masinák

Fórumok
Super Mario 3D World (Wii U)
Wii Hungary!  Fórumok  Élménybeszámolók és végigjátszások  Játék élménybeszámolók

<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 márc 26 szo , 06:16
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Szombathely
Üzenetek: 12070
Super Mario 3D World élménybeszámoló Norbi(HUN) tollából...
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 05 szo , 07:20
Game-er

Regisztrált tag #1028
Super Mario 3D World menetközben...

WORLD 1

Nos skacok úgy döntöttem,hogy ezt a játékot is levezetem nektek olyan formában mint ahogyan a Mass Effect 3-al tettem.Remélem lesznek érdeklôdôk,mert ez a játék egy nagy királyság,mondhatni úgy is,hogy az eddigi Super Mario játékok ásza.
Na,de akkor kezdôdjék is mindjárt a tündérbirodalom rejtéjeinek felgöngyölítése.
Így néz ki a kezdô képernyô...

Jah...az a kis Luigi ott lent a balsarokban pedig azt jelenti,hogy ha rábökök akkor játszhatok a NES-es Mario Bros-al,csak éppen Luigi-s kivitelben.

------------------------------------------------------------------------------

A kezdô választható karaktereknél választhatjuk Mario-t,Luigi-t,Toad-ot vagy Peach hercegnôt,de a késôbbiek során lehetôségünk lesz Rosalina-t is irányítani.

A történet úgy kezdôdik,hogy Bowser mint mindig most is alaposan bekever a dolgokba,ugyanis elrabolja a tündéreket azonban egy valami folytán mégis rövid ideig kitudott szabadulni Bowser karmai közül.
Habár nem sok ideig élvezheti a szabadságot,mert Bowser utána ered,hogy elfogja és ôt is egy palackba dugja mint a többi tündért,de mielött ez megtörténne valami folytán sikerül neki utat nyitni Goomba Birodalomba,ahol Marioék éppen egyfajta kis ünnepséget próbálnak együtt élvezni Luigi-val,Toad-al és Peach-el.
Ez a kis tündér mihelyt találkozik velük egyszerre elkezdi mesélni Marioéknak,hogy milyen szörnyû dolgokat csinált velük Bowser a tündérek birodalmában,de nem sokkal azután,hogy ezt elmesélte megérkezik Bowser is,aki rögvest elkapja a kis tündért és egy palackba dugja.

A többi pedig már adott...Marioék elindulnak tündér birodalomba,hogy kiszabadítsák a fogvatartott tündéreket.
Irány Tündér Birodalom...!(Ami így néz ki...)

[ Módosítva 2014 ápr 13 v , 06:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 05 szo , 07:57
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nos akkor itt is lenne az elsô világ...

Az elsô pálya nagyon kellemes,és az idôkeret ellenére is van idônk kicsit alaposabban szétnézni a pályán.
Apropó idôkeret...Szerintem kár,hogy ezt beletették a fejlesztôk.A Super Mario Galaxy-ban is pont azt szerettem,hogy nem volt idô.

"Én vagyok Big Mario,talán valami gond van Goomba..."

Ez pedig már a második pálya,ahol pont most száltam ki egy Koopa Troopa páncéljából.
Hogy ha ráugrunk egy Koopa Troopa az kiesik a páncéljából és sebezhetôvé vállik.
A páncélját megfogva megnyomjuk az "R" gombot a Gamepad-en,akkor belebújhatunk a páncélba és jajj annak aki az útunkba akad.
Viszont folyamatosan nem tudunk sokáig bent maradni,mert egy idô után kiugrunk belöle enyhén elszédülve.
Jó pofa...

Jah...és most nézem,hogy a jobb alsó sarokban látható egy kis Gamepad ábra,amit ha megnyomunk akkor a játékban a képet úgy forgathatjuk ahogyan a kezünkben a Gamepad-et. (Ezeket a képek amúgy most a Gamepad-es képek azért is van az a Gamepad-es ábra a jobb alsó sarokban.)
És még mindig az elsô világ második pályáján vagyunk,ahol éppen az egyik rejtett helyen vagyok,mert ezt a részét a pályának ha nem vagyok kellô közelségben,akkor nem lehet észrevenni,mert falként van álcázva.
Amúgy ez a rejtett rész most egy pecsétet rejtett,amit azért is érdemes gyûjtögetni a játék során,mert a Miiverse-re remek kis kreálmányokat (rajzokat) készíthetünk,amit a többiek is láthatnak mint a Miiverse-ben,mint a játékban akár.Nekem már van jópár ilyen egyedi rajzom,nagyon tetszenek mert olyan rajzokat tudunk velük csinálni,amiket ha kézzel csinálnánk órákig is elszöszölnénk velük.Akár egy képregényt is csinálhatunk a pecsétek segítségével.

A térképen szabadon tudunk mozogni,bárhova eltudunk kolbászolni persze csak ameddig a játék enged.
Minden pályánál ha közel megyünk hozzájuk,akkor láthatjuk a megszerzett csillagokat és a megszerzett pecsétet.Ellenben ha valamelyik hiányzik,akkor a helyük üres.
A térképen még találhatók kisebb Boss-ok is,mint amilyen itt is van,amik megszerzésre váró csillagokat rejtenek magukban.

Na és persze a már jól megszokott "ITEM" gombaházakat is megtaláljuk a térképeken,olyant mint itt ez is.
A térképek rejtenek még nem látható item szerzô helyeket is,úgy hogy érdemes végig császkálni a térképen és minden gyanús helyet felderíteni.

[ Módosítva 2014 ápr 05 szo , 09:16 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 05 szo , 09:28
Game-er

Regisztrált tag #1028
Akkor a kaland tovább folytatódik,ez itt már a harmadik pálya,ami egy amolyan "hegymászós" pálya,mivel felfelé kell haladnunk rajta.Ez a pálya szintén nagyon hangulatos,itt is található rejtett rész,de azt majd ti magatok megkeresitek,mert nem akarom lelôni a játék poénjait.

Ez még szintén a harmadik pálya és most pont annál a résznél vagyok,amit csak macskaruhában lehet aktiválni.
Mondjuk ezt szerintem a fogaskereken látható macska mancs nyom is elárulja.
Ez a kis ketyere egy bónusz pályára visz minket,ahol teszem azt vagy egy csillagot ,vagy pedig a pecsétet rejtették el.
Szóval nem kihagyni még akkor sem,ha nincsen nálunk macseszruci...

Ami még néha felszokott tünni a térképen,az az ilyen félkarurabló féle masina.
Ennek a segítségéve némi élethez tudunk jutni.Ha ügyesek vagyunk,akkor akár 8 életet is bezsebelhetünk magunknak.

Megérkeztünk a negyedik pályára,ahol egy vizilénnyel (most nem ugrik be a neve) kell végig jetski-zni a pályát,ez kb olyan mint a Super Mario Galaxy-ban,azok a pályak amikor egy rályán kellett szörföznünk.
Ez a pálya még nem annyira nehéz,a csillagokat és a pecsétet is meglehet szerezni könnyedén.

Elérkezett az ötödik pálya,ami egy cirkuszos pálya.
Amit ezekrôl a pályákról illik tudni az az,hogy ahogyan haladunk a játékban egyre messzebb és messzebb,úgy lesznek ezk a pályák is egyre nehezebbek.
Példának okáért az ötös térképen már kellô nehézség fogad minket az ilyen cirkuszos pályán.

A soron következô pálya az én egyik személyes kedvencem,ugyanis ez egy ügyességi pálya,amit Toad kapitánnyal kell teljesítenünk.
Amit tudni kell,hogy Toad-nak nincsen semmilyen képessége és nem tud ugrani sem csak gyorsan futni.
A pálya amit kapunk pont attól nehéz,hogy Toad semmilyen képességgel nem rendelkezik.
Ezen a pályán az a cél,hogy egy bizonyos idôn belül össze kell gyûjtenünk öt csillagot (jelenesetben),amik különbözô helyekre vannak eldugva a pályán és az sem mindegy,hogy hogyan akarjuk megközelíteni...

...Nos,hogy lásd mirôl is beszéltem korábban.
Ezt a pályát Gamepad-ünk segítségével tudjuk forgatni fel-le és jobbra-balra,hogy jobban belássuk az útját Toad kapitánynak.
Valamint vannak mozgóelemek is a pályán (propelleres blokkok),amiket úgy tudunk mûködésre bírni,ha belefújunk a Gamepad mikrofonjába.Szerintem ez nagyon ötletes.
Errôl jut eszemben,habár ez nem ehhez a pályához tartozik úgy gondoltam ha már témánál vagyok megosztom veletek.
Szóval a Gamepad-nek számos trükkös formáját beépítették nekünk a játékba a fejlesztôk csak rá kell jönnünk.
Ezekközé tartozik az a lehetôség amikor belefújunk a mikrofonba és azzal a játékban például kisebb széllökést csinálhatunk amivel a mini Goomba-ákat letudjuk fújni a pályáról,de így akár a pályán elrejtett block-okat vagy tallérokat is fellelhetjük.
A másik Gamepad-es dolog amikor az újjunkkal rábökünk vagy simogatunk egy ellenfelet.
Mert hogy nem mindegy melyiket csináljuk.Ha simogatjuk az ellenfeleinket vagy barátainkat azok talléral hálálják meg nekünk.Viszont ha megbökjük az ellenségeinket azzal feltartóztathatjuk ôket.Ez néha sokat tud segíteni.

Na,de akkor most vissza Toad kapitány kalandjaihoz...

Szemmel láthatóan Toad kapitány sikerrel járt,így kemény öt darab csillaggal gyarapodott a csillag készletünk.
Ezeknek a csillagoknak azért van nagy szerepük,mert össze kell gyûjtenünk egy bizonyos mennyíséget belölük ahhoz,hogy a térkép végén lévô Bowser kastélyt megtudjuk nyitni.

[ Módosítva 2014 ápr 06 v , 12:28 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 06 v , 12:38
Game-er

Regisztrált tag #1028
Elérkeztünk az utolsó pályához a térképen,ami jelen esetben Bowser kastélya.
Itt is jól látszik a képen,amit korábban írtam,hogy nagy szerepük van a csillagoknak,mivel azok segíségével tudjuk megnyitni a Bowser kastélyának kapuit.Jelen esetben tíz darab csillag szükséges ahhoz,hogy beléphessünk Bowser kastélyába.
Én minden pályán maximálisan összegyûjtöttem a csillagokat és a pecséteket,így most összesen huszonegy darab csillagom van,ami bôven elég ahhoz,hogy megnyissam a kastélyt.
Nincs is más hátra mint,hogy bemenjünk és megmentsük,jelen esetben nem Peach hercegnôt,hanem a kis tündért.

Nagyon bizalomgerjesztô ez a pálya...
Na jó az elsô Bowser kastély még nem annyira szívos mint a többi,de azért itt is jobb ha nem lankad a figyelmünk.
A pálya maga nagyon szép,csodálatos például ahogyan visszatükrözôdik a tengerrôl a nap,de az egész naplementés megvalósítás is nagyon barós.

Nézzétek csak mivel érkezik Bowser hozzánk.
Úgy látszik az idôk múlásával Bowser is változik (öregszik ),immáron ô sem gyalogossan érkezik,hanem egy a Wario-éhoz hasonló verdával.Szintén nagyon ötletes...

És akkor kezdetét is veszi a küzdelem Mario és Bowser között.
Ahogyan látszik a képen is Bowser Bob-omb lasztival próbál minket feltartóztatni és tûzgolyóval.
Nekünk csak annyi a dolgunk,hogy adjunk Bowser-nek néhány betalált lövést a felénk guruló Bob-omb lasztikból.
Na persze ez nem olyan egyszerû mint amilyennek látszik,ugyanis a pályán feltünnek tüskés és különbözô akadályokkal tarkított szakaszok is.

És ez történik amikor megfelelô mennyíségû Bob-omb laszti találat éri Bowser féltett kis járgányát.
"Na innen szép pofára esni..."

Az elsô Bowser kastély leküzdése végén a célzászlónál feltünik egy "palackozott" tündér,akit kiszabadítva rögtön meg is van az elsô tündérünk a többi nyolcból.
Ez a kis tündér nagyon hálás amiért megszabadítottuk Bowser-tôl és azonnal neki is lát a második világot összekötô csô megalkotásához.

Itt vagyok a második világot összekötô csô elejénél,amit majd legközelebb folytatok mivel már lassan éjjel két óra van.
Remélem tetszett az eddigi beszámoló és megtetszett a Super Mario 3D World neked is.
A legközelebbi game-elésem során bemutatom a kettes világ pályáit némi leírással egybevegyítve.

[ Módosítva 2014 ápr 06 v , 01:56 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 13 v , 06:26
Game-er

Regisztrált tag #1028
WORLD 2

Na,akkor hosszú idô után újra folytatódik a kaland tündér birodalomban.
Korábban sikerült kiszabadítanunk az elsô világban rabulejtett tündért,aki ezért cserében kárpótolt minket egy csôvel,ami elvezet egészen a második világig.
Most elérkeztünk a második világban ami egy sivatagos világ,persze ezt már megszokhattuk hiszen minden Mario-s játékban sivatagos világ volt a második világ.
Rögvest folytatom is a kalandot...
Hoztam egy képet a játékból,amin jól lehet látni a második világban rabulejtett kis tündér kétségben esett kiáltozását.
"Nyugi picim,úton van már a jó öreg Mario és kiszabadít tégedet is..."

Így fest a második világ térképe.
És mindjárt itt is van az elsô pálya...

Ahogyan azt el lehet mondani a Super Mario 3D World-rôl,hogy minden pályája makulátlanul van megalkotva,úgy ez a pálya is csodálatos.
Remekül szimulálja a kissé hullámzó háttér,hogy milyen forróság van is itt.
Ez a kis jószág pedig egy új karakter a Mario világában.Hát üdvözöljük ôt kellôképpen...MIAAUUU!!!

Itt pedig látható,hogy rá találtunk Cortez aszték aranyaira...Remélem nincs rajtuk átok.
Viccet félretéve ez még mindig az elsô pálya és aki a játék során találkozik arany csôvel az egy ilyen aranyesôvel gazdagodhat.
Yeah...!Money chi-ching...

Ezeket a pecséteket pedig ne felejtsétek el begyûjteni mindegyszálig,mert kajak jó elôre elkészített rajzokat tudtok velük csinálni a Miiverse-re.
Nekem nagyon tetszenek és már vagy egy tucat pöpec rajzot csináltam velük.
Tényleg jó móka.

Nos,akkor ebben a pillanatban elérkezett az a lehetôség a játékban,amikor aktiválódik Nintendo Network és a Miiverse és amirôl korábban beszéltem,hogy a pecsétek segítségével remek rajzokat tudunk post-olni a Miiverse-re,amit a játékban a játékosok is láthatnak és "YEAH"-hezhetik.Szupcsi kis lehetôség ám,nekem kimondottan tetszik.

Valamint,hogy a világtérképeken láthatók lesznek ezekután a Mii-ink,amikhez ha közel megyünk megjelenítik az adott helyszínen post-olt rajzunkat vagy írásunkat.

Jah...és még a Nintendo Network-nek hála,az adott pályán láthatunk három játékos Mii-jét játékközben,amik akár segítséget is tudnak adni,méghozzá úgy,hogy követjük valamelyiket és az elvezethet minket akár egy jól elrejtett csillaghoz vagy éppenséggel a pecséthez.
Szóval ez is egy jó tulajdonsága a game-nek.
Természetesen ezeket a funkciókat akár röktön ki is tudjuk kapcsolni ha nem kívánunk velük élni.

Nos,errôl efecsengtem korábban...

Na és errôl...

Ezekrôl a kis "sátor gombaházak"-ról,pedig annyit illik tudni,hogy itt kapunk egy pecsétet minden küzdelem nélkül.

Egyébként így néz ki belülrôl...

[ Módosítva 2014 ápr 13 v , 09:17 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 13 v , 09:54
Game-er

Regisztrált tag #1028
Ez pedig a második pája volna,amit egy Bowser totem torlaszol el éppen.Nos,azért is jó ha minél több csillagot gyûjtünk össze útjaink során,mert akkor az ilyen totemeket is könnyûszerrel letudjuk rombolni és a pálya végén lévô kastély bejáratánál is ugyancsak könnyen kitudjuk perkálni a kért összegû csillagot.

Mindjárt itt is vagyunk a második pályán,ahol egybôl feltûnik egy amolyan szöveg buborék,ami mutatja hogy érintsük meg a Gamepad-et az adott ponton,hogy tovább tudjunk haladni a pályán.
Ez a pálya amúgy nagyon hangulatos és a Mario Galaxy-ban halhatott nyugtató zene is remekül passzol hozzá.
Szupcsi nagyon...

Na nézd csak...nem a Super Mario World-ben láthattunk ilyen ôs Goomba-ákat?Hhmmm....?

A soron következô Gamepad-es lehetôségünk pedig nem más mint a mikrofonos platform aktiválás.
Ez úgy mûködik,például a képen látható helyzetben,hogy ráállunk a propeleres platformra majd a Gamepad mikrofonjába belefújunk mire az felvisz minket a magasba.De persze ennek a propeleres platformnak még a játék más pályáin ennél nagyobb szerepe is lesz,mert hogy sok helyen ennek segítségével tudjuk majd elérni a titkos helyeket.

Hát ez meg micsoda...egy habcsók?
Persze,hogy nem az.A játék alatt még találkozni fogunk egypárszor ilyen felhôpamaccsal,amirôl annyit kell tudni,hogy egy bónusz pályára visz el bennünket,aminek a végén vagy egy csillag vagy a pecsét van.
Szóval érdemes nem kihagyni.

Így néz ki...

A korábban mutatott Bowser totemet ezért is érdemes ledönteni,mert a világtérképen is fellelhetô néhány rejtett csô...

Ez esetben egy gomba házat rejtett,ami akkor nagy segítség ha az adott pályán elhaláloztunk és elvesztettük teszem azt a macska ruhánkat,ami azért szükséges,hogy elérjük a csillagot vagy a pecsétet.
A gomba házban ha ügyesen választunk akkor négy item közül is választhatunk akár.

Ez pedig már a harmadik pálya,ami az én egyik személyes kedvencem.Ezen a pályán nem minden az aminek látszik,ugyanis ez a pálya a megtévesztésre van specializálódva.
Vannak árnyékok amik nem mindig azok,mint aminek mutatják magukat.
Ezeket a "kullancsokat" meg nem a Gamecube-os Paper Mario-ban láthattuk korábban...?

Azért így már egészen más a helyzet...mi?

Vigyázz,mert itt van Bowser is Toad kapitány...

Mi a fene...hiszen ez csak egy Bowser tábla...
Na akkor már tudjátok ti is,hogy miért mondtam korábban azt,hogy a látszat néha csal...?

Ez pedig már a negyedik pálya,ami nagyon hasonlít az elsô világ elsô pályájára azonban egy kicsit mégis különbözik tôle,még pedig az ellenfelek terén javarészt.

Ezekrôl a kis emblémával,pontosabban a szereplôk monogramjával ellátott kis gombokról azt kell tudni,hogy ezeket csak és kizárólag a gombon feltüntetett szereplô tudja aktiválni.Jelenesetben itt most csak Mario tudja aktiválni ezt a gombot.
Meg is nézem,hogy mit rejt...

A játékban felszedhetô tárgyak közé tartozik a baseball labda,amivel ha az ellenfelet kidobjuk abban a pillanatban meszeltek neki.

Ez még mindig a negyedik pálya csak annyi történt,hogy lementünk egy törpintöben. (Törpintô=csô)
Nos itt nem árt ha elforgatjuk a képet a Gamepad-ünk segítségével,mert így azokat a helyeket is láthatjuk,amiket máskülönben nem.Ez amúgy nem csak erre az egy pályára igaz,hanem szinte az összesre.

Majd elfelejtettem...ez itt a pecsét gyûjteményünk,ide tudjuk gyûjteni a pecséteket,amik segítségével tudunk jobbnál jobb rajzokat post-olni a Miiverse-re.

Az anyja mekkora egy ôs Goomba...
Na,akkor íme egy úton álló mellék Boss.Azért mondtam hogy mellék Boss,mert ez csak egy az útunkat keresztezô Boss,amit mindenképpen lekel vernünk ha tovább akarunk menni.Plusz rejt magában egy csillagot is.

Legelösször itt a második világban lehet találkozni a misztikus doboz pályával,ami megint csak az egyik nagy kedvencem a játékban (még lesz egy pár) és ez a pálya leginkább arra van szakosodva,hogy mennyire is vagyunk ügyesek.Jelenesetben öt csillagot lehet megszerezni a pálya teljesítésével,de akadnak olyan misztikus pályák is,ahol tíz csillagot lehet begyûjteni.Sôt a bónusz világtérképen van olyan misztikus pálya is,ahol harmincat lehet összeszedni,de az már nem egyszerû dolog.

Amúgy így néz ki belülrôl...
A kérdôjeles lila kis dobozba pedig jelenesetben öt ügyességi pálya vár,amit ha mind végig csinálok megszerzem mind az öt csillagot,de ha valamelyik résznél el hasalok,akkor kezdhetem elölrôl az egészet.

[ Módosítva 2014 ápr 14 h , 01:08 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 14 h , 01:20
Game-er

Regisztrált tag #1028
Nincs megállás,mindjárt itt is van az ötödik pálya,ami egy nagyon vidám pálya és az én személyes kedvenc zeném szól a játék alatt.Nagyon barós ez a zene!
Na,de akkor íme egy újdonság a Super Mario univerzumában,mivel eddig cseresznyét nem lehetett látni korábban a Super Mario-s játékokban,illetve látni láthattunk,példának okáért a Super Mario Bros 2-ben (NES) csak ott ha elkaptuk nem kaptunk érte semmi spéci képességet csak egy tekerés lehetôséget a félkarúrablón.
Ellenben itt,mivel ha a Super Mario 3D World-ben elkapunk egy cseresznyét,akkor megduplázódunk.
Minden eggyes cseresznye plusz egy Mario.

Nézd mááá mennyi Mario fivér...Azt hittem csak egy van és az is Luigi.

Ez pedig már a Bowser kastélya,illetve jelen esetben a Super Mario 3-ban (NES) is láthatott halál ágyús pálya.
Ezen a pályán lehet elöször találkozni a "Cannon box"-al,ami megint csak egy újdonságnak számít a Super Mario univerzumában.

Game-er társaimnak üzenném,hogy nem árt ha elhozzuk a pálya végéig a cannon box-t,mert a pálya végén az utolsó halál tankon van a harmadik csillag elrejtve és csak a cannon box-al lehet megszerezni.Az a Bowser fej ott a csô mögött nektek nem gyanús egy kicsit?

Na nézd már ki a fôellenség...
Ezt nem a Super Mario 3-ban (NES) láttuk korábban?

Most,hogy levertük az ellenséget,irány a cél zászló...
Mellesleg csodálatos ez a kastély.

Na,akkor kiszabadítva ez a tündérke is...

Ez a csô pedig már a harmadik világ térképére visz,amit megint csak a kiszabadított tündérke készített el nekünk.
Na,de az már egy másik sztori lesz majd legközelebb,mert most egyelôre ennyi,mivel már megint éjjel kettô óra van.
A következô alkalommal folytatjuk Mario-val a kalandozásokat tündér birodalomban,de addig is legyetek jók,na és a Wii U legyen veletek.

[ Módosítva 2014 ápr 14 h , 02:12 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2014 ápr 20 v , 05:53
Game-er

Regisztrált tag #1028
WORLD 3

Nos,akkor ismént a Wii U-ban a korong.Legutóbb a második világot csináltam végig úgy hogy most következzék is a harmadik világ,ami egy havas és jeges térkép tele jobbnál jobb és szebbnél szebb pályával.
Nem is szaporítom tovább a szót,íme a harmadik világ...jobban mondva a képen még csak útban a harmadik világba.

Itt pedig mindjárt az elsô pálya,ami nagyon szép.Kellemes fülbemászó a zenéje,karácsonykor kimondottan hangulatos és a szálingozó hó látványa is nagyon magával ragadó.Szinte kedve lenne az embernek egyet járni a hóban.

Így fest a harmadik térkép...
Ezen a térképen találkozhatunk elöször a Boo House-al,ami egy nagy királyság!
Eszméletlen szépek a pályák és mondhatni kissé ilyesztôs is,de csak annyira mint például a Luigi's Mansion.
Szóval amolyan Mario-san félelmetes.

Ez pedig már a második pálya,ami...hát hogyan is mondja nem éppenséggel tartozik a kedvenceim közé.Ez egy jobbra szkrolozó pálya,olyasmi mint anno a Super Mario Bros 3-ban volt az elsô térkép harmadik vagy negyedik pályája.Jujj,de nem szerettem.
Na szóval ezen a pályán már kell hogy legyen némi ügyességünk,mert sok múlhat az idôzítésen.
Jé...na nézd mááá...ezek meg a Wii U-s barátaim,Gergely,Fadri és horovy89.
Csak ügyesen fiúk...!

Na azért csak meg lett...

Na nézd csak ez meg a Luigi's Mansion.
Ez itt már a harmadik pálya és a Boo Mansion.Nagyon ütôsek ezek a pályák,barósak a zenék közben...

Nektek nem tûnik gyanúsnak az a Boo-s festmény?Nekem már a legelsô alkalommal az volt így hát megskubiztam közelebrôl is.A többi viszont titok...

WOOOWWW....!!!
Emmeg mij a szesz...?
Indul a kanapé járat,elsô megálló a pecsét.
Nagyon baba ez a pálya,amikor legelöször jártam rajta és fedeztem fel a titkos dolgait,majd becsuriztam.
És ez most sincsen másképp....

Most pedig,hogy kivégezve a Boo Mansion ismént jöhet egy kis logikai agytröszt.
Egyszer már volt egy ilyen pálya ahol Toad kapitányt kellett segíteni rögös útján most itt van a következô,ami ahogy haladunk a pályákon egyre nehezebb lesz.

Nagyon babán néz ki.Nem?

Ez itt a négyes pálya,amirôl csak annyit,hogy itt aztán bele kell húzni rendesen ha nem akarunk elhalálozni.
A pálya teljesítésére kapunk cirka 100 másodpercet,ami egyelô a ....-al.
Szóval gatyóreszt felkötni aztán spuri a zászlóig.

Nos akkor a négyes pálya is kivégezve fullra.
Most pedig irány kifingatni Vizenhájdelt.
Innen fogom folytatni legközelebb a game-elést,mert mos csicsika következik.

[ Módosítva 2014 ápr 21 h , 12:42 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 márc 26 szo , 10:03
Game-er

Regisztrált tag #1028
Folytatás alatt...
Vissza az elejére