masinák

 

Fórumok
Bayonetta 2
Wii Hungary!  Fórumok  Wii U Game-ek!  Wii U játékok
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<      
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 febr 24 sze , 07:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bár ez nem ide tartozik,de a Mass Effect 3 online-multiját felkonvertált 3D-ben nagyon állat volt csapatni Shepivel.
Vissza az elejére
Weboldal
Lancer
2016 márc 08 k , 10:29

Regisztrált tag #5957
Regisztrált: 2015 dec 22 k , 04:54
Üzenetek: 40
No legkönnyebb fokozaton nekem is kipörgetve, elég sok meglepetést okozott a játék, köztük azt hogy még tonnányi unlockolnivaló van Viszont 2 kérdésem lenne. Az egyik az, hogy miként tornásszam fel jobban a combo score-omat mikor egyszer sem sérülök, egy comboban írtom ki az összes ellenfelet és még változatosan is próbálom használni a kombinációkat, de sokszor mégis csak gold-ot kapok, sőt legtöbbször azt adja be külön a combo értékre, illetve az idő is mindig vagy gold vagy silver lesz. Ezt a kettőt nem tudom miként lehetne redukálni ennél jobban, ráadásul legkönyebb fokozatról beszélünk és szidom itt magam, hogy nem megy a pure platina A második kérdés az meg, hogy Rodin most erősebb vajon mint Cereza vagy sem? Mert ő elvileg SPOILER!!!




Egy bukott angyal+ fél kézzel lazán megállította Cereza egyik legerősebb lényének az ütését.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 márc 09 sze , 01:01
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Én szerintem Rodin az alvilág egyik legnagyobb démona lehet.Nem tom anime-ében mennyire vagy otthon,volt a Slayer a kis boszorkány címû anime sorozat,ott is úgy volt,hogy a kis boszinak volt egy olyan "barátja" segítôje,aki egy alvilági démon volt,de attól függetlenül hogy mindig ravaszul kicselezte a kis boszit,ha bajban volt mindig segített neki.
Én így látom ezt a Bayonetta esetében is.
Kombók terén Rodin kocsmájában tudsz venni különbözô képességeket,új kombókat,új ruhákat és a többit.Ha itt minél több kombót megveszel,akkor könnyebben és gyorsabban vered le az ellenségeket ez által kapsz Platinum és Pure Platinum medálokat.

[ Módosítva 2016 márc 09 sze , 01:01 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Lancer
2016 márc 09 sze , 05:26

Regisztrált tag #5957
Regisztrált: 2015 dec 22 k , 04:54
Üzenetek: 40
Xellos nagy forma volt (azt hiszem így hívták) Hát már mindegyik combot megvettem és ezeket próbálom is kihasználni de még így se megy feljebb az értékelés, pedig nem ütnek meg közben és nem szakad meg a kombó.
Vissza az elejére
Richárd_kun
2016 márc 09 sze , 05:22

Regisztrált tag #5956
Regisztrált: 2015 dec 22 k , 02:50
Lakóhely: Tolna
Üzenetek: 37
combok terén annyit mondok, hogy használd a tauntot az ellenfeleken vagy vedd meg azt a kiegészítôt ami folyamat berzerkben tartja az ellenfeleidet (nehezebb lesz kicsit a fight de jobban jön a combo pont) idõnél meg használj olyan fegyverkombinációt amivel jól lehet combozni(pontok miatt) és gyors

[ Módosítva 2016 márc 09 sze , 05:26 ]
Vissza az elejére
Lancer
2016 márc 09 sze , 05:36

Regisztrált tag #5957
Regisztrált: 2015 dec 22 k , 04:54
Üzenetek: 40
Okés, köszönöm! Mondjuk tauntolni nem szoktam, de ha van rá item az külön piros pont Többnyire az ostorral és láncfűrésszel szoktam menni, a katana ugye csak a climax 2 végén nyílik meg sajnos
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 márc 10 cs , 12:58
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az egyik nagy kedvencem a katana az elsô részben,itt a láncfûrésszel szoktam apríttani.
A másik meg az a batár nagy kalapács.Ezt a két fegyót szoktam váltogatni,plusz a lábamon lévô tûz/elektromos csukát.
Már egy ideje nem toltam vele én sem,de tervben van megint elôkapni és csapatni vele.
Apropó...Ricsi azt nem tudod,hogy hogyan lehet tovább unlock-olni Rodin cuccait?De mind a két részben.
Vissza az elejére
Weboldal
Lancer
2016 márc 10 cs , 05:26

Regisztrált tag #5957
Regisztrált: 2015 dec 22 k , 04:54
Üzenetek: 40
Én úgy tudom Rodin cuccai úgy nyílnak meg, ha 1 millányi halo-t megszerzel + megveszed a jegyet nála és legyőzöd egy harcban. Ha a többire gondoltál akkor meg szerintem a climax fokozatok teljesítése után sorban nyílnak meg + szerintem a gyűjtögethető cuccok mint a vörös madár is számít de nem olvastam konkrétan utána csak tipp.

Ricsi, megvettem az itemet amit mondtál, hogy folyamat berserkben tartja a népet. Mostmár platina a combo viszont meg kéne tanulnom így is játszani mert az életcsíkom rohamosan tud fogyni

[ Módosítva 2016 márc 10 cs , 05:27 ]
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 márc 11 p , 01:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Köszi,majd meglesem.
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 máj 14 szo , 03:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hosszú idô után megint elôkerült ez a játék és még mindig lefo*om a bokám a látványvilágától.Nagyon aprólékos és meseszép ez a game.Ami szintén lenyûgözött még,az az,hogy még mindig recsegnek az online-multijával.A mai hatórás Splatfest elött ezzel zörgök egy keveset,aztán irány teamspeak és kezdôdik a pacsmagolás.




Wow!Milyen kis huncutt ez a Bayonetta minden fegyverben meglátja a lehetôséget...A macska rúgja meg!




[ Módosítva 2016 máj 14 szo , 04:51 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<       

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1773 másodperc, 0.0579 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 69. Memória használat: 1,557kb