masinák

Fórumok
Assassin's Creed IV:Black Flag (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2015 júl 16 cs , 08:46
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12070
Megy ez mint az ágyba sza*#*ás.
Amúgy ez a küldetés megint egy faja kis küldetés volt.
Volt itt csendes lopakodás,mérgezôs dárda támadás,na és természetesen a jó öreg háromlövetüt is bevetettem.
Az pedig,hogy tetszett-e a küldetés,szerintem látszik a végeredményen is.

Közben Kingston városában is minden apró csecsebecsét begyûjtöttem így itt is minden 100%-os.Úgy is mondhatnám,hogy NAGYON FINCSI!!!

[ Módosítva 2015 júl 16 cs , 09:33 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 júl 17 p , 06:08
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nagyon baróssak ezek a hajócsaták,szinte az ember beleéli magát.Nem sokkal ez elött kaptam meg azt a merülôs harangot a hajómhoz,így mostantól már a tenger felekén lévô kincseket is be tudom gyûjtögetni. Amúgy nagyon pazar a vízalatti világ...ráják,medúzák,cápák...igazi különlegességek.

Ez pedig egy másik jópofa rész.Tudja ez a feketeszakáll kapitány,hogyan kell az embereket vallatni...

[ Módosítva 2015 júl 17 p , 08:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2015 okt 25 v , 02:05
Game-er

Regisztrált tag #1028
Asszem a Mass Effect 3 multi elött kicsit elmerülök megint az Assassin's világában.Már rég játszottam vele és kezdett nagyon hiányozni a hajókázás,fosztogatás na meg az az átkozott rum is...YOHOOO!!!

Jó látni,hogy m ennyi idô után is hozom a formámat a játékban...

Nos,mára ennyi volt,de hamarossan innen folytatom.Amúgy jelenleg 61%-on vagyok a játékban.

[ Módosítva 2015 okt 25 v , 05:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 febr 27 szo , 12:49
Game-er

Regisztrált tag #1028
Akár milyen laggolos fos ez a játék,azért a látvány világa magáért beszél.Szerintem ha normálisan leprogramozták volna kedves Ubi-ék,akkor ez a játék is egy élvezhetô darabja lehetne a Ubi univerzumnak.Ma asszem ezzel fogok karcolni addig míg megyünk felköszönteni a kereszt fiamat,utána pedig irány a sch-fi világa Shepivel.

Ahogy elnézem itt nagyon elszomorító dolgok folytak...
Találtunk pár részeg halott katonát,aminek örülök legalább már nem kell rájuk feleslegesen golyót pazarolnom.

Legyilkolásztunk pár "kergemarhát" fel is figyeltek ránk,persze én már kilestem magamnak elôre egy jó kis búvóhelyet itt a dzsindzsásban (wow! micsoda egy szó),hogy meghúzzam magamat amíg lecsillapodnak a kedélyek...csak kullancs vagy cecelégy meg ne csípjen.

Jó kis küldetés volt ez a mostani,két fontosabb ipsét le is vertünk majd találkoztunk egy újabb baráttal,aki ha jól látom szintén egy kapitány,ami nem is baj mivel korábban elvesztettük szeretett fekete szakáll kapitányunkat.

Miért zaklatol engemet more..!?Há nem látod,hogy szenvedek?Oszt megsértôdöl,há ádok egy brióst á kálács képedbe.

Vazze,hát nem gyôzök betelni ennek a játéknak a szépségével.Annyira gyönyörû helyek vannak,hogy csak kamillázok.Ez a mostani is egy tényleg nagyon gyönyörû helyszín.A tenger annyira élethû,hogy kedvem lenne benne megmártózni.

[ Módosítva 2016 febr 27 szo , 02:38 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 ápr 19 k , 04:42
Game-er

Regisztrált tag #1028
Tyû,de nagyon szét kaptuk ezt a bázis more...
Most pedig skerázunk a partra,hogy pár gusztustalan szutykostestû vadállatot lezúzzunk és elfoglaljuk eme szétzilált romhalmazt,ahol a kis csórik utódjai vergülôdhetnek a romok között a homokozó vederrel.

Sokan nem szeretik a hajó csatákat pedig szerintem tök jók.A mostani küldetésünk nagyon bödesz,ugyanis az a dolgunk,hogy hajóról hajóra leszedjünk pár rigó jancsit és elfoglaljuk a hajójukat.

Na mivan b*zi gyuri,most lôjé rám...

Hát ez kajak bödesz egy küldetés.Egyik partról a másikra skerázás 8-10 ellenséges hajó között elsaszézva úgy,hogy meg ne lássanak.Tiszta "kimochi"!

Közeledek a küldetés végéhez,de meg kell hagyni ez a Benjamin józska gyerek olyan mint a nyúl meg a kaméleon keresztezésébôl született vadorzó.Álandóan csak menekül,azt úgy eltûnik mint a dughagyma...

Mecsoda pánorámá ángyálom...

Na,akkor ennek a küldetésnek is vége.A csórikám azt hitte,hogy ha körbe van véve sok józska gyerekkel,akkor biztonságba van.
Nagyon bödesz volt,ahogy egyenként levadásztam az embereit,majd a legvégén amikor egyedül maradt és ordibált a domb tetején hátulról szépen megleptem egy kis ólommal.

Ide a tojás samponoddal,nem viccelek!

[ Módosítva 2016 ápr 19 k , 10:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 ápr 24 v , 02:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez meg mi?Mass Effect Ubisoft módra?Kajak oda illô ez a hely ahol most kólicálok.

Az idáig vezetô út nagyon bödesz volt.Jártunk egy olyan jungle-ben,ahol benszülött törzsek voltak elbújva mindenféle mérgezett dárdával,amiket szépen egyesével kellett leszednem ha nem akartam bekábúlni a dárdáiktól.A másik rész ami megint nagyon tetszett az az,amikor a két bringát kellett kiszabadítanunk a tömlöcbôl,itt megint ment a hentelés ezerrel.Viszont az egyik bringa sajna elpatkolt.Most ennek a tragédiának a hatása alatt vagyunk...jobban mondva pár üveg rum hatása alatt vagyunk.

Tyû mecsoda széthúzás van az optikámban...rendesen megteker ez a rum.

[ Módosítva 2016 ápr 24 v , 05:34 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF