masinák

 

Fórumok
Mini Mario & Friends: amiibo Challenge
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  eShop-os játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 ápr 30 szo , 12:06
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455




A Mini Mario & Friends: amiibo Challenge a régóta futó, Mario vs. Donkey Kong néven kezdődött sorozat legújabb része, mely kizárólag amiibo figurákkal játszható. A játékosok az érintőképernyő segítségével vezérelhetik a Mini Játékokat a célba platformok mozgatásával és a karakterek mozgási irányának beállításával, hogy az elkerülje az ellenségeket, tüskéket, Thwompokat és más akadályokat, amik megállíthatják a Minik menetelését.Míg az amiibo figurák bármelyike használható a pályákon való játékra, a Mario sorozat egyes figuráival az adott karakter Mini Játék változata is feloldható és irányítható a játékban. A játékosoknak ezen karakterek különleges képességeit bevetve kell elérniük a hozzájuk tartozó amiibo ajtót, hogy további speciális pályákat nyissanak meg. Mario, Luigi, Peach, Toad és Donkey Kong extra kihívásai a Mario vs. Donkey Kong sorozatban először feltűnő Rosalina, Diddy Kong, Bowser, Bowser Jr. és Yoshi amiibo figurák beolvasásával is megnyithatók.A Mini karakterek mindegyike saját különleges képességgel rendelkezik: edd meg ellenfeleidet Yoshival, száguldj át szúrós területeken Bowser Jr. Tüske Védelmével, vagy lődd ki magad Rosalina Hold Ágyújával. Egyedi képességeiket bevetve teljesen új módokon közelítheted meg a fejtörők megoldását, az átlagos pályákon pedig lehetőséget adnak a karakter specifikus tokenek megszerzésére, melyekkel még nehezebb kihívásokat nyithatsz meg a Csillag Világban.


Forrás:Nintendo.hu {link}

[ Módosítva 2016 ápr 30 szo , 12:13 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 ápr 30 szo , 03:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nagyon jópofának néz ki.Tegnap a legelsô pályát megnéztem gyorsan,de csak átfutólag,mert bebólintós állapotban voltam már,ma éjjel lehet,hogy kicsit jobban ráficcenek.
A játékban szereplô amiibo-k közül csak Donkey Kong,Diddy Kong és Rosalina hiányzik úgy hogy a többségükkel tudok recsegni,így lehet hogy csinálok egy élménybeszámolót is róla.
Amúgy ki hogy van ezzel a cuccal?
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2016 ápr 30 szo , 07:44


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nekem csak kettő van, a kellő amiibok közül. Viszont, akinek egy sincsen, kb. 8 pályát így is meg tud csinálni. A Donkey Kong stb. meg csak arra kellenek, hogy megnyíljanak a világok. Abban meg kb 4 pálya van. Szóval ingyen játéknak tökéletes
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 30 szo , 08:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Így van.Mondjuk a speciális pályák kicsit mások és vannak arany amiibo-k bennük.Én nagyon szeretem ezt a játékot...kajak aranyos.Az élménybeszámolóm is folyamatosan készül róla.

[ Módosítva 2016 ápr 30 szo , 08:53 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 máj 02 h , 03:08
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szerintem tuti,hogy azok lesznek.
Kíváncsi leszek rá én is,hogy milyenek lesznek a többi speciális pályák.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1583 másodperc, 0.0509 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 53. Memória használat: 1,362kb