálkozom a dolgon, mert annyira istentelenül leszólod. Én nem ültem fel a hype vonatra, nekem nincs mit várnom tőle. És szerintem nem az a szempont, hogy ezt elrontották azt nem... Egyszerűen közelebb van egy AC-hoz mint egy GTA-hoz. Vagy azért mert nyílt világú városban lövöldözős autóvezetős már ahhoz kell hasonlítani rögtön? Tehát egy Age of és egy Total War összehasonlítható mert Rómában játszódik?

Átnézve a szaksajtót, hype vonat oké... butítottak és hazudtak oké. De azért elég szép iparos munkát tettek le az asztalra vele így is. Szerintem te túlságosan csalódtál és nagyon dühös vagy rá... megértem. De látod... Norbikának tetszik. Ne szegjük kedvét, mert azt, hogy totál [moderálva] nem mondhatjuk rá mégsem azért 100%-ban...



Köszönöm Tom,ebben szerintem tökéletesen benne van minden.Engem meg abszolut nem hervaszt le az,hogy kinek mi a véleménye,szerintem az a lényeg,hogy nekem tetszik és hogy engem tökéletessen leköt.Látod sokan a sárbatiporták ezt a játékot,ebbôl kifolyólag kicsit féltem is attól,hogy majd csalódni fogok benne és ezért úgy is álltam a játékhoz (én hülye),de azért mert van benne néhány apró hiba,viszont a játéktörténetvezetése meg nagyon a helyén van,engem megfogott és kellemesen csalódtam benne,de szerintem nem csak én hanem sokan mások is.

Amúgy meg nagyon egyszerû,nem kell itt vitatkozni azon,hogy kinek tetszik meg kinek nem.
Nem vagyunk egyformák.ENNYI.Errôl kár oldalakat vitatkozni szerintem,nem vagyunk már gyerekek.



Clyde írta ...

Ez a videó ha igaz, akkor már szinte játszhatatlan kategória. De persze valakinek még ez is tetszhet 3:50-től vannak csudijó értékek...

Spoiler:




Meg kell venni a játékot vagy kölcsön kell kérni egyet és megpróbálni,aztán megírni a tapasztalatokat mint ezeket nézni,de ezen megint csak nem lepôdök meg,mert amióta ide jöttél az oldalra még egy Wii U-s játékról vagy bármirôl aminek köze van a Wii U-hoz nem mondtál még soha semmi jót csak a tömény negatívumokat.Ezt most ne szívd mellre,de ezt nem csak egyedül én látom így itt az oldalon.
Nálam semmi olyan dolog nincsen,ami játszhatatlanná tenné a játékot.Nincsen semmi belaggolás vagy szaggatás a játékban.
Nem azért mondom,hogy rátokcáfoljak,hanem tapasztalat.

[ Módosítva 2015 márc 03 k , 01:39 ]
Vissza az elejére
Weboldal
TomChaos
2015 márc 02 h , 11:22

Regisztrált tag #3860
Regisztrált: 2011 okt 05 sze , 05:56
Üzenetek: 304
Fáj a wii u ért a szívem de pcre most láttam 5 euróért... gondolkodom...

Tehát vagyok
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 márc 02 h , 11:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Heehhh...az szinte teljesen ingyen van.
Tiéd a döntés Tom.
Mondjuk a multinál nem mondom,hogy nem foglak majd hiányolni,de ez van nem akarlak befolyásolni.
Amúgy Shepi is tervezi a beszerzését,így asszem némileg kárpótolja majd a hiányodat a multinál.

[ Módosítva 2015 márc 03 k , 01:46 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2695 másodperc, 0.1103 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,592kb