masinák

Fórumok
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
tihibox
2017 nov 29 sze , 02:32

Regisztrált tag #2467
Regisztrált: 2010 aug 05 cs , 07:40
Lakóhely: Dunaújfalu,Felvidék
Üzenetek: 43
Ha az Aliexpress-en körülnézel akkor noname kínai karik vannak már bőven 33-39 euróért,ok ha adidas gyerek vagy és csak márkás jöhet szóba akkor Samsung 42 euro
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 29 sze , 03:07
Game-er

Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12304
bowser írta ...

Norbi(HUN) írta ...

Van ismerős a GAMEPARK-ban így olcsóbban kaptam mint a korábbi Switch-emet.Az első Switch eladása azért volt mert nem akartam megvárni hogy előjöjjön rajta valami gyári hiba.Ha sikerült volna töretlen minőséggel kiadniuk,még ma is az lenne meg.
Tedd fel azért magadnak is a kérdést...Te mit tettél volna?

Amúgy meg nagy bukta nem volt az első Switch-en,cirka 20 rugóval ment olcsóbban el.Én ezt nem buktaként éltem meg.Örültem neki,hogy nem kellett azért aggódnom,hogy csak meg ne halljon.

Én bármit veszek előbb körüljárom a témát nagyon, és ha ennyi rossz tapasztalatról írnak elve meg sem veszem induláskor, különösen, hogy tartalom gyakorlatilag nem volt rá.
Később is akkor vásárolok amikor elfogadható kedvezménnyel lehet megtenni.

Előrendelésben azért volt, mert azelött egyik Nintendo konzollal sem volt semmi gond minőségben.Játékban nekem indulásnak simán elég volt a Zelda.Azzal simán kitartottam volna a Splatoon 2-ig.125 óránál adtam el és csak a harmadik beast-em volt meg,valamint tartalmilag még nem kevés volt vissza belöle.
A későbbi vásárlással csak annyi a baj,hogy egy limited kiadás,de akár egy sima Switch ára sem fog nagyon lejebb menni,ha újban gondolkodsz.Nézd csak meg hogy 4 év után mennyivel lett olcsóbb egy Wii U.Még most is durván 100.000ft-ot elkérnek érte.A Nintendo termékei,mindig is érték állóbb volt mint akármelyik konkurensé.

tihibox írta ...

Ha az Aliexpress-en körülnézel akkor noname kínai karik vannak már bőven 33-39 euróért,ok ha adidas gyerek vagy és csak márkás jöhet szóba akkor Samsung 42 euro

Az az igazság,ha tehettem volna 1000%,hogy nem Samsung-ot veszek,de csak ez volt és ebből is a legutolsó.

[ Módosítva 2017 nov 29 sze , 03:11 ]
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2017 nov 29 sze , 06:57
Vendég

[/quote1511963857]

Előrendelésben azért volt, mert azelött egyik Nintendo konzollal sem volt semmi gond minőségben.Játékban nekem indulásnak simán elég volt a Zelda.Azzal simán kitartottam volna a Splatoon 2-ig.125 óránál adtam el és csak a harmadik beast-em volt meg,valamint tartalmilag még nem kevés volt vissza belöle.
A későbbi vásárlással csak annyi a baj,hogy egy limited kiadás,de akár egy sima Switch ára sem fog nagyon lejebb menni,ha újban gondolkodsz.Nézd csak meg hogy 4 év után mennyivel lett olcsóbb egy Wii U.Még most is durván 100.000ft-ot elkérnek érte.A Nintendo termékei,mindig is érték állóbb volt mint akármelyik konkurensé.
[/quote1511963857]

Rosszul tudod. Már májusban meg lehetett venni 95k körül kedvezményesen. És azóta is 1-2 havonta mindig akciózzák a multik. Azt pedig már a megjelenés napján lehetett tudni, hogy milyen hibákban szenved, a net tele volt már első nap.
Wii U fehér utólsó években 60-65 volt újonnan, wii irányíóval, két vagy több játékkal.
Most használtan pedig van aki 40ért sem tudja eladni hardveraprón.
Switch Mario csomag pedig szintén nagyon megérte "használtan", épp csak bekapcsolták őket.

Szerk: aki tudja igazítsa már meg, hogy az idézet jól jelenjen meg.

[ Módosítva 2017 nov 29 sze , 07:05 ]
Vissza az elejére
bowser
2017 nov 29 sze , 07:03
Vendég

tihibox írta ...

Körülnéztem, azért kérdeztem. Normálisat ennyiért nem láttam. Még az egyetlen elfogadható "LD" kínai márkában sincs, az is 46 dolcsi körül van (128-as).
Samsungot pedig soha.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 29 sze , 07:52
Game-er

Regisztrált tag #1028
bowser írta ...

[/quote1511963857]

[/quote1511963857]

Rosszul tudod. Már májusban meg lehetett venni 95k körül kedvezményesen. És azóta is 1-2 havonta mindig akciózzák a multik. Azt pedig már a megjelenés napján lehetett tudni, hogy milyen hibákban szenved, a net tele volt már első nap.
Wii U fehér utólsó években 60-65 volt újonnan, wii irányíóval, két vagy több játékkal.
Switch Mario csomag pedig szintén nagyon megérte "használtan", épp csak bekapcsolták őket.

Nem tom én sehol nem láttam 95-ért,pedig szoktam nézni a neten én is.Amúgy nem tom melyik multikra gondolsz,de ha találsz 95-ért Switch, tedd be ide légyszi,mert érdekelne.Nálunk csak Media Markt meg Euronics van sajna,ott pedig továbbra is 109.000 a megjelenés óta.
Apropó a megjelenés napján én mondjuk a sajátommal voltam elfoglalva,a Face-es csoportban is csak megjelenés után két héttel kezdték irogatni a bluetooth-szos hibát.
A fehér Wii U-t tudom,hogy 65-ért lehetett már venni,de azt már a Wii U gyártásának befejezése elött kb eg évvel már nem is gyártották.Azért nem is azt említettem,hanem a fekete Deluxe-okat.
Használtban pedig sosem veszek nem, hogy konzolt de semmilyen elektronikai cuccot sem.Switch-et meg alapban nem veszek használtban,azután hogy a gyári minősége sem olyan mint anno volt.Te is láttad,hogy az első szériás Switch-eknél mennyi vadonat új gépnél volt bibi.Azok után te vennél használt Switch-et?Én inkább kihagytam és vettem vadonat újat.Így is van némi para bennem nem, hogy egy használt gépnél.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2017 nov 29 sze , 09:08
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

bowser írta ...

[/quote1511963857]

[/quote1511963857]

Nem tom én sehol nem láttam 95-ért,pedig szoktam nézni a neten én is.Amúgy nem tom melyik multikra gondolsz,de ha találsz 95-ért Switch, tedd be ide légyszi,mert érdekelne.Nálunk csak Media Markt meg Euronics van sajna,ott pedig továbbra is 109.000 a megjelenés óta.
Apropó a megjelenés napján én mondjuk a sajátommal voltam elfoglalva,a Face-es csoportban is csak megjelenés után két héttel kezdték irogatni a bluetooth-szos hibát.
A fehér Wii U-t tudom,hogy 65-ért lehetett már venni,de azt már a Wii U gyártásának befejezése elött kb eg évvel már nem is gyártották.Azért nem is azt említettem,hanem a fekete Deluxe-okat.
Használtban pedig sosem veszek nem, hogy konzolt de semmilyen elektronikai cuccot sem.Switch-et meg alapban nem veszek használtban,azután hogy a gyári minősége sem olyan mint anno volt.Te is láttad,hogy az első szériás Switch-eknél mennyi vadonat új gépnél volt bibi.Azok után te vennél használt Switch-et?Én inkább kihagytam és vettem vadonat újat.Így is van némi para bennem nem, hogy egy használt gépnél.

Auchan, Media, stb. Media Marktban most is kevesebb. Benne van az akciós újságban már több mint egy hete, 104 körül. A kedvezményes árak bolti vásárlásra voltak főleg. Pl. utóbbinál fél áfa az öszes termékre, vagy előbbi multinál Zelda+gép kombó.
"Hasztnáltra" a Mario csomagot írtam, ami most jelent meg, azokból simán vettem volna. Egyébként használtat semmiből nem szoktam venni.
Te mennyiért kaptad? Újonnan 3.0.0 vagy 3.0.1 volt a tied?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 nov 30 cs , 04:42
Game-er

Regisztrált tag #1028
Akkor itt Szombathelyen nem mennek úgy a dolgok a Media Markt-ban,ahogy kellene.Két nappal ezelött gondoltam körülnézek a Media-ában ha már úgy is arra visz az utam vásárlások közben.Szétnéztem a videójátékoknál és alig volt már Switch,ami meg volt az a korábbi árkategóriában.

Huhh...Jót kérdezel...Hányas volt a rendszere?Bevallom őszintén nem is fogyeltem,bekapcsoltam majd egyből jelezte a frissítést,mikor a gyorsbeállításokat csínáltam.Tényleg nem tom,de lévén hogy system update-elni akart megkockáztatom,hogy a korábbi.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2017 dec 02 szo , 06:55
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

Akkor itt Szombathelyen nem mennek úgy a dolgok a Media Markt-ban,ahogy kellene.Két nappal ezelött gondoltam körülnézek a Media-ában ha már úgy is arra visz az utam vásárlások közben.Szétnéztem a videójátékoknál és alig volt már Switch,ami meg volt az a korábbi árkategóriában.

Huhh...Jót kérdezel...Hányas volt a rendszere?Bevallom őszintén nem is fogyeltem,bekapcsoltam majd egyből jelezte a frissítést,mikor a gyorsbeállításokat csínáltam.Tényleg nem tom,de lévén hogy system update-elni akart megkockáztatom,hogy a korábbi.

A nagy akciók az összes MM-ra érvényesek. Előfordul egyébként Pesten máskor is.
Switch hibákhoz visszatérve, itt van egy kifolyt aksis friss gép. Ez az amit soha semmilyen elektronikai készüléken nem akar megtapasztalni senki:
{link}

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 dec 02 szo , 09:32
Game-er

Regisztrált tag #1028
Az elég fincsi...

Remélem soha nem lesz ilyen vagy más hiba a Switch-emmel.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 dec 05 k , 09:17

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 250
Jött egy 4.1.0 rendszer frissítés Általános hibajavítások mellett javítottak valamit a mozgásérzékelős irányításon.
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF