masinák

 

Fórumok
WiiHungary Bajnokságok szervezése
Wii Hungary!  Fórumok  WiiHungary Bajnokságok  Általánosságban a WiiHungary Bajnokságokról
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 23 sze , 02:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ez a fórum rész és topik azért készült,hogy itt megtudjuk beszélni a jövôben és közeljövôben szervezendô WiiHungary-s bajnokságokat és mindent,ami vele kapcsolatos.


[ Módosítva 2016 márc 23 sze , 03:21 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 márc 23 sze , 03:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nos srácok,akkor ide jöhetnek az elképzelések és megvalósítások.

Mivel engemet is nagyon bizget ez az egész téma,szeretném ha a közeljövôben tudnánk csinálni egy hosszabbra nyúlós Mario Kart 8-as bajnokságot,amin én is részt tudnák venni,de csak azért hogy tudjam követni az eseményeket.A hosszabbra nyúlós bajnokságra azt értem,hogy ha nagyon sokan lesznek a jelentkezôk,akkor csinálhatnánk akár egy egésznapos hétvégi bajnokságot is.Nem tom ez még a jövô,de ha már korábban elkezdjük tervezgetni az sem baj.
Egyébként,ha lenne olyan tag,aki tudná valahogyan rögzíteni ezeket a futamokat,hogy hiteles is legyen,plusz vissza lehessen nézni az igazán nagy segítség lenne.Ez legfôképp a Splatoon-os bajnokságoknál lenne fontos,de a MK8-nál is jó lenne ha mûködne.
A táblázatos részt itthon papíron tudom követni,de ha az oldalra kitehetô digitális változatot is megtudnánk valósítani,annak szintén hagy haszna lenne és egyben nagyon meg is köszönném az illetônek.
Idén a tv-m és az autóm miatt kicsit szûkös az eklézsiám,de jövôre vannak terveim,ami nem csak a gyôztesnek,de az oldalnak is kedvezhet majd.

Szóval skacok van bôven idônk,hogy megszervezzünk közösen egy frankó bajnokságot,de ehhez ti is kelletek.
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2016 márc 23 sze , 08:04

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Norbi. akkor legyen megszervezve, hetek óta beszélünk de semmi sem történik, rám számíthattok bármiben, mondjátok miben tudok segíteni?
Vissza az elejére
Bandita
2016 márc 23 sze , 02:35

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Én is megszerkesztek bármilyen táblázatot és azt fel lehet ide rakni. Azaz elküldöm emailben és felrakja aki ért hozzá, vagy megmutatja, hogy kell és én felrakom.
Bár én kisebb etapokra gondoltam, mert családos vagyok agusztusban jön a második, így én nem tudok egész nap gép előtt ülni. Egy futamon (MK8) lehetünk egyszerre 10-en?? (De rég játszottam vele) És akkor szétosztanám a jelentkezőket két csoportba. Ezek lennének a selejtezők. Mondjuk lenne 20-20 futam (persze nem egyszerre) és akkor a legjobb 5-5 (ha leszünk annyian és tényleg 10 a max) bejutna a fő versenybe. És akkor a legjobb 10 lenyomná a meccseket, mondjuk 10 futam alapján eldőlne a dolog. Persze mind két csoportban és így kialakulna a végső helyezés, és ha ez megvan akkor innentől már csak megbeszélés kérdése, hogy marad A és B liga és az utolsó kettő lekerül a B liga két legjobbja pedig fel a következő versenyre, vagy kezdjük az egészet mindig elölről.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 márc 24 cs , 01:34
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Zozo0525 írta ...

Norbi. akkor legyen megszervezve, hetek óta beszélünk de semmi sem történik, rám számíthattok bármiben, mondjátok miben tudok segíteni?


Igazából én nem egy 1 órás bajnokságot szeretnék összehozni(az olyan mintha simán csak multiznánk),hanem egy tartalmasabbat,amire sok résztvevôt tudnánk összeverbuválni,hogy az oldalunk is népszerûsödjön,ami akár egy fél délutánon keresztûl is eltarthat,már ami a bajnokságot illeti.
Amiben leginkább segítség kellene az az élôközvetítéses sorsolás és hogy ezek a mérkôzések mind visszanézhetôek legyenek az adott játék WiiHungary Bajnokság-os topikjában. D@reeo-nak is említettem a témát,holnapra már válasz is lesz ezzel kapcsolatban,de biztos ami biztos tôletek is kérek segítséget.
Mondjuk igazából Myrte-nek megvannak az ehhez szükséges eszközei és mint admin társ még helytálló is lenne.Na mit szólsz hozzá kislány?Levezetünk közösen egy Mario Kart 8-as bajnokságot?


Bandita írta ...

Én is megszerkesztek bármilyen táblázatot és azt fel lehet ide rakni. Azaz elküldöm emailben és felrakja aki ért hozzá, vagy megmutatja, hogy kell és én felrakom.
Bár én kisebb etapokra gondoltam, mert családos vagyok agusztusban jön a második, így én nem tudok egész nap gép előtt ülni.


Igazából ehhez én sem értek annyira azért is keresem a segítôtársamat a bajnokság szervezéséhez és levezetéséhez.
És igazából én inkább a hosszabb bajnokságok híve vagyok,amit nem egy-két óra lepergése alatt lehet teljesíteni,hanem ha már bajnokság akkor adjuk meg neki a módját is.

[ Módosítva 2016 márc 24 cs , 01:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2016 márc 24 cs , 05:56

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
Norbi, én sem csak egy sima multira gondoltam, kitűztétek az időpontot? legfontosabb hányan lennénk, mikor? esetleg az ünnepek alatt?
Írjuk össze a jelentkezőket.
Mi jelentkezünk:-)
Vissza az elejére
Bandita
2016 márc 24 cs , 01:02

Regisztrált tag #5162
Regisztrált: 2013 dec 13 p , 08:37
Lakóhely: Kiskunhalas
Üzenetek: 456
Norbi: Félreértettél, nem azt írtam, hogy zavarjuk le egy óra alatt, hanem akkor inkább így fogalmazok, hogy ne vegyük el a lehetőséget azoktól sem, akik nem tudnak egy fél napot tv előtt ülni, tehát legyen a bajnokság hosszan tartó, olyan mint egy foci, kosár vagy mit tudom én micsoda.
Vissza az elejére
hunMyrte
2016 márc 24 cs , 01:21


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Én sem tudok fél napot a tv előtt ülni, főleg most az ünnepek alatt, mert vidékre utazunk.
Vissza az elejére
Zozo0525
2016 márc 24 cs , 03:16

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
lehet hosszabb a bajnokság, de miért kellene egy nap alatt véget vetni?
Vissza az elejére
KikiGames
2016 márc 24 cs , 04:27

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
en sem ertem
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1941 másodperc, 0.0801 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,541kb