masinák

 

Fórumok
Mario + Rabbids Kingdom Battle
Wii Hungary!  Fórumok  Nintendo Switch  Switch Game-ek!
 
<< Előző téma | Következő téma >>
Oldal:       >>  
Moderátorok: kovad, D@reeo, Norbi(HUN), Asdd, Shepard, hunMyrte
Norbi(HUN)
2017 jún 14 sze , 10:31
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455



Egy felfedezésre és körökre osztott harcokra koncentráló programról van szó, amit a Ubisoft Paris és Milan csapata fejleszt, méghozzá Mario atyja, Sigeru Mijamoto szigorú felügyelete alatt. A Nintendo legismertebb figuráját a Ubisoft kerge nyulaival összeeresztő programban a Gombakirályságot kell megvédelmeznünk az oda beszabaduló gonosz rágcsálóktól. Mi Mariót, vagy a válaszható Nintendo-karakterek egyikét irányíthatjuk, illetőleg az ő kosztümjeikbe öltözött nyulakat, akik vaskos humorral dobják fel a csatákat. Az első játékmenet-videóban a felfedezésre szolgáló adventure fázisba, és a meglepőn sokoldalú taktikai lehetőséggel operáló, körökre osztott combat fázisba is bepillantást kaptunk.
A Mario + Rabbids Kingdom Battle augusztus 29-én jelenik meg kizárólag Nintendo Switch konzolokra.




[ Módosítva 2017 jún 14 sze , 10:36 ]
Vissza az elejére
Weboldal
Norbi(HUN)
2017 jún 14 sze , 10:37
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Tipikus XCOM játék Super Mario köntösbe bújtatva.Beszerzős lesz...MAJD.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 jún 14 sze , 10:47

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Annyira nem bírom elviselni ezeket a nyulakat, hogy nem is néztem semmit a játékról. Tudom ne ítéljek a "borító" alapján de....
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 14 sze , 11:30
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Pedig érdemes bele lesni,mert nem rossz.
Gyere Skype-ra,azt trécselhetünk ha akarsz.
Vissza az elejére
Weboldal
KikiGames
2017 jún 15 cs , 01:44

Regisztrált tag #3335
Regisztrált: 2011 jan 22 szo , 08:49
Üzenetek: 2093
A Rabbids játékok pedig nagyon poénok. Igazából biztos vagyok benne hogy merítettek belőlük a Gru készítői amikor a sokkal sikeresebb minyonokat megalkották.
Szerintem ez egy nagyon hangulatos játéknak ígérkezik, tuti beszerzős lesz.
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 jún 15 cs , 05:17
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Végülis ízlések és pofonok,de látod Gabesz még Kiki is látja benne a mókás hangulatot.Nekem is fura hogy a Super Mario világában Rabbids-t látok,de láthatóan nem vitték túlzásba.Egy stratégia játékhoz meg szerintem nem baj ha egy ki móka is társul.
Azért azt szeretném megjegyezni,hogy a játék nagyon gyönyörűen néz ki.
Vissza az elejére
Weboldal
Shepard
2017 aug 24 cs , 07:55
BBC-Player


Regisztrált tag #2447
Regisztrált: 2010 júl 30 p , 06:21
Üzenetek: 659


Egy újabb fél órás ingame kisfilm. Tényleg hangulatosplatformer lesz ez. Nekem kifejezetten tetszik.
Vissza az elejére
Gábor92
2017 okt 05 cs , 09:00

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Nem gondoltam volna, hogy megveszem ezt a játékot, de miután elkezdtem róla videókat nézni, majdnem egy teljes végigjátszás kellett hozzá, hogy el tudjam dönteni.
Ma megvettem
A sok videó nézés után elkezdtem gondolkodni, hogy vajon ez nekem, hogy menne.
Valamivel el kell ütni az időt 27-ig
Vissza az elejére
Norbi(HUN)
2017 okt 06 p , 05:32
Game-er


Regisztrált tag #1028
Regisztrált: 2009 nov 08 v , 03:55
Lakóhely: Mushroom Kingdom
Üzenetek: 12455
Gratula!Nálam is ugyan ez a menü csak...Okt. 27 Assassins Creed Origins.
Vissza az elejére
Weboldal
Gábor92
2017 okt 11 sze , 09:44

Regisztrált tag #5899
Regisztrált: 2015 okt 15 cs , 11:24
Üzenetek: 251
Gondoltam írok pár sort a játékról:

Az elég hosszú kezdő videó után mászkálhatunk is a játékban. Az már a legelején látszik, hogy gyűjthetünk coin-okat és vannak ládák elrejtve a térképen. A kevésbé értékeseket könnyű megtalálni. Amiben valami hasznos is van ahhoz vagy egy kis feladatot kell megoldani vagy időre kell összeszedni piros és kék coin-okat.

Az elő pár harcban megtanuljuk az alapokat. Minden karakter egy körben tud mozogni és támadni később az is kiderül, hogy minden karakternek van egyedi képessége, aminek viszont töltődési ideje van tehát nem használhatjuk minden körben. Pedig szeretném

Miután megtanultuk az alapokat jön az üzenet, hogy mennyünk vissza a kastélyhoz nézzük meg mi történt arra felé. A nyulak, akik nem mixelődtek össze semmivel és kerültek a legyőzendő ellenfelek listájára építettek pár épületet. Ezzel kicsit átalakítva a környéket.

Ezek egyike a Battle HQ, ahol többek között a csapatunk összeállítását változtathatjuk. Pár érdekesség ezzel kapcsolatban. Mario-nak mindig a csapatban kell lennie ő a vezér és mindig kell lennie egy nyúlnak a csapatban csak nintendos karakterek nem lehetnek a csapatban. Továbbá itt költhetjük el a pénzt amit a csaták végén kapunk vagy éppen a pályán találjuk valahol. Mi mást is vehetnénk mit fegyvereket. Ezeket a fegyvereket vagy világok végén kapjuk vagy a már említett ládákban találjuk őket.

Van egy múzeumunk is itt nézhetjük meg a ládák többségének tartalmát:(kép spoiler mögött mert széthúzza az oldalt)
Spoiler:

Itt találjuk még az időgépet ahol a világok befejezése után a csatáinkat játszhatjuk újra, ha esetleg nem sikerült perfekt-re.

Ezeken kívül még egy dolgot találhatunk a ládákban a legértékesebbet. Ebből szerencsére a csaták végén is kapunk. Power orbs.
Spoiler:

Ezeket a karaktereink fejlesztésére használhatjuk, mert mindenki külön skill tree-vel rendelkezik. A legtöbb fejlesztés nagyon hasznos és sok power orb kell hozzá, amikor egyet végre tudok fejleszteni alig tudok dönteni.
Spoiler:

A sétálgatás közben lehet még figyelni a nyulakat:
Spoiler:

Azért a csapattársak is tudnak érdekességeket csinálni.
Amikor túl sok az info:
Spoiler:

És persze minden érdekességről kell egy fotó:
Spoiler:

Ez az egyik átvezető videóban van benne hát nem aranyos
Spoiler:
Vissza az elejére

Nem küldhetsz új hozzászólást

Oldal:       >>   

Ugrás:     Vissza az elejére

Téma átvétele: rss 0.92 Téma átvétele: rss 2.0 Téma átvétele: RDF
Powered by e107 Forum System

 

Oldal létrehozási idõ: 0.2272 másodperc, 0.0782 lekérdezési idõ. Adatbázis lekérdezés: 70. Memória használat: 1,543kb