masinák

 

Fórumok
Nintendo NEXT-GEN konzolok és minden ami vele kapcsolatos
Wii Hungary!  Fórumok  A jövő NEXTGEN-jei...  Nextgen konzolok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 08:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez a topik azért jött létre,hogy a Nintendo érkezô konzoljait vagy minden olyan dolgait,amit még nem jelentettek be hivatalosan,itt megbeszélhessük.
Szóval jöhet ide minden...feltételezések,pletykák és minden,ami belefér.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 02 k , 03:53

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
A chatbox-ban folytatott beszélgetéshez:
Eleinte hülyeségnek tartottam, mert utálom az Androidot. De elgondolkodva rajta, ha a Nintendo oda teszi magát az egyik legerősebb Androidos tv boxot dobhatná piacra aminek meglenne az előnye, ugyanis ezeket mostanság szeretik én is terveztem egy Amazon Fire TV-t beszerezni, de akkor még tuti várok így hogy fellendült ez a hír. A másik meg... Szerintem, de csak SZERINTEM két funkciója lesz a konzolnak és mint Wii U esetében lehetne váltani a rendszerek között. (Wii mode) Az Androidos részén tudnál TV-t nézni, Androidos appokat futtatni, mint YouTube, Játékok, rengeteg sok játék, Skype, stb... Nagy sikere lenne már ennek is. Hozzátéve azt hogyha mondjuk egy erős hardverrel szerelik fel, vinnék majd mint a cukrot. Alapból úgy indítana a konzol hogy több ezer letölthető vacak lenne. Aztán meg a Nintendo a saját Androidos játékaiknak is adna egy otthonosabb Nintendo-s környezetet. És mint a Wii is támogatta a GameCube kontrollert, és a Wii U is a Wii Remote-ot, ez is támogathatná a Wii U Gamepad-et, és a Nintendo megcsinálná az első használható Androidos konzolt, mert az OUYA-nak és egyebeknek is az okozott néha problémát hogy az érintőképernyőre tervezett játékokat vagy nem lehetett vagy csak hülyén lehetett volna portolni. Innentől kezdve a Nintendo-é lenne a legjobb Android TV box. De még ott lenne a másik módja a konzolnak ami igazából maga a következő konzol lenne és a Nintendo-tól megszokott újdonságokkal bírna. Remélem értitek hogy értem, két fele lenne a konzolnak. Egy Android boxos és egy maga a konzol, menüben lehetne lépkedni ide-oda. Szerintem simán megoldható és fantasztikus ötlet lenne a Nintendo részétől.
Ha a Nintendo ezt meglépi, le a kalappal, én nagyon várom...
Egyébként lehetne külön topik a Project NX-nek ahol ezeket kitárgyalhatnánk.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 04:41
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát nem tom... Emlékszel rá te is még az okostlelefonos dologra is alig akartak nyitni.
Ettôl függetlenül bár mi megtörténhet persze.




Olvasni való...---> {link}


Mondjuk ha már gondolnék valamire az inkább ezzel kapcsolatba lenne.Emlékeztek rá még anno milyen port kavart ez a kütyü ugye.Na én valami hasonlóra tudok gondolni ha már kell valamire.


[ Módosítva 2015 jún 02 k , 04:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 02 k , 06:56

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Hát én azt a Nintendo ON-t annak idején sem hittem el, csak nézd meg a trailer videó végén azt a Mario modell-t.

Amúgy: {link}

De én nem hiszem hogy csak egy "szoftveres" módosítást csinálnának mint a GameCube után a Wii-vel. (Persze tudom hogy az nem szoftveres módosítás volt, de a hardver nem változott, úgy értem)
Szerintem most valami nagyot alkotnak.
Ha a Nintendo fixen nyeregben szeretne lenni, csinálnak egy 4K képes konzolt, brutális hardverrel, amin filmet is lehet nézni, TV-t lehet rajta nézni, stb. (Az a vicc hogy ezt szoftveresen meg lehet oldani de a Nintendo nem használja ki) Folyamatosan frissül az op. rendszere... Szóval egy mai alapna kmegfeleljen. És emellé PLUSZBA mutassa fel a szokásos újítást, legyen az kibővített valóság, vagy virtuális valóság, vagy akármi... De így vagy úgy, ha a Nintendo nem nyit a hardcore gamer-ek felé IS, akkor le fog csúszni. Mert nem fognak olyan third party játékok megjelenni rá amik a konkurensekre igen. És az akár a sírba is viheti a Nintendo-t. Nem mindig maradhat fent Mario, meg Zelda rajongókból a cég. Nyitniuk kell az újításra és ezt a Nintendo is kezdi belátni. (Lásd ---> Mobil játékok...)
Tényleg, én csak remélni tudom hogy a Nintendo mostmár végre oda fog figyelni mi manapság az ALAP és egy minimális szintet elér, hogyha egy mostani PS, vagy Box párti meglátja, akkor meglepve bólogasson rá...

SZERINTEM!
IDK
Vissza az elejére
hunMyrte
2015 jún 02 k , 07:33


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Tagadták az androidot {link}
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 07:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kiki én nem azt mondtam hogy az álltalam felrakott képek és videók eredetiek és ilyen lesz az új konzol,hanem csak annyit,hogy ezt az irányt tudom elképzelni ha egyáltalán lesz új konzol.
Amúgy elvileg már a Wii U-val is nyitott a HC réteg felé lásd a játék felhozatalt,csak rossz nyitást csináltak a Wii U-val így elfordultak tôle többen is.A Nintendo mint cég igaz nem áll rózsás helyzetben,de az tény,hogy az amiibo-k sokat húztak a kátyus gödörbôl felfelé,plusz most a Splatoon is elégé jól teljesített az eladásokban.Hétfôn,azaz egy hétvége alatt az angoloknál a máodik legkelendôbb játéknak számít,szóval úgy is mondhatjuk hogy lábadozik a Nintendo.
Pár ilyen ütôs húzás még és talpraállnak.
Plusz te is tudod a Nintendo nem a brutál hardware felé szokott nyitni soha,hanem az élményre.

[ Módosítva 2015 jún 02 k , 08:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 02 k , 10:30

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

Kiki én nem azt mondtam hogy az álltalam felrakott képek és videók eredetiek és ilyen lesz az új konzol,hanem csak annyit,hogy ezt az irányt tudom elképzelni ha egyáltalán lesz új konzol.
Amúgy elvileg már a Wii U-val is nyitott a HC réteg felé lásd a játék felhozatalt,csak rossz nyitást csináltak a Wii U-val így elfordultak tôle többen is.A Nintendo mint cég igaz nem áll rózsás helyzetben,de az tény,hogy az amiibo-k sokat húztak a kátyus gödörbôl felfelé,plusz most a Splatoon is elégé jól teljesített az eladásokban.Hétfôn,azaz egy hétvége alatt az angoloknál a máodik legkelendôbb játéknak számít,szóval úgy is mondhatjuk hogy lábadozik a Nintendo.
Pár ilyen ütôs húzás még és talpraállnak.
Plusz te is tudod a Nintendo nem a brutál hardware felé szokott nyitni soha,hanem az élményre.


Én sem azt mondtam hogy azt mondtad volna hogy valósak, hanem csak hogy én anno sem hittem el. Nem mindegy mik a pletykák. Az Android-os op. rendszert azért lett volna könnyű elképzelni, mert ha már Androidra csinálnak játékokat... Na mindegy, már nyilatkozott a Nintendo ezzel kapcsolatban.

És hidd el Norbi hogy nem nyitott a Nintendo a HardCore réteg felé. És ezt azért tudom, mert az utóbbi időben volt szerencsém egy kicsit megismerni a hárdkórabb réteget. És egy biztos. A Wii U a közelében sincsen. Egy-egy COD vagy mittomén mi, nem fogja vonzani az embereket. A probléma a gyerekes tálalással van. Egy "vadabb" dizájn kell nekik, egy okosabb kütyü, egy több réteget is megcélzó dolog, erős hardver. És hidd el még itt a játékélményre fókuszáló réteg között sem tenne rosszat egy jó hardverekkel megáldott jószág, főleg hogy 4K-t addigra valamivel olcsóbb lesz stabilan tartani. És az embereknek tök mindegy a márka, látod hogy az Xbox-osok közül is sokan váltottak PS-re, csak mert a tömeg oda húzott. A Nintendo előálna egy erős, okos, ötletes masinával, Mario, Zelda, DK, Pikmin, Kirby, stb... játékokkal, (A vérbeli Nintendo-soknak) de nagy third party fejlesztők felé nyitással (A többieknek) akkor biztos hogy siker lenne. Igazából csak azt kell csinálniuk mint eddig, csak egy erősebb gép formájában és tuti befutó lenne. Engem nem érdekel hányan vették a Wii U-t, vagy hányan nem, de azt te is tudod hogy valamilyen szinten befolyásolta volna a dolgokat ha többen veszik. Én csak abban reménykedek hogy a Nintendo észreveszi hogy milyen nagy és meghatározó az a réteg akik azzal megelégednek ha egy brutális gépen nyomhatják a COD-ot vagy BF-et.
Én továbbra is maradok az a Nintendo fan aki eddig, de ha esetleg egy Far Cry 4-et játszhatnék anélkül hogy egy PS4-et vagy netán egy Xbox One-t vennék az jó lenne. Tényleg, olyan címek hagyják ki a Nintendo-t, amiknek jobban ott lenne a helye mint máshol, de ugyanaz van mint a Wii esetében, hogy túl gyenge a hardver.

Norbi én megértem amit te írsz, nekünk vérbeli Nintendo-soknak elég az hogy Nintendo, elég a kulcskarakterek, az újítások, a játékélmény, de a Nintendo nem fogja sokáig húzni ha a világ címek kihagyják. Például az okostelefon használat a GTA V-ben Wii U-n tök jó lenne. De nem bírja a gép. A Project Cars-al is problémák vannak. Hiába a játékélmény, ha nem megvalósítható a gyenge hardver miatt...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 10:48
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ezeket a dolgokat én is tudom jól és tökéletesen igazad is van,de azt nem mond hogy a Wii U nem nyitott a HC-réteg felé.Az már más tészta,hogy nem lett elárasztva vele mivel elfordultak tôle a fejlesztôk.CoD Black Ops 2 és a Ghost is ugyan úgy megvan,ott vannak még a ME3,a Batman-ek,Splinter,Rayman Legends,Assassins-ek,Resi,Bayonetta-ák,Ninja Gaiden..és még sorolhatnám. Ezek akkor nem hardcore játékok?Mondjuk én errôl nem akarok vitázgatni,mert nincs értelme.Igazad van tudom én is,de azt lásd te is,hogy a Wii U-val igen is nyitottak a kezdet kezdetén csak mivel nem hozott sikert a konzol elfordultak tôle a fejlesztôk és ezért tart itt még mindig ahol tart,pedig hidd el lehetnének még több jó HC game-ek mert a Wii U-ban is van kraft (ne a konkurensekhez mérd) csak fejlesztôk nélkül nehéz.

Mondjuk alig két hét és itt az E3,ott meg majd ugyis meglátjuk,hogy min titkolóznak annyit a Nintendo-nál.

[ Módosítva 2015 jún 02 k , 11:26 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2015 jún 02 k , 11:21

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Norbi(HUN) írta ...

Ezeket a dolgokat én is tudom jól és tökéletesen igazad is van,de azt nem mond hogy a Wii U nem nyitott a HC-réteg felé.Az már más tészta,hogy nem lett elárasztva vele mivel elfordultak tôle a fejlesztôk.CoD Black Ops 2 és a Ghost is ugyan úgy megvan,ott vannak még a ME3,a Batman-ek,Splinter,Rayman Legends,Assassins-ek,Resi...és még sorolhatnám. Ezek akkor nem hardcore játékok?

Mondjuk alig két hét és itt az E3,ott meg majd ugyis meglátjuk,hogy min titkolóznak annyit a Nintendo-nál.

Nem, amiket felsoroltál abból 1-2 hardcore játék max. Meg a tálalás sem mindegy. Csak nézz körül valami konzol boltban a PS4 játékok körül, majd a Wii U játékok körül és látni fogod mi az ami manapság a népnek kell.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2015 jún 02 k , 11:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tudom papa tudom én is hogy mik mennek manapság,de a Nintendo-tól ne várj vérengzôs játékokat,soha sem csináltak erôszakos játékokat nem hogy öldöklôst.Más fejlesztôk meg nem igen maradtak csak egy-kettô,de az meg édes kevés.Ez kb olyan mint f*#*sz nélkül elmenni ba*#*ni.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2274 másodperc, 0.0659 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,575kb