masinák

 

Fórumok
Xenoblade Chronicles Definitive Edition
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 06:52
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



A Xenoblade Chronicles egy nyílt világú akció-szerepjáték, amit a Monolith Soft fejlesztett, és eredetileg a Nintendo adott ki Wii konzolra. 2015-ben portot jelentettek meg a New Nintendo 3DS konzolhoz, 2020-ban pedig a Nintendo Switch konzolra adják ki felújított verzióját.A Xenoblade Chronicles a Xenoblade Chronicles sorozat első daraba. A játékban egy több zónára osztott, nyílt világban vándorolhatunk, mellékküldetéseket vállalhatunk, melyek csapatunk tagjai affinitásaihoz kapcsolódnak, és valósidejű, akcióalapú csatarendszert használhatunk, mely hasznosítja karakterünk képességét, amivel a jövőbe képes pillantani.A Xenoblade Chronicles a két harcoló titán, a Bionis és a Mechonis fagyott hátán játszódik. Bionis népe, köztük az emberszerű Hom-ok, folyamatos háborúban állnak a Mechonis Mechon nevű géplakóival. A Hom-ok erőfeszítéseinek kulcseleme a Mechon hadsereggel szemben vívott harcukban a Monado, egy kard, amit a legenda szerint egykor a Bionis kezelt. A kolóniára mért egy támadás közben a főszereplő, Shulk felfedezi képességét, amivel képes a Monado-t használni, és küldetésre indul, hogy megbosszulja legjobb barátját,Fiorát, miközben mások is csatlakoznak hozzá a játék folyamán.


[ Módosítva 2020 szept 06 v , 06:54 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 szept 06 v , 07:02
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Volt szerencsém kijátszani ezt a részt is ahogyan az elődeit is (cirka 160 óra körül volt asszem) és bár sokan azt mondják hogy ennek a résznek a története magasan van mind felett,nekem azonban mégis a Xenoblade 2-nek a sztorija az ami a legjobban tetszett.A történet szálon a WiiU-s X rész semmilyen formában nem tartozik ezekhez,noha az is egy remek játék,viszont az első és a második rész valamilyen idősíkban kötődik egymáshoz.Amikor az első rész végén megláttam az utalás kis videót,háááááát...nagyon elcsodálkoztam.
A játékot minden RPG kedvelőnek ajánlok,a Xenoblade rajongóknak meg kötelező a beszerzése.

[ Módosítva 2020 szept 06 v , 07:05 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2020 okt 22 cs , 05:07
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
A teljes végigjátszásomat rögzítettem,így akit érdekel az megtudja nézni, hogy miről is szól a Xenobade világa.
Ezenkívül még fent van a játék sztori videója is, ahogyan a dlc-s Future Connect is.

{link}. <---- Katt ide!

[ Módosítva 2020 okt 22 cs , 05:09 ]
Vissza az elejére
Weboldal

Nem küldhetsz új hozzászólást

 

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2041 másodperc, 0.0988 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 46. Memória használat: 1,286kb