masinák

 

Fórumok
Xenoblade Chronicles 2
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:   <<        >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2018 jan 18 cs , 01:57
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Igen közben már itt-ott a neten én is olvastam,hogy az első részt nem sikerült túlszárnyalnia,viszont mindenképpen kíváncsi voltam egy olyan Xeno master-nek a véleményére mint tiéd.
Nálam még nem nagyon járt a switch-ben ez az "ostya", na nem azért mert nem tetszik,hnem bőség zavar van és egy olyan game-et mint a Xeno nem szabad elkapkodni...ahogyan a Zeldát sem.
És pont ezért nem játszottam eddig még a Xeno 2-vel.

Kár hogy nincs Switch-en valami Miiverse szerűség,legalább ott tudnánk kicsit retyetelni Uram.
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 jan 19 p , 02:32

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
A Xeno 1-ben az volt zseniális, hogy nem kellett 20millió dologra figyelni a fejlődéshez, de kellőképp bonyolult volt ahhoz, hogy bíbelődni kelljen vele.

Itt meg fejlődsz Te, fejlődnek a Bladjeid (harctól, zsoldos küldetés teljesítésétől, kincsásástól, vagy épp attól, hogy az adott Blade kedvenc itókáját táraztad be a tatyódba (pouch)), mindegyiket külön menedzseled, na de nem ám úgy, hogy ha egy Bladenek mondjuk fejlődik a zárnyitás képessége, akkor onnantól kezdve az 1 helyett 2. Neeem. Be kell lépned az adott Blade-hez, belépni a képességeihez és csak akkor aktiválódik a fejlődés. Azt persze nem jelzi, hogy épp melyiknél van erre lehetőség, tehát ha nem voltál elég figyelmes mondjuk egy jó nagy harc után és nem jegyezted meg, hogy mely Blade-ek fejlődtek (felbukkanó ablakban informál ezekről a játék), akkor bizony egyessével kell végignézegetned a Bladejeidet. Teljesen felesleges, időrabló megoldás.

A mellékküldetések között túl sok a töltelék, engem egyelőre a főszál sem ragadott annyira magával, mint a Xeno 1-nél.

Összegében a Xeno 2 is rohadt jó játék egyébként (plusz a helyszínek nagy része itt is csodálatos, ahogy az atmoszféra is), csak a Xeno 1 fényében kevésbé csillog
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2018 jan 20 szo , 04:11
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Értem és köszi a véleményed.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2018 jan 22 h , 10:02

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Tegnap csak kicsit voltam ideges a játékra. A történettel végeztem. Most az elmaradt küldetéseket, meg az új dlc-s küldetéseket csinálom. Tegnap csak olyanokba futottam bele amik a következő kategóriákba estek.

1. Nem igazodok el a pályán és nem tudom, hogyan jutok oda ahova kellene.
2. Valamelyik ritkán használt blade-nek kellene a képességét használni, ami nem nagyon akar fejlődni.
3. Olyan szörnyek állják utamat amik 20-25 szinttel erősebbek mint a csapatomban a karakterek.

Szinte alig tudtam valamilyen küldetést befejezni, mert a felvett küldetéseim nagy része ezekbe a kategóriákba esik. Így érdekesen fognak a karaktereim szintet lépni....
Vissza az elejére
resolve3
2018 jan 23 k , 06:27

Regisztrált tag #299
Regisztrált: 2008 okt 02 cs , 09:06
Üzenetek: 975
Én hasonlóval a Witcher 3-ban találkoztam, ahol egy fogatót kellett megkeresni, mert ott vár vki. 1 óra kóborlás után rájöttem, hogy nem a fogadót jelzi az útjelző, hanem a fast travel pontot, ugyanis a fogadó egy másik városban van.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jan 23 k , 03:38
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gabikám...a türelem,tornaterem.
Ahogyan azt mondani szokták...
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2018 jan 23 k , 09:49
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659
Jááj... már az első Xeno-ban is mindenhol voltak nagyobb szintű ellenek, de ott kizárólag azért, hogy később is legyen miért visszamenni adott részre egy combosabb csapattal. Az X-ben kezdődött ez a herce-hurca. Nagyon nem szerettem, mikor főküldetés szál miatt kellett sokszor 20-30 szinttel erősebb monszták mellett elsunnyogni és izgulni, hogy mikor harapnak ketté.
Vissza az elejére
Gábor92
2018 jan 23 k , 11:59

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
A főküldetések alatt szerencsére nem nagyon volt jellemző, hogy ennyivel erősebb szörnyek mellett kellett elrohanni. Pár helyen oda kellett figyelni, közel sem olyan rossz a helyzet mint az X-ben volt.
Probléma a melléküldetéseknél van. Főleg akkor, ha egy korábbi területre mész vissza.

Én azért szenvedek most mert már végigvittem a történetet és sok helyen megváltoztatta az ellenség szintjét ahol mondjuk eredetileg 30-40-es szint között voltak most 96-100 között vannak és nem csak egy kettő tele van velük a hely esélytelen, hogy eltudjak futni mellettük. Ezért nem tudom megcsinálni a küldetést.
Egy másik küldetés csak annyi lenne, hogy beszélnem kellene egy karakterrel csak éppen egy 95 és egy 106 szintű lény állja az utamat akik persze hogy azonnal megtámadnak amint a közelükbe megyek.

Nincs ezzel baj, kell a motiváció, hogy tovább játszon az ember, csak nem igazán tudom, hogy hogyan fognak a karaktereim még 25-30 szintet fejlődni ha szinte alig tudok küldetéseket befejezni.
Aztán lehet, hogy le kellene tudnom győzni már ezeket a lényeket is. Majd megpróbálok állítani valamit a csapaton hátha akkor több szerencsém lesz.




Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2018 jan 24 sze , 03:29
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Kitartás Gabi,téged ismerve megfogod találni a titok nyitját...
Vissza az elejére
Weboldal
Mohikan
2018 jan 24 sze , 06:27

Regisztrált tag #929
Regisztrált: 2009 aug 20 cs , 11:16
Üzenetek: 1727
A Xeno 2-ben egyébként van New Game a főszál teljesítése után, vagy ua. mint az X ilyen szempontból?

Bladek fejlődése: sok tulajdonságuk speciális feltételekkel fejlődik, sokuknál tuti puskázni fogok (kedvenc kaja/pia/játék stb.) a gamefaqhoz hasonló helyeken.

Itt sem rohanok végig a főszálon, igyekszem minél több mellékküldetést megcsinálni a sztori mellett.
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:   <<        >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.1926 másodperc, 0.0649 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 71. Memória használat: 1,558kb