masinák

 

Fórumok
Star Fox Zero
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Jancs
2016 ápr 24 v , 10:28

Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2014 nov 21 p , 11:10
Üzenetek: 41
Nálam tegnap óta megy a játék, sokat még én sem tudok róla mondani,csak azt, hogy az első élmények nagyon pozitívak. Nekem a First print edition van meg, benne a Guard lemezzel. Nos, azt is kipróbáltam és teljesen rendben van. Összességében eddig nem bántam meg a megvásárlását, több infóval később tudok majd szolgálni. Azé' ha valakinek megvan a játék, jelezze legyen szíves
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 24 v , 12:42
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi Jancs. Asszem ha lesz lóvém én is inkább ezt a pakkot veszem meg mint az új Kirby amiibo pakkot.Az megvár...
Vissza az elejére
Weboldal
Zozo0525
2016 ápr 24 v , 03:07

Regisztrált tag #5891
Regisztrált: 2015 okt 01 cs , 11:35
Üzenetek: 470
érdekel ez a játék, valami tesztet írhatnál :-)
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 24 v , 04:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Lesz,ha kicsit többet recseg a játékkal.
Remélhetôleg nekem is meglesz és akkor folyamatos bôvítéssel írni fogom az élménybeszámolóját neki én is.
Vissza az elejére
Weboldal
Jancs
2016 ápr 26 k , 03:32

Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2014 nov 21 p , 11:10
Üzenetek: 41
Van aki tudja, hogy miért nem tud átalakulni hősünk az A gomb (transformer) megnyomása után? A trainingben működik de például az első pályán is át kéne váltani repülő funkcióból lépegető funkcióba és az A gombbal kéne ennek megtörténnie de mégsem. Esetleg valakinek tipp, hogy mi a megoldás?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 27 sze , 12:59
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Szerintem jelenleg csak neked van meg ez a játék Jancs az itteni tagok közül.
Ammm... csak egy feltevés...nem lehet,hogy majd csak idôvel fogja beadni ezt a lehetôséget?
Vissza az elejére
Weboldal
Jancs
2016 ápr 27 sze , 10:22

Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2014 nov 21 p , 11:10
Üzenetek: 41
Igen, közben rájöttem
Be kellett repülni egy helyre, ott lezúzni valamit és utána elvileg már működik ez a funkció Ha valakit érdekel, szívesen megfogalmazom, de ha nem akarjuk lelőni a poént, akkor hallgatok...
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 28 cs , 01:40
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én nem tom engem nem nagyon szokott zavarni ha valaki élménybeszámolót csinál,jó persze az egyedi nagy csattanókat ne lôljük le,de ha kisebb dologról van szó nálam nem para.
Viszont itt nem én számítok,hanem a többiek.Ha nekik nem para,akkor felölem jöhet.
Ki mit mond skacok?
Vissza az elejére
Weboldal
Jancs
2016 ápr 29 p , 11:06

Regisztrált tag #5607
Regisztrált: 2014 nov 21 p , 11:10
Üzenetek: 41
Nos, akkor néhány szót a játékról. Elöljáróban annyit, hogy még sose írtam tesztet játékról, így én ezt most inkább élménybeszámolónak hívnám.
Röviden: jó játék, örülök, hogy megvásároltam, kellemes szórakozást nyújt és ugyan még csak a játék elején járok de szerintem sokáig el lehet vele játszadozni.
Úgy néz ki, hogy van a fő játék, a küldetések, amik más-más bolygóra kalauzolják a főhőst és társait. Egy-egy küldetés 3 fázisból áll, ahol le kell gyakni az ellent, közben gyűjtögetni arany gyűrűket, medálokat és különböző tárgyakat, amelyek eddig általában bombák voltak korlátozott számban. Számolódik menet közben, hogy mennyi ellenséges objektummal végeztünk és a bolygónként megszerezhető 5 medál utolsó darabját akkor lehet megszerezni, ha 300 fölött van ez a szám. Azért ez nem annyira könnyű ügylet ám...
A játék hangulata szerintem tök jó, szépek a pályák, a gamepad is szerepet kap a játékban. Az irányításra panaszkodnak többen, amit én úgy ültetnék át ide, hogy igen, meg kell szokni az irányítást, mert nem könnyű elsőre, de aztán bele lehet jönni. Nem hinném, hogy ez annyira zavaró lenne, amennyire lepontozták a "szakértők", játszani kell vele, megszokni és rá fog állni az ember agya/keze az irányításra. Abban van némi igazság, (amit én hiányolok), hogy nem nagyon van lehetőség testreszabni a kezelhetőséget.
Ezt félretéve én ajánlom a játék megvételét, remélem többen leszünk itt, akiknek meglesz ez a játék!!!!

Hát, ennyit gondoltam most, hogy megosztom veletek ezt a néhány gondolatot, remélem kedvcsinálónak jó volt a bemutatásom, én most rá vagyok kattanva a küldetésekre, azért kell vele melózni ha az összes medált meg akarjuk szerezni
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 ápr 29 p , 11:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi Jancs az élménybeszámolót!
Egy kérdésem lenne még,hogy az újrajátszási faktor mennyire van meg a játékban.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1808 másodperc, 0.0692 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,540kb