masinák

 

Fórumok
Switch játékok (egyveleg)
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
bowser
2016 nov 04 p , 08:16
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

Kinek mi a véleménye a trailer-ben látott új Super Mario-s játékról?
A Zelda nem kérdéses,hiszen azt szerintem már sokan nagyon várjátok és már sok mindent láttunk is róla,de persze ha valaki szeretne róla beszélni azt szívesen meghalgatom.
A 2K NBA játéka engem nagyon nem mozgat mivel Xbox One-on ingyenesen letölthettül és volt vele pár eltelt órám.Én személy szerint az irányítást nem nagyon tudtam megszokni,persze nem vészes,de nekem valahogy mégis furcsa volt,viszont a játék látványvilága gyönyörű.
A Scyrim engem annyira nem izgatott.
A Splatoon természetesen nagyon izgat hiszen nagyon szerettem a WiiU-s Splatoon-t is annak ellenére hogy jó párszór kiidegelt. (Remélem nem csak egy plusz dlc lesz a WiiU-s verzióhoz)
A Mario Kart...hát nem tom.Én nem sok különbséget láttam a WiiU-s Mario Kart 8 és ez között se grafikailag,se tartalmilag.Apropó annyi volt,hogy két itemet tudtunk magunknál tartani és hogy a King Boo-t is irányíthatjuk.

Neektek mik a meglátásaitok?


Hol van ez az említett trailer, amiben új Mario, Mario Kart játékokat mutatnak?
Ezek wii u-ra meg sem jelennek?


[ Módosítva 2016 nov 04 p , 03:33 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2016 nov 04 p , 09:25


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nekem jöhet az új Mario
Ebben a videóban van benne, viszont nehéz bármi következtetést levonni, mert inkább egy tech videónak néz ki, mintsem, hogy tényleg már léteznek ezek a játékok a konzolon. A Zelda jövetelét tudjuk biztosan.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 04 p , 04:12
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
bowser írta ...

Norbi(HUN) írta ...

Kinek mi a véleménye a trailer-ben látott új Super Mario-s játékról?
A Zelda nem kérdéses,hiszen azt szerintem már sokan nagyon várjátok és már sok mindent láttunk is róla,de persze ha valaki szeretne róla beszélni azt szívesen meghalgatom.
A 2K NBA játéka engem nagyon nem mozgat mivel Xbox One-on ingyenesen letölthettül és volt vele pár eltelt órám.Én személy szerint az irányítást nem nagyon tudtam megszokni,persze nem vészes,de nekem valahogy mégis furcsa volt,viszont a játék látványvilága gyönyörű.
A Scyrim engem annyira nem izgatott.
A Splatoon természetesen nagyon izgat hiszen nagyon szerettem a WiiU-s Splatoon-t is annak ellenére hogy jó párszór kiidegelt. (Remélem nem csak egy plusz dlc lesz a WiiU-s verzióhoz)
A Mario Kart...hát nem tom.Én nem sok különbséget láttam a WiiU-s Mario Kart 8 és ez között se grafikailag,se tartalmilag.Apropó annyi volt,hogy két itemet tudtunk magunknál tartani és hogy a King Boo-t is irányíthatjuk.

Neektek mik a meglátásaitok?


Hol van ez az említett trailer, amiben új Mario, Mario Kart játékokat mutatnak?
Ezek wii u-ra meg sem jelennek?




Az említett trailer-t hunMyrte már felrakta,viszont a kérdésedre válaszolva...

Az új Mario játékból sajna sokat nem mutattak,de azt tudni hogy lesz és jól néz ki.A Mario Kart szerintem inkább néz ki egy portnak mint sem egy új résznek,akár a bemutatott Splatoon.Persze ez csak egy feltételezés részemrôl.Hogy jönni fog-e WiiU-ra az amit Switch-re csináltak,részemrôl nem valószínü.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2016 nov 04 p , 07:35
Vendég

Kíváncsi lettem így utánanéztem. Tehát a videóban megmutatott játékok közül, egy sem biztos, hogy megjelenik az NX/Switch konzolon.

Tehát már most félrevezetik a "potenciális" vásárlókat.
Ez igen Nintendo, ez a "siker" titka.

{link}

"This video is all about explaining how the Nintendo Switch works," a UK spokesperson said. "We wanted to convey in a self-contained video how Nintendo Switch represents a new era for video game systems enjoyed in front of a TV, by letting gamers play anywhere, anytime, with anyone they choose. It adds the mobility of a portable system to the power of a home gaming system.

"At a later date, before the March launch, we'll be talking about things like exact launch date, and of course, the games. You shouldn't assume what you saw on the video represents actual game footage and further specifics on first-party games will be provided later."

Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 04 p , 07:49
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Az angolom sajna nem az igazi,de az tuti,hogy amivel a Nintendo bemutatja konzoljait azok általában mind meg is jelennek.Itt most az exkluzívokra gondolok.
Sok mindent fel lehet róni a Nintendo-ra,de ezt nem,mert eddig ilyenre még soha sem volt példa.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2016 nov 04 p , 08:43
Vendég

Norbi(HUN) írta ...

Az angolom sajna nem az igazi,de az tuti,hogy amivel a Nintendo bemutatja konzoljait azok általában mind meg is jelennek.Itt most az exkluzívokra gondolok.
Sok mindent fel lehet róni a Nintendo-ra,de ezt nem,mert eddig ilyenre még soha sem volt példa.


Ez most biztosan nem áll fenn. A videóban mutatott játékokból egy sem valódi.
Az lehet, hogy majd később lesz amit erre is portolnak. Épp most írtam a switch topicba, hogy volt fejlesztő aki le is nyilatkozta, nagy öröm volt a nintendóval a videót elkészíteni, de ez nem jelenti, hogy meg is jelenik rá

De itt is volt akiben felmerült, hogy a Splatoon hogyan működik a Wii U dupla kijelzője nélkül. Hát sehogy

Nem most fog felragyogni a N csillaga. Mint Wii U tulaj ezt pedig nem is bánom. Roppant unszimpatikus, hogy a megvett eszközökből, játékokból semmi nem használhatóehhez a csoda "kapcsolóhoz".
Remélem, ha más nem kénytelenek lesznek wii U-ra is kiadni legalább saját játékaikat. Ami biztos, hogy könnyen meg is oldható, mert nem kell alájuk "Giga gép".
Vissza az elejére
hunMyrte
2016 nov 04 p , 09:06


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Az pont a Skyrimes volt, aki nyilatkozta.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 04 p , 09:35
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem tom...de én azt nem tudom elképzelni,hogy a bemutatott exkluzívjaik ne jelenjenek meg.Bár bármi megtörténhet a mai rohanó világban.
Egy biztos...kíváncsi leszek rá mit sikerül összehozni.
Vissza az elejére
Weboldal
bowser
2016 nov 04 p , 10:04
Vendég

Nem régi a wii u gépünk, és még jócskán van mivel játszani. Az új gép játékai közül ez a Zelda kezd csigázni. Még egyetlen részét sem próbáltam. A jelenlegi utolsót majdnem. Megnéztem néhány videót, és amikor azt láttam, hogy "dünnyögés" van felirattal kommunikációnak, el is ment a kedvem ki sem próbáltam.

Az új részben -ami elvileg megjeleni az új konzol mellett a régebire is- lehet tudni lesznek-e valódi párbeszédek?
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 nov 05 szo , 06:18
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Nem lesz az biztos,mert egy Zelda játékban nincsen.Ez szerintem ne gátoljon abban,hogy vegyél magatoknak Zelda játékot.
Minden része nagyszerü.Az én személyes kedvencem a N64-es Ocarina of Time volt.A Zelda játékok mindegyik része telis tele van nagyszerû felaványokkal,rejtvényekkel és nem utolsó soron pöpec kalandokkal.Igazában szerintem nincsen még egy olyan játék ami a Zelda-ákhoz foghatóbb lenne.Ezt így elmondani nem is lehet nagyon,a Zelda-ákat játszani kell.
Amúgy az érkezô Zelda játék már nem a megszokott stílusú Zelda lesz hanem egy új fajta nyíltvilágú megközelítésben kalandozhatunk immáron.Tegyél szerintem mindenképpen egy próbát valamelyik korábbi résszel,hogy tudd mire számíts.

[ Módosítva 2016 nov 05 szo , 06:20 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2075 másodperc, 0.0653 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 68. Memória használat: 1,544kb