masinák

 

Fórumok
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2016 okt 22 szo , 08:22
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Ide jöhet minden,ami a Nintendo Switch-el kapcsolatos.


[ Módosítva 2016 okt 22 szo , 08:25 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2016 okt 22 szo , 09:15
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Bocsesz,hogy csak ilyen silányan nyitottam témát,de sajna mobil nélkül vagyok így nem tudok képet és videót beszúrni,viszont szerintem ez most nem is annyira nagy probléma mivel sokan már úgy is tudjátok,hiszen láttátok a trailer-ben,hogy milyen is lesz a Switch.

Nálam úgy mond vegyes érzelmek kavarognak,ami a Switch-et illeti.Maga a koncepció és az elgondolás nem rossz,viszont a tartalom annál jobban feszeget.Személy szerint szeretném ha online téren sokat változna a masina a WiiU-hoz képest,mert valjuk be őszintén azért van nekik még hova fejlődni a konkurenciához képest.A Miiverse már egy elég nagy lépés volt anno a Wii után,de itt is lehetne még ezt-azt beletenni.A Friend részénél is lenne tenni való a stabil voice chat-ről nem is beszélve.Én már akkor boldog leszek ha sikerül nekik nagyjából azt a szintet hozni ami az Xbox One-nál van jelenleg.A Store-ra is ráférne egy kis változtatás,hogy megint csak az Xbox One-t hozzam fel példának,örülnék egy olyan megoldásnak mint a Box-on a GOLD.Nintendo-nál nem sok a DEMO és annál kevesebb a free game,ellenbe a Microsoft-nál ha egyszer megveszel egy GOLD-ot ott annyi a FREE,a DEMO és a PREVIEW játék,hogy a FREE PLAY DAYS-ről és a TRIAL-ról ne is beszéljek,hogy a saját játékaimmal nincs időm játszani.Arról szintén nem is beszélve,hogy havi szinten 4 játékot mindig kapunk ingyen és itt nem a szutyok címeket adják.Szóval valami hasonlónak tudnák örülni a Nintendo-nál.
Na,de akkor hogy mi az ami tetszik a Switch-ben?
Igazából a kártyás megoldás ami a legjobban megfog benne,mert bizony így sokkal gyorsabbak lesznek a játékok töltés ideje,plusz nem is kell annyira féltenünk sem mint egy lemezt és a konzol is csendes lesz.Jó ez utóbbi mondjuk nem akkora probléma hiszen a WiiU sem volt annyira hangos.Szerintem ezzel a technológiával még az eddig amúgy sem magas fogyasztás is még lejebb fog menni.A kontrollerrel kapcsolatban azért vannak fentartásaim,például,hogy a sok le-fel csúsztatástól egy idő után mennyire fog kikopni,valamint a ravasz gombokat kicsit túl aprónak érzem.Jó persze ott van a Pro,de akkor is.Ami még kérdéses számomra,hogy támogatni fogják-e majd a Motion-ös mozgásérzékelést.
Ami mozgat nagyon az a Share funkció.Kíváncsi leszek,hogy ezuttal mennyire sikerül ezen a téren fejlődniük.Emlékszem a WiiU esetében egz 1 perces videót elég sokáig tartott neki feltölteni a YouTube-ra,amíg (megint csak az Xbox One-hoz tudom viszonyítani) az Xbox One-on egy fél órás videót cirka durván 20 perc alatt feltesz.Szóval az biztos hogy ez a Share funkció nagyon bizget.Remélem sok okosságot hoznak majd e tére,hiszen a mai gamer világban a gamer-ek szeretik megosztani a nagy világgal a játékbeli élményeiket.Játékok terén szintén kíváncsi vagyok,hogy mit sikerül alkotni nekik,habár a Nintedndo-nak ezzel soha sem volt problémája,mert bizonyították rátermettségüket,hogy gyenge hardver-en is lehet gyönyörű és tartalmas játékokat csinálni.A Switch esetében pedig a fejlesztőknek valóban nem lesz gondjuk a játékfejlesztéssel,mivel a hírek szerint a Switch már szépen elboldogul az Unreal Engine 4-es és a Unity motorral.Személy szerint én láttam hogy mit lehet kihozni egy Unreal 4-es motorból (lásd Gears of War 4) és az nagyon gyönyörű.
Tetszik a konzolba hogy nem foglal sok helyet,mondjuk én mindig is a mobilitás mellett voltam (itt most nem a hordozhatóságot értem,hanem a méretet),mert jobban szeretem ha a szobámba nincsen minden agyon drótozva és nem hivalkodik messziről a konzol.(Az Xbox One esetében ez sajna nem mondható el)
Egy szó mint száz a láttottak alapján kicsit csalódott voltam,de ez nem azt jelenti,hogy nem érdekel a Switch,sőt ha olyan jóságokat hallok mint ez az Unreal 4-es motorral való megbírkózás,akkor egyenesen izgatott leszek.
Apropó még a játékokkal kapcsolatban...
Az új Mário-s cucc nagyon érdekel,látszik hogy megint sok régebbi részből merít,de ugyanakkor hoz magával úgy dolgokat is.
Az új Zelda szintén érdekel,hiszen a Zelda játékok mind nagyon egyediek.
A Scyrim engem nagyon nem hozott lázba,Xbox One-on játszva láttam a korábbi részeit.Nem az én világom.
A felsorolt fejlesztők nagy ágyúi ha megmaradnak a Switch mellett,akkor minden esélye megvan a Nintendo-ak arra,hogy alpra álljon.
Kíváncsian várom a többi infót a Switch-ről.

Na és ti?Kinek mi az ami tetszi,illetve nem tetszik a Switch-ben a látottak alapján?

[ Módosítva 2016 okt 23 v , 01:14 ]
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2016 okt 23 v , 04:16

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
Engem leginkább az fogott meg hogy azt a sok kérdéses dolgot most elsöpörték ami pl. a Wii u-t vette körül. Nem értettem hogy mi hogy működik, meg hogy csatlakozik 5 játékos egyszerre, meg hogy a GamePad külön most akkor működik-e vagy sem...

A Switch egyszerű...
Egy tablet (Egy iszonyat erős tablet) egy dokkolóval. Ennyi. Ha beleteszed a tartójába a TV-n játszol a két joy-con-al vagy pro controllerrel, ha kiveszed akkor a tableten szintén a két joy-con-al külön, a tableten, vagy a pro controllerrel ugyan úgy...
Nem annyira zavaros mint a Wii U, könyebb is lesz rá fejleszteni mint a Wii U-ra, mert;
- Csak egy képernyő
- Nagyobb teljesítmény
- Egyszerűbb/újabb motorok támogatása

Ha meg könnyebben fejlesztenek rá és erős is, várhatunk tripla A-s címeket, az pedig több vevő, az pedig megerősítí az előzőt, akkor meg sok pénz a Nintendo-nak az pedig jó nekünk, mert mégtöbb jó játék a Nintendo-tól!

Egy szó mint 100.000.000, várom, előrendelem, majd meglátjuk hogy teljesít.

Jót érzem
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 23 v , 04:33
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Örülök,hogy rá vagy pörögve így legalább tudom kire számítsak az elsô kézbôl tapasztalatokból,mivel én most nyugton maradok és nem ugrálok mint egy kis gyerek...ha csak nem jelentenek be olyan dolgokat vele kapcsolatban,hogy az tényleg megérje az elôrendelést.
Apropó....
Már a Gamepark-ban és a Konzolvilág-ban elô lehet rendelni. Természetesen ár még a holdon.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2016 okt 23 v , 06:00

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Tetszik, hogy vihetem magammal, bár az legtöbbször úgyis itthon használnám tv-vel.
De azért már látom magam előtt, hogy mászkálok vele a lakásban, vagy unalmasabb családi összejövetelekre viszem magammal
Mindenképpen érdekel és figyelem a vele kapcsolatos híreket. Elsősorban az alapján döntök majd a vásárlásról, hogy milyen játékok lesznek rá.

Nem tudom elképzelni, hogy ez a Joy-Con kontroller menyire lesz kényelmes és tartós. Egyenlőre túl sok a kérdés és kevés a válasz.

Majdnem elfeledkeztem a kártyás megoldásról, ez nagyon tetszik. Utálom a DVD-ket sok helyet foglalnak, sérülékenyek...


[ Módosítva 2016 okt 23 v , 06:39 ]
Vissza az elejére
hunMyrte
2016 okt 23 v , 07:18


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Nekem szülinapi Switch lesz
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 23 v , 07:27
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gábor92 írta ...

Tetszik, hogy vihetem magammal, bár az legtöbbször úgyis itthon használnám tv-vel.
De azért már látom magam előtt, hogy mászkálok vele a lakásban, vagy unalmasabb családi összejövetelekre viszem magammal
Mindenképpen érdekel és figyelem a vele kapcsolatos híreket. Elsősorban az alapján döntök majd a vásárlásról, hogy milyen játékok lesznek rá.

Nem tudom elképzelni, hogy ez a Joy-Con kontroller menyire lesz kényelmes és tartós. Egyenlőre túl sok a kérdés és kevés a válasz.

Majdnem elfeledkeztem a kártyás megoldásról, ez nagyon tetszik. Utálom a DVD-ket sok helyet foglalnak, sérülékenyek...




Jól mondod Gabesz,nálam is sok a kérdés és kevés a válasz szitu van.Majd meglátjuk mit fog hozni a későbbiekben.Azért még a karácsony elött örülnék egy szaftosabb Nintendo-s prezentációnak.


Myrte...

Akkor nálad ez nem kérdéses és előrendeled ha jól értelmezem?
A Review-edet neked is várni fogom.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2016 okt 24 h , 08:08


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Jól következtettél Iromány mindenképp lesz, elvégre én vagyok az oldal tesztelője
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2016 okt 24 h , 11:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Hát igen,ezért is örülök neki,hogy az elsôk között leszel akik megveszik.Én ahogy azt korábban mondtam inkább most nyugton maradok és kivárom.Meg hát jól megvagyok a One-al nem tagadom,plusz jövôre sok jó game jön arra is de gondolom mint konzol társ ezt te is tudod.
Vissza az elejére
Weboldal
hunMyrte
2016 okt 24 h , 11:44


Regisztrált tag #4675
Regisztrált: 2013 márc 29 p , 10:23
Üzenetek: 2220
Úgy vagyok vele, hogy a kézikonzol vonulat eléggé kitaposta az utat előtte, így bakott nem lőhetnek. Az csak pozitívum, hogy egy erős kütyü lesz, amivel ha játszok, nem a telefonom merítem. Ahogy nézem a Pokémon Go közben is battery bankokkal jártak. (a kis hasitasiból kilógó vezeték)

[ Módosítva 2016 okt 24 h , 11:53 ]
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1885 másodperc, 0.0643 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,572kb